"Hotel Paradise All Stars". Znamy kolejną uczestniczkę show. Pamiętacie ją?

Julia Skrodzka w "Hotel Paradise All Stars"
Julia Skrodzka w "Hotel Paradise All Stars"
Źródło: materiały prasowe
Już niebawem na fanów "Hotelu Paradise" czeka niemała gratka. Program wraca w specjalnej, nowej odsłonie, w której wystąpią największe gwiazdy wszystkich edycji. Wiemy, kto z uczestników pojawi się w nowej edycji. Julia Skrodzka z 2. edycji show dołączy do programu. Co o niej wiemy?

Julia Skrodzka wzięła udział w drugiej edycji "Hotelu Paradise". Tuż po przekroczeniu bram raju zainteresowała się Kamilem. Stworzyli początkowo zgodną parę, która niejednokrotnie rozdawała karty w grze. Ich wybuchowe charaktery spowodowały jednak, że w tym związku szybko pojawiły się liczne spięcia.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

"Hotel Paradise". Hania Balcerzak o strategii po powrocie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise All Stars". Julia Skrodzka kolejną uczestniczką show

Podczas jednego z Rajskich Rozdań, Julia niespodziewanie została wytypowana do opuszczenia hotelu, a gdy powróciła, nie odnalazła już dla siebie miejsca u boku żadnego z uczestników.

Po zakończeniu przygody z programem Julia skupiła się na swojej karierze zawodowej w branży beauty. Pielęgnacja urody od zawsze była jej wielką pasją. Ukończyła studia kosmetologiczne i wiele renomowanych szkoleń i dzięki temu może spełniać się jako kosmetolog estetyczna.

Julia Skrodzka zawsze stara się wykorzystywać szanse, jakie przyniesie jej los, dlatego decyzję o powrocie do programu podjęła momentalnie.

"Cieszę się, że dostałam taką propozycję. Chcę wykorzystać tę okazję, by po upływie dłuższego czasu i nabraniu doświadczeń życiowych, pokazać siebie z dojrzalszej strony" – to jest celem udziału Julki w "Hotelu Paradise All Stars".

Julia Skrodzka w "Hotel Paradise All Stars"
Julia Skrodzka w "Hotel Paradise All Stars"
Julia Skrodzka w "Hotel Paradise All Stars"
Źródło: materiały prasowe
Julia Skrodzka w "Hotel Paradise All Stars"
Julia Skrodzka w "Hotel Paradise All Stars"
Julia Skrodzka w "Hotel Paradise All Stars"
Źródło: materiały prasowe

"Hotel Paradise All Stars" – uczestnicy

"Hotel Paradise All Stars" to ponowna szansa dla uczestników poprzednich sezonów "HP" na powrócenie do rajskiego miejsca. Jako single, pragną odnaleźć uczucie. Czy jednak tym razem osiągnięcie finału okaże się prostsze? Chociaż zasady są im znane i wiedzą, czego oczekiwać od programu, nie mają pewności, czy spotkają swoje dawne pary, czy też największych konkurentów. Czy dawne uczucia odżyją na nowo? W "Hotel Paradise All Stars" nie brakuje emocji! Choć powrót do raju może wydawać się beztroski, uczestnicy stawią czoła wielu niespodziankom i wyzwaniom, które mogą wpłynąć na ich drogę do sukcesu.

Do tej pory wiadomo, że w programie "Hotel Paradise All stars" pojawią się:

 • Basia Pędlowska
  • Blondino Latino
   • Natalia "Nana" Majos
    • Grzegorz Głuszcz
     • Julia Skrodzka

      "Hotel Paradise All Stars" – gdzie i kiedy oglądać?

      Nowa edycja programu "Hotel Paradise All Stars" rozgrywająca się w Kolumbii będzie miała swoją premierę w TVN7 i na platformie Player.pl już w czwartek, 25 maja tego roku. Emisja odcinków następować będzie w czwartki oraz piątki o godzinie 20.00.

      Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

      Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe

      podziel się:

      Pozostałe wiadomości