Pandora w "Hotelu Paradise" zmieniła wszystko? "Kogoś dobrze fantazja poniosła"

Autor:
Dagmara
Olszewska
Klaudia i Sevag, "Hotel Paradise 5"

Hotel Paradise zaczyna pękać w szwach. Coraz trudniej pomieścić wszystkie emocje i urazy pod dachem jednego budynku. Potężny żal Wiktorii do Kaspra, kłótnia Klaudii i Karoliny i niezdecydowanie Kuby, który nie wie, którą blondynkę wybrać. Ile jeszcze dram zdoła pomieścić panamski raju?

Nowy odcinek "Hotelu Paradise" minął pod znakiem dziwnej gry, udawania karaluchów i sporych roszad wywołanych podczas Pandory. Najtrudniejsze pytania otrzymał Kasper, który kolejny raz musiał bronić swojej decyzji o pozostawieniu Wiktorii dla Karoliny. Na koniec oliwy do panamskiego ognia dolała Dominika, która bez zawahania się wysłała Oliwię do singlówki. 

"Hotel Paradise". Co wydarzyło się w nowym odcinku?

Wielka kłótnia Karoliny i Klaudii wywołana przez wyznanie Elizy delikatnie złagodniała. Dziewczyny wylały morze łez, tłumacząc swoje zachowanie i słowa. Klaudia ciągle zapiera się, że nie pamięta, by powątpiewała w szczerość Karoliny. Karolina natomiast uważa, że jedynie Rajska Wyrocznia może sprawić, że damska przyjaźń wróci do pierwotnego stanu. 

Pięknym gestem w obliczu kłótni koleżanek z hotelu wykazał się Michał, który przekazał Klaudii swoją możliwość zadzwonienia do rodziny. Do rozmowy zaprosiła też Sevaga, który jej rodzicom przypadł do gustu i obiecał opiekować się ich córką.

Po południu Klaudia El Dursi zaprosiła uczestników na grę polegającą na układaniu klocków. Przegrana drużyna dostała dziwne kary — od całodniowego milczenia po udawanie karaluchów na komendę osoby z drużyny wygranej. 

"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o znajomościach z uczestnikami
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o znajomościach z uczestnikami

"Hotel Paradise". Jak przebiegła Pandora?

Podczas Pandory Dominika wskazała trzech panów, z którymi mogłaby stworzyć parę. Wymieniła Michała, Sevaga i oczywiście Kubę. To właśnie jemu zarzucono, że spiskuje za plecami innych uczestników. Szybko wyjaśnił, że nie czuje, jakoby to robił i nie wie, dlaczego w jego kierunku padły takie podejrzenia. Niestety, zgrzyt pojawił się także w momencie, gdy Oliwia powiedziała, że czuje się zagrożona przez Dominikę i uważa, że Kuba poświęca jej znacznie mniej czasu niż innym dziewczynom. 

Z poważnymi pytaniami zmierzyli się także Kasper i Karolina. Pozostali uczestnicy pytali ich, czy między nimi doszło do czegoś więcej, jak czują się w obliczu krzywdy Wiktorii i doniesień, że na kolejnym Rajskim Rozdaniu ich relacja się zakończy. 

"Kogoś dobrze fantazja poniosła, bo ani razu nie powiedziałem, że nie wybiorę Karoliny na Rajskim Rozdaniu. Jeżeli ktoś to usłyszał, to proszę powiedzieć, kto. No i nikt się nie odezwał. Szczerość to podstawa" - powiedział wyraźnie zdenerwowany Kasper. 

"Hotel Paradise". Nowe pary wśród uczestników

Po Pandorze Kuba zaprosił Oliwię na poważną rozmowę. Uważa, że nie zaniedbuje jej potrzeb i okazuje jej zainteresowanie. Ona po raz pierwszy stwierdziła, że uważa go za niedojrzałego i nie czuje się pewnie w jego towarzystwie. 

Sporo zamieszania wprowadził list, który otrzymała na koniec dnia Dominika. Dostała możliwość rozdzielenia jednej z par i odesłania wybranej dziewczyny do pokoju singli. Jej wybór bez wahania padł na Kubę.

Jak teraz potoczą się ich losy? Nowy odcinek będzie dostępny już w poniedziałek o 20:35 na antenie TVN 7.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości