Dawid zdradza kulisy jednego ze związków. Nagranie z łazienki rozwiewa wątpliwości

Dawid z "Hotelu Paradise"
Dawid ocenił relacje uczestników z "HP"
Źródło: Player.pl
"Hotel Paradise" nieuchronnie zbliża się ku końcowi. Na ostatnim Rajskim Rozdaniu z programem pożegnał się Dawid Grygiel-Olek, który próbował stworzyć parę z Anastazją i Klaudią. Niestety nie udało mu się odnaleźć wśród pań bratniej duszy i musiał opuścić rajską grę. W materiałach, które nie zostały wyemitowane w odcinku, ocenił kontakty i zachowania pozostałych. Jak po niesnaskach z Davidem ocenił jego relację z Angeliką?

Pary Davida i Angeliki oraz Mikołaja i Moniki są obecnie uważane za najmocniejsze w panamskiej willi. Dawid Grygiel-Olek nie krył, że do "Hotelu Paradise" przyszedł po miłość. Gdy jego uczucie nie zostało odwzajemnione, świadomie dążył do programowej autodestrukcji. Tuż po swoim odejściu opowiedział, jak według niego naprawdę wygląda relacja Davida i Angeliki. 

ELDURSI_7SEZONRODZINA
Klaudia El Dursi o kolejnym sezonie "Hotelu Paradise" i tęsknocie za rodziną
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Dawid z "HP" o relacjach pozostałych uczestników

Dawid Grygiel-Olek tuż po opuszczeniu "Hotelu Paradise" spotkał się z Klaudią El Dursi, by podsumować swój pobyt w programie. Otwarcie opowiedział o relacjach i kłótniach z innymi mieszkańcami panamskiej willi. Wyjaśnił też, że przed swoim odejściem odbył szczerą rozmowę z Davidem, która pozwoliła mu szerzej spojrzeć na to, co łączy go z Angeliką. 

W dyskusji z Klaudią El Dursi Dawid wyznał, że według niego para Davida i Angeliki jest na ten moment jedyną szczerą i w pełni otwartą na związek.

"Myślę, że ta relacja jest szczera, prawdziwa, bardzo miło się na nich patrzy. Bardzo fajnie się to rozwija i to jedyna na ten moment tak szczera relacja w hotelu" - powiedział. 

Dave i Angelika z "HP" - relacja i związek

David i Angelika w "Hotelu Paradise" szybko przypadli sobie do gustu i zaczęli rozwijać swój związek na oczach milionów widzów. Podczas rozmowy Dawida i Klaudii El Dursi o związkach w programie pokazano materiały dodatkowe, które nie zostały wyemitowane w telewizji oraz w "Bonusach z raju". Dawid i Angelika nie szczędzili sobie czułości i oddawali się miłosnym uciechom podczas wspólnych kąpieli.

David i Angelika z "Hotelu Paradise"
David i Angelika spędzili miłe chwile
David i Angelika z "Hotelu Paradise"
Źródło: player.pl
David i Angelika z "HP"
David i Angelika z "HP"
David i Angelika z "HP"
Źródło: player.pl

Dawid Grygiel-Olek odpadł z "Hotelu Paradis"

Dawid Grygiel-Olek w kilka chwil po przekroczeniu progu panamskiej willi zaskarbił sobie sympatię uczestników i widzów. Szybko zadeklarował, że chce tworzyć parę z Anastazją i zawzięcie dążył do tego, by jej serce otworzyło się na jego uczucie. Ta jednak podjęła decyzję o odejściu z programu na własnych zasadach, a Dawid stworzył parę z Klaudią. To uczucie mimo prób nie rozkwitło, a sami zainteresowani szukali towarzystwa w innych mieszkańcach. 

Podczas roszad na Rajskim Rozdaniu willę opuścił Dawid. Nie krył smutku, że jego programowa przygoda dobiegła końca, jednak z optymizmem i nadzieją patrzył w przyszłość. Emocjonalne pożegnanie z pozostałymi uczestnikami sprawiło, że wszelkie zadry i kłótnie szybko poszły w niepamięć.

Jak dalej potoczą się losy mieszkańców panamskiej willi? "Hotel Paradise" możecie oglądać od poniedziałku do piątku na antenie TVN 7 oraz w player.pl.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości