Wiktoria i Kasper znowu będą razem? Nagłe zwroty akcji w "Hotelu Paradise"

Uczestnicy, "Hotel Paradise 5"
"Hotel Paradise". Wiktoria ma żal do Kaspra
Źródło: player.pl
W 29. odcinku "Hotelu Paradise" dzień minął pod znakiem wielu niewiadomych ze strony Wiktorii i Kaspra. Chociaż ich relacja dla wielu była definitywnie zakończona, opuszczenie programu przez Karolinę najwyraźniej otworzyło pewne miłosne wrota. Jak teraz potoczą się ich losy?

Karolina przegrała jedną z ostatnich konkurencji sportowych. Tym samym wybiegała sobie czerwoną kartkę, która niemal natychmiast spowodowała, że musiała zejść z hotelowego boiska i opuścić bramy raju. Ku zdziwieniu widzów Kasper rozpaczał szczerze, ale krótko. Szybko postanowił się nie poddawać i szukać szczęścia w ramionach innych uczestniczek, co nie umknęło uwadze jednej z nich. Już niedługo widzów czeka wyjątkowo emocjonujące Rajskie Rozdanie. 

"Hotel Paradise 5". Co wydarzyło się w 29. odcinku?

Na uczestników "Hotelu Paradise" czekało zadanie specjalne. Klaudia el Dursi uspokoiła ich jednak, że tym razem nie mają się czego obawiać. Mieszkańców panamskiej willi zaprosiła na szybkie randki, dzięki którym mają zacieśnić swoje więzi. Dosyć nieudolnie romans z Nicolą starał się nawiązać Michał, niestety rozmowa o pogodzie nie spowodowała, że w jej brzuchu zaczęły latać motyle.

Sporym zaskoczeniem było też podejście Wiktorii, która choć miła dla wszystkich, przyznała szczerze, że czekała wyłącznie na jedno spotkanie - z Kasprem. Otwarcie powiedziała, że nie skreśliła jeszcze tej relacji i być może uda im się ponownie nawiązać nić porozumienie.

K EL Durs- w Co w nowym Hotelu Paradise_
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o 5. sezonie

Puszka Pandory - "Hotel Paradise 5" 

Uczestnicy, by trochę odpocząć i nabrać dystansu do przebiegłej gry otrzymali przesyłki specjalne - zdjęcia od swoich najbliższych. Nawet najwięksi twardziele edycji uronili łzę i zgodnie stwierdzili, że tęsknią za rodzinami i przyjaciółmi. Kompletnie rozklejony Kuba swoimi emocjami trochę zyskał w oczach pozostałych uczestników i do końca dnia oddawał się nostalgii i poznawaniu Dominiki. 

Puszka Pandory prawdopodobnie pierwsza w tym sezonie minęła spokojnie. Uczestnicy chcieli się lepiej poznać z Nicolą, upewnić co do swoich wyborów, a w przypadku Kaspra - znaleźć nową partnerkę na stałe. Ten zdecydowanie skłania się ku Wiktorii i Nicoli, z którą obecnie dzieli sypialnię. Nowe odcinki "Hotelu Paradise" możecie obejrzeć od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:35 na antenie TVN 7 lub w player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości