Agnieszka z "HP" o relacji z Jędrkiem. Połączyło ich jednak prawdziwe uczucie?

Agnieszka z "HP" o relacji z Jędrkiem. Połączyło ich prawdziwe uczucie?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Agnieszka i Jędrek okazali się na tyle mocną parą, by wspólnie dotrzeć do finału i stanąć na Ścieżce Lojalności w ósmym sezonie "Hotelu Paradise". Tych dwojga nie połączyło jednak uczucia, a jedynie przyjaźń. Agnieszka Siedlak w rozmowie z Dagmarą Olszewską wyznała, czy kontynuowała relację z programowym partnerem. Przyjaźń rozwinęła się w coś więcej?

Finał "Hotelu Paradise 8" za nami. Znaleźli się w nim: Ada i Bartek oraz Agnieszka i Jędrek. Decyzją pozostałych, wyeliminowanych uczestników show na Ścieżce Lojalności stanęła druga z par. Choć połączyła ich jedynie przyjacielska więź, nikt nie spodziewał się, że Agnieszka rzuci kulą! Czy to wpłynęło na ich relację po powrocie do Polski?

Agnieszka Siedlak z "Hotelu Paradise 8" o relacji z Jędrkiem

Agnieszka Siedlak była jedną z tych uczestniczek, która do "Hotelu Paradise" weszła na samym początku. Właściwie od pierwszych chwil najlepszy kontakt złapała z Jędrzejem. Choć szybko obwołano ich mianem wujów na wakacjach, ich relacje powoli się rozwijała. Agnieszka wielokrotnie podkreślała jednak, że nie otworzy się na żadną czułość czy cielesność, bo ma swoje zasady. Trzymała się ich do samego końca, wzbudzając wątpliwość co do szczerości jej intencji. Mimo to gdy uczestnicy musieli stanąć za jedną z par, wybrali Agnieszkę i Jędrka.

Od finału "Hotelu Paradise 8" i powrotu do Polski minęło już trochę czasu. Z rozmów z uczestnikami dowiedzieliśmy się, które relacje przetrwały bądź rozwinęły się w coś romantycznego, a które pary szybko przestały istnieć. Wielu fanów show zastanawiało się, czy Agnieszka faktycznie jest wierna swoim zasadom i dlatego stroni od okazywania uczuć, czy była to jedynie zasłona dymna, by dotrzeć do finału. Uczestniczka w rozmowie z Dagmarą Olszewską wyznała, że od powrotu do Polski jest w stałym kontakcie z Jędrzejem.

Z Jędrkiem, odkąd wylądowaliśmy w Warszawie, nie było dnia, żebyśmy nie rozmawiali. Chyba jako jedna z nielicznych par w programie. Mieliśmy kryzys chyba tygodniowy podczas emisji. Nie będę mówić, kiedy każdy się domyśli, w którym momencie, ale to nie z mojej winy. Natomiast jest dobrze, nie mogę narzekać
- wyznała.

Jędrzej w rozmowie z Dagmarą Olszewską zdradził, że chciałby zbudować z Agnieszką coś więcej. Czy kobieta zdaje sobie z tego sprawę?

Nie, nie zdaję. Puściłam to wolno. Rozmawialiśmy już na ten temat i powiedziałam, że jeżeli miałoby coś być, [...] to po emisji. Ciężko mi będzie to oglądać, jeżeli on zrobi coś, co mi się nie spodoba [...]. I mówię, Jędrek, ja nie wiem, co ja tam zrobiłam. Co jeśli się zauroczę czy zakocham, a ty zobaczysz coś, co ci się nie spodobało i powiesz, do widzenia, no to ja tego nie przeżyję
- wyjaśniła.

Agnieszka nie ukrywała, że jeśli po emisji show okaże się, że nie mają sobie niczego za złe, chciałaby kontynuować tę relację. Zapytana o wymarzoną randkę przyznała, że nie ma konkretnego pomysłu.

Jestem spontaniczna, nie lubię nic planować, więc on pewnie by zaplanował, ja się dostosuję. W związku z tym, że się z nim dogaduję, to myślę, żeby sprostał moim wymaganiom
- powiedziała.

Uczestniczka podkreśliła, że co do kontynuowania relacje - jest otwarta na Jędrka, choć nie chce go do niczego zmuszać.

On musi wykazać inicjatywę, nie ja, ja jestem kobietą, ja jestem otwarta. Minęło już wystarczająco dużo czasu od mojego ostatniego związku, że wydaje mi się, że chyba to już jest ten moment, gdzie mogłabym coś stworzyć z kimś
- wyznała.

Agnieszka Siedlak z "Hotelu Paradise 8" o reakcji rodziny na Jędrka. Co o nim sądzą?

Agnieszka do samego końca była wierna swoim zasadom i z pewnością rodzina może być z niej z tego powodu dumna. A jak bliscy zareagowali na Jędrzeja? Agnieszka w rozmowie z Dagmarą Olszewską zażartowała, że nie powinna o tym opowiadać, bowiem jej programowy partner... obrośnie w piórka!

Są bardzo zadowoleni, podoba im się Jędrek, imponuje im to, że jest bardzo inteligentną osobą, z zasadami, no i przystojny też jest. Muszę się przyznać do jednego i on doskonale o tym wie, że ja postrzegałam Jędrka jako całkowicie inną osobę w programie i inną tutaj, w rzeczywistości po programie
- przyznała.

Agnieszka zapytała nawet programowego partnera o to, czy on przypadkiem... nie wykreował sobie postaci na czas uczestnictwa w show!

Bardziej na plus jest tutaj [w Polsce — przyp. aut.]. Jak już jesteśmy, żyjemy i jesteśmy po programie. [Jędrzej - przyp. aut.] śmieje się, mówi, że może trochę, może był za cichy. Moi rodzice, moja siostra, moi bliscy widzą możliwość stworzenia pary
- dodała.
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Reporter: Dagmara Olszewska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN7

podziel się:

Pozostałe wiadomości