Programy

Angelika z "HP" pokazała wiadomość od Mikołaja. Chyba tego dobrze nie przemyślał

Programy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Angelika Nowicka i Mikołaj Grzybowski z "HP"

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się plotki, jakoby Angelika Nowicka i Mikołaj Grzybowski z "Hotelu Paradise" mieli się ku sobie. Doniesienia okazały się jednak nieprawdziwe, a teraz doszło pomiędzy uczestnikami do zabawnego spięcia.

Angelika Nowicka była uczestniczką 6. edycji "Hotelu Paradise". Początkowo próbowała stworzyć relację z Adamem. I choć ewidentnie mieli się ku sobie, ostatecznie ich relacja rozpadła się z przytupem, a krzyki i kłótnie zaskoczyły wówczas niejednego widza. Dopiero wejście do programu Dave'a sprawiło, że Angelika odnalazła bezpieczną przystań. Para nie szczędziła sobie czułości, ukrywała się w sławetnej szafie, by "działać" i brała wspólne prysznice. Po eliminacji relacja nie przetrwała jednak próby czasu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"Hotel Paradise". Angelika Nowicka o "działaniu" w słynnej szafie i reakcji rodziny na show
"Hotel Paradise". Angelika Nowicka o "działaniu" w słynnej szafie i reakcji rodziny na show Angelika Nowicka i David Andronic stworzyli jedną z trzech finałowych par 6. edycji "Hotelu Paradise". Uczestnicy od pierwszych chwil w panamskim raju przypadli sobie do gustu i uznawani byli za jedną z najsilniejszych par w programie. Jednak internauci zapamiętają ich również z "działania" w słynnej szafie i wspólnych kąpieli. Angelika w rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiada o tym, do czego doszło w ukryciu. Jak zareagowali jej bliscy? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise". Angelika o relacji z Mikołajem

Zarówno w trakcie, jak i po zakończeniu emisji "Hotelu Paradise", uczestnicy każdej edycji starają się czerpać z rozpoznawalności garściami. Większość z nich wykorzystuje chwilę sławy do rozwoju mediów społecznościowych, które używa nie tylko do kontaktu z fanami, ale również realizuje się tam m.in. zawodowo. Angelika Nowicka rozwija działalność w sieci, publikując na instagramowym profilu relacje z wyjazdów czy opowiadając o codzienności.

Jakiś czas temu uczestniczka zorganizowała popularną ostatnio zabawę dla fanów na platformie Instagram. Dała im szansę na zadawanie anonimowych pytań, na które starała się odpowiedzieć. Jedno z nich dotyczyło sylwetki celebrytyki.

"Czemu jesteś taka chuda? Stosujesz jakąś dietę czy to geny?" - zapytał anonimowy obserwator.

Angelika w odpowiedzi nawiązała od Mikołaja Grzybowskiego, zwycięzcy "Hotelu Paradise", który w prywatnej rozmowie z kobietą miał o jej sylwetce z goła inne zdanie.

"Mikołaj właśnie stwierdził, że na masie jestem. I raczej szczupła, a nie chuda. Diety brak. Ostatnio próbuję stosować zasadę: jedz tyle, ile twój organizm potrzebuje, a nie ile jest w stanie zmieścić" - odpisała Angelika.

Angelika z "Hotelu Paradise" obraziła się na Mikołaja. O co poszło? Źródło: Instagram @angie.nowicka

Okazuje się, że w prywatnej rozmowie mężczyzna zasugerował, że Angelika przybiera ostatnio na masie. Uczestnicy postanowili podzielić się z internautami screenem, który miał udowodnić im, co tak naprawdę o sylwetce kobiety myślą jej znajomi!

Angelika z "Hotelu Paradise" obraziła się na Mikołaja. O co poszło? Źródło: Instagram @angie.nowicka

Drogie panie, też byście się obraziły za tak nikczemne sugestie?

"Hotel Paradise". Adam Podwapiński został ojcem

Choć od finału programu minęło już wiele tygodni, fani wciąż z zainteresowaniem śledzą dalsze losy uczestników "Hotelu Paradise". Przede wszystkim tych, których zagrzali w show miejsce przez dłuższą chwilę. W środę czekała na nich prawdziwa gratka. Okazało się, że Adam Podwapiński, uczestnik 6. edycji "Hotelu Paradise", został ojcem. Radosną nowiną podzielił się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

"Witaj na świecie córeczko. 18.01.2023" - napisał pod zdjęciem.

Uczestnik "Hotelu Paradise" niedługo po narodzinach córki rozmawiał z serwisem dziendobry.tvn.pl. Adam zdradził, jak czuje się mama jego córki. Ponadto wyjawił imię dziewczynki.

"Mamusia i córeczka Lilianna czują się wyśmienicie. Na szczęście wszystko przebiegło zgodnie z planem. Nic nas nie zaskoczyło. Mamusia to najdzielniejsza kobieta na świecie. Do ostatnich minut miała roztańczony humorek, zero paniki, a małymi żartami sama cały czas rozluźniała atmosferę" - powiedział.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

Pozostałe wiadomości