Eliza z "Hotelu Paradise" w teledysku disco polo? Fani dotarli do nagrania

"Hotel Paradise" - Eliza
Eliza z "Hotelu Paradise" wystąpiła w teledysku
Źródło: Player.pl
Eliza z "Hotelu Paradise" jest gwiazdą teledysku disco polo? Internauci znaleźli nagranie, w którym jedna z najbardziej wyrazistych uczestniczek programu zalotnie uśmiecha się do kamery w rytm piosenki. Klip powstał w 2021 roku i miał zostać wakacyjnym hitem. Udało się?

Uczestnicy 5. edycji "Hotelu Paradise" z dnia na dzień zyskują na popularności. Każdy ich ruch w mediach społecznościowych śledzi coraz większa grupa osób. Niespodziewanie jeden z internautów znalazł teledysk, w którym główną rolę zagrała Eliza. Oceńcie sami, jak w nim wypadła. 

"Hotel Paradise 5". Eliza wystąpiła w teledysku disco polo

Eliza to jak do tej pory najmłodsza uczestniczka "Hotelu Paradise". Z każdym nowym odcinkiem wzbudza wśród widzów więcej różnorodnych emocji. Jest znana ze swojej skomplikowanej relacji z Jayem i nerwów, których często nie trzyma na wodzy. Prywatnie pracuje jako modelka, hostessa czy ring girl. Okazało się, że oprócz tego ma w sobie zacięcie aktorskie, ponieważ wystąpiła w teledysku jako główna gwiazda i dziewczyna o pięknym uśmiechu. 

"Uśmiechnij się moja piękna, każdy na ciebie zerka, a ja nie wiem, co ci jest. Nawet na końcu świata będę za tobą latał, przecież wiesz, ja kocham cię" - tak brzmi jeden z wersów piosenki "Tak czy nie", do której tańczy i uśmiecha się Eliza. 

Pod teledyskiem i w mediach społecznościowych Elizy pojawiły się już pierwsze komentarze opisujące jej aktorskie zdolności. 

"Fajny teledysk. A tekst trochę przypomina hotelowe relacje z Jayem" - napisała jedna ze słuchaczek piosenki. 

"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o 5. sezonie

Eliza z "Hotelu Paradise" - czym się zajmuje?

W pierwszych odcinkach programu "Hotel Paradise" Eliza sporo o sobie opowiedziała. Dziewczyna z każdym kolejnym krokiem wzbudzała zainteresowanie wśród mieszkańców panamskiej willi. Piękna, wysportowana, otwarta. Tak, jak można było się spodziewać, swoją przyszłość wiąże z fotomodelingiem, mediami społecznościowymi i życiem medialnym. 

Oprócz tego na swoim koncie ma także sportowe sukcesy. Zdobyła tytuł wicemistrzyni Polski w grze w ping-ponga. Próbowała swoich sił również w piłce ręcznej, nożnej i jeździe konno. Czy po swoim debiucie w telewizyjnym show i doświadczeniu aktorskim odniesie sukces? Tego z pewnością dowiemy się już niedługo.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości