Eliza Milewska z "Hotelu Paradise" lubi rywalizować i wygywać. Co o niej wiemy?

Eliza Milewska z "Hotelu Paradise"
Eliza Milewska z "Hotelu Paradise"
Źródło: TVN
Eliza Milewska to przebojowa uczestniczka "Hotelu Paradise". Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych singielek 5. edycji programu. A przynajmniej była singielką, dopóki nie poznała Jaya. Co wiadomo na jej temat?

Eliza Milewska to przebojowa dziewczyna, która jak tylko trafiła do "Hotelu Paradise", stwierdziła, że lubi rywalizować i wygrywać. Uwielbia też, gdy cała uwaga skupia się na niej. Oto co wiemy na jej temat.

Eliza Milewska z "Hotelu Paradise" - wiek, zawód, skąd pochodzi

Eliza Milewska urodziła się 11 lutego 2002 roku. Skończyła w tym roku 20 lat. Pochodzi ze wsi Jadowniki w gminie Brzesko (woj. małopolskie). Przyszła na świat w Rzymie. We Włoszech spędziła pierwsze siedem lat swojego życia. W dzieciństwie trenowała balet. Jej przygoda z tą sztuką skończyła się, gdy rodzice zdecydowali się na powrót do ojczyzny.

Eliza to hostessa, fotomodelka, ring girl, barmanka i sportsmenka. Jej doświadczenie sportowe robi wrażenie: balet, jazda konna, piłka ręczna, piłka nożna, tenis stołowy. W tej ostatniej dyscyplinie odnosiła duże sukcesy. Trenowała ją siedem lat.

"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o znajomościach z uczestnikami

Eliza Milewska z "Hotelu Paradise" - zainteresowania, pasje, marzenia

Eliza Milewska kocha podróżować. Marzy o założeniu własnej marki odzieżowej. W 2020 roku została Miss Krakowa Nastolatek. Jest bezpośrednia i zawsze mówi to, co myśli. Uwielbia, gdy cała uwaga skupia się na niej. Jest wybredną perfekcjonistką i uwielbia porządek w życiu i w związku. 

Eliza Milewska z "Hotelu Paradise"
Eliza Milewska z "Hotelu Paradise"
Źródło: TVN

Eliza Milewska z "Hotelu Paradise" - związki, wymarzony partner

Eliza Milewska dotychczas była w trzech związkach i żadnego dobrze nie wspomina. Od ponad pół roku jest singielką. Marzy o dobrym mężczyźnie. Liczy się jego charakter, a wygląd jest sprawą drugoplanową. Jej partner powinien być szczery, pozytywnie nastawiony do życia, ambitny, odpowiedzialny, dojrzały, inteligentny i zaangażowany. Bardzo istotne dla niej jest także to, by miał poczucie humoru i nutkę szaleństwa. Uważa, że nad innymi rzeczami zawsze można popracować. 

Eliza Milewska z "Hotelu Paradise"
Eliza Milewska z "Hotelu Paradise"
Źródło: TVN

Eliza Milewska z "Hotelu Paradise" - Instagram

Eliza Milewska prowadzi konto na Instagramie. Jej nick to @eliza_hotelparadise5_official. Jej konto jest prywatne, więc żeby zobaczyć, co publikuje, należy zaobserwować jej profil.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości