Carina z "Diabelnie boskich" pokazała zabawne zdjęcie z mężem. Fani gratulują

Autor:
Dagmara
Olszewska
Carina Lundmark  z "Diabelnie boskie"

"Diabelnie boskie" to nowy program TTV, który już od pierwszych odcinków gromadzi tysiące widzów przed telewizorami. Oprócz bohaterek, które doskonale znamy z takich programów jak "99 - gra o wszystko. VIP" w show wystąpiły też nowe osoby. Jedną z nich jest Carina Lundmark, która szybko zaskarbiła sympatię oglądających. Niedawno na swoim profilu na Instagramie udostępniła zdjęcie z mężem, a internauci zasypali je komentarzami. "Romantycznie" - czytamy.

Carina Lundmark pochodzi ze Szwecji. To właśnie tam dorastała i zaczynała swoją karierę. Zyskała rozpoznawalność, dzięki uczestnictwu w programie "Żony Hollywood", gdzie pokazywała swoje luksusowe i wystawne życie u boku męża partnera milionera.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Izabela Macudzińska o początkach w pracy. Nie miała łatwo
Izabela Macudzińska o początkach w pracy. Nie miała łatwo Izabela Macdzińska jest uczestniczką nowego programu "Diabelnie boskie". Opowiedziała o drodze do osiągnięcia sukcesu.

Carina Lundmark na romantycznym zdjęciu z mężem

Carina Lundmark jest obecna w mediach społecznościowych, jednak na próżno szukać na Instagramie relacji z tego, jak spędza dzień. Tym bardziej widzowie "Diabelnie boskich" ucieszyli się, gdy zobaczyli, że uczestniczka show postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i opublikowała fotografię z ukochanym. Pod postem w kilka chwil pojawiły się dziesiątki komentarzy.

"Romantycznie. Widać, że się kochacie" - napisała jedna z obserwatorek.

Pozostali fani Cariny dodali emotikony serc. Zobaczcie, jak bohaterka show prezentuje się u boku ukochanego.

Mężczyzna na zdjęciu to Elim - mąż Cariny Lundmark. Para od 11 lat jest w związku, jednak na ślubnym kobiercu stanęli dopiero 6 lat temu. Co ciekawe, na ich weselu pojawiło się ponad pięć tysięcy gości.

Carina Lundmark z "Diabelnie boskich" - życie prywatne

Carina Lundmark po latach spędzonych w Szwecji postanowiła, że czas na wielkie życiowe zmiany. Oddała się bowiem swojej pasji i realizuje się jako sprzedawca luksusowych ubrań i dodatków z drugiej ręki. Prowadzi też zajęcia z aqua aerobiku. Obecnie mieszka w Hiszpanii, a dokładnie w słonecznej Marbelli. To właśnie tam stawia też na kolejne zawodowe wyzwanie, jakim jest pośrednictwo w wynajmowaniu i sprzedaży apartamentów.

Carina Lundmark jest jedną z bohaterek programu "Diabelnie Boskie", który możemy oglądać w piątki o 22:05 na antenie telewizji TTV. W programie, który ma na celu przedstawienie kobiet, które potrafią samodzielnie decydować o swoim życiu i są na fali wznoszącej, Carina ma szansę pokazać swoją siłę charakteru i odwagę, której potrzebowała, by przezwyciężyć trudne chwile w życiu.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Grzegorz Gołębiowski/TVN

Pozostałe wiadomości