Programy

Pierwsza Puszka Pandory w "Hotelu Paradise 5" i nowe pakty uczestników. Szykują się duże emocje

Programy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Kadr z programu "Hotel Paradise 5"

Pierwsza w 5. sezonie Puszka Pandory wiele zmieniła w postrzeganiu uczestników. Na jaw wyszły sekrety, upodobania i sojusze. Niestety, emocje również wzięły górę. Kto zdobył immunitet? Ta nagroda może wiele zmienić na najbliższym Rajskim Rozdaniu. 

Każdego tygodnia uczestnicy "Hotelu Paradise" spotykają się przy wspólnym stole, by odpowiedzieć na trudne pytania. To moment, w którym muszą wykazać się otwartością i szczerością. Często jednak to właśnie szczerość doprowadza w programie do rozpadu par, przyjaźni i paktów.

"Hotel Paradise 5" - Puszka Pandory

Najnowszy, czwarty odcinek nowego sezonu "Hotelu Paradise" wzbudził wiele emocji. Michał, który jest w parze z Klaudią, zaproponował zawarcie paktu. Nie ustalili jednak między sobą szczegółów, ani tego, czy mogą o tym rozmawiać z innymi. Podczas Puszki Pandory Klaudia powiedziała pozostałym uczestnikom o tej propozycji, ale dość szybko zarozumiała, że być może zraniła Michała. Wyrzuty sumienia doprowadziły ją do płaczu. Ostatecznie w ferworze emocji znalazła zupełnie nowego sojusznika, Sevaga, który dołączył do ekipy w poprzednim odcinku i to z nim prawdopodobnie stworzy sojusz.

W "Hotelu Paradise" pojawiła się także nowa uczestniczka Eliza, która stała się dla Karoliny dużą konkurencją. Panowie nie kryli zafascynowania urodą 19-latki. Najbardziej przypadła do gustu Grzegorzowi, który przez cały dzień walczył o jej względy. Podczas Puszki Pandory Eliza mogła wybrać, z kim będzie dzieliła ostatnią wolną sypialnię. Ku uciesze Grzegorza, trafili do niej razem. 

"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o pracy na planie
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o pracy na planie

"Hotel Paradise 5" - kto dostał immunitet? 

Klaudia El Dursi prowadząca program zaprosiła uczestników do konkurencji. Tym razem wzięli w niej udział sami panowie. Wielką wygraną był immunitet na pierwsze Rajskie Rozdanie. Konkurencja wymagała od uczestników sprawności manualnej, fizycznej i sprytu. Wielkim wygranym okazał się Kamil, który bez najmniejszych problemów wykonał wszelkie etapy zadania. Wykazał się umiejętnością wyszywania, szybkością w pływaniu i sprytem.

Immunitet Kamila w "Hotelu Paradise" oznacza, że Ola, z którą jest w parze, może być zagrożona. Uczestnik nie jest przekonany do ich relacji, więc niewykluczone, że w ostatniej chwili podejmie decyzje, które zaważą o losach innych osób mieszkających w willi w Panamie.

Zobacz także:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: HotelParadise

Pozostałe wiadomości