Grzesiek i Natalia z "HP" odpowiedzieli na niewygodne pytania. Fani nie mieli litości

"Hotel Paradise". Natalia i Grzegorz zdradzają kulisy swojego związku
"Hotel Paradise". Natalia i Grzegorz zdradzają kulisy swojego związku
Źródło: player.pl
Związek Grzegorza Głuszcza i Natalii Bajko z "Hotelu Paradise" zaskoczył fanów. Uczestnik show opowiedział nam, że będąc w programie, sam nie pomyślałby, że może zainteresować się Natalią. Był wtedy zapatrzony w Magdę. Teraz zakochani wspólnie odpowiedzieli na najczęściej zadawane przez fanów pytania. Pojawiło się w nich sporo wątpliwości i kontrowersji.

W programie Grzesiek zauroczył się Magdą. Rzeczywistość po powrocie do Polski bardzo go rozczarowała. Nieoczekiwanie mężczyzna ogłosił swój nowy związek. Okazało się, że jego partnerką została dziewczyna, którą poznał w Panamie. Nikt nie przypuszczałby, że będzie to właśnie Natalia. Para w dalszym ciągu spotyka się z powątpiewaniem fanów w ich związek.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"Hotel Paradise". Grzegorz Głuszcz o finale i relacji z Magdą Gałdą
Grzegorz Głuszcz z "Hotelu Paradise" w rozmowie z Dagmarą Olszewską z cozatydzien.tvn.pl opowiada o tym, jak czuł się przed finałem. Tylko nam zdradza, jak potoczyły się jego dalsze losy i jak Magda Gałda zachowywała się po powrocie do Polski.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise". Grzegorz i Natalia szczerze o swoim związku

Jak to się stało, że zostali parą? Grzegorz wytłumaczył nam, że zaczęło się od imprez, na których bawili się razem i wtedy coś między nimi zaiskrzyło. Nie chcieli ogłaszać swojego związku ze względu na to, że rozstanie z Magdą było jeszcze świeżą sprawą. W końcu Grzesiek pokazał fanom teledysk, w którym Natalia również brała udział.

- Stwierdziliśmy, że skoro i tak było widać, jak się całujemy, to czas najwyższy przestać to ukrywać. W końcu jesteśmy razem, to też podejmujemy razem wszystkie działania - tłumaczył Grzegorz Głuszcz w rozmowie z Dagmarą Olszewską z cozatydzien.tvn.pl.

Natalia i Grzegorz nagrali razem filmik, w którym odpowiadają na często niezręczne pytania fanów. Ktoś poprosił dziewczynę, by wyznała, czy nie zabolało ją to, że Grzesiek w programie stwierdził, że jest dla niego mało atrakcyjna.

Mężczyzna odparł, że wtedy był zapatrzony w Madzię. "Z czasem zacząłem inaczej postrzegać Natalię i teraz ona naprawdę bardzo mi się podoba" - wyjaśnił w materiale, który możecie zobaczyć w serwisie YouTube. Natalia stwierdziła tylko, że gdyby nie podobała się partnerowi, to na pewno by z nią nie był.

Kolejne pytania są bardzo kontrowersyjne. Dalsza część poniżej.

Ktoś zapytał Natalię, czy nie uważa, że Grzesiek będzie "prał brudy", jak to się działo w przypadku jego relacji z Magdą.

"Jeżeli miałabym na coś takiego patrzeć, to już bym się z nimi nie związała, bo każdy miał w związku jakieś problemy. U nas nic nie wskazuje, żebyśmy mieli jakiekolwiek problemy, a do Grześka mam zaufanie, więc nie powinno mieć coś takiego miejsca" - odparła.

"Hotel Paradise". Natalia o intymnym zbliżeniu Grzegorza i Magdy

Fani byli ciekawi również tego, czy Natalii nie przeszkadza to, że Grzegorz i Magda uprawiali seks w programie. Uczestniczka show na wszystkie poprzednie pytania odpowiadała ze spokojem. To o intymnym zbliżeniu jej ukochanego również przyjęła bardzo dobrze.

"Nie mam z tym problemu, bo to było przede mną, wiązały was uczucia, więc nie neguje tego, każdy ma swoją przeszłość [...] Nie mamy 13 lat, że wchodzimy w pierwsze relacje" - wyznała w materiale wideo.

Grzegorz jest zakochany. W rozmowie z nami podkreślał, że myśli o Natalii jak o swojej przyszłej żonie. Niedawno zrobił sobie nowy tatuaż. Jego ciało zdobi teraz podobizna ukochanej. O kryzysie w ich związku na razie nie ma mowy. Para wykłada wszystkie karty na stół i bez tabu opowiada o swojej relacji w mediach społecznościowych.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości