Grzegorz z "HP" nagrał piosenkę o złamanym sercu. Wyjaśnia kulisy rozstania?

Autor:
Dagmara
Olszewska
Grzegorz Głuszcz i Natalia Bajko są razem

Życie uczestników "Hotelu Paradise" jeszcze długo po zakończeniu emisji programu wzbudza wśród internautów wiele emocji. Niedawno udowodnił to Grzegorz Głuszcz, którego obserwatorzy wspierają po rozstaniu z Natalią. Były mieszkaniec panamskiego raju tuż po zakończeniu związku nagrał piosenkę o zranionej miłości, zadeklarował skupienie się na pracy i karierze, a także… zaczął ponownie tatuować rękę, na której wcześniej pojawiła się podobizna jego byłej już partnerki.

Grzegorz Głuszcz to bezapelacyjnie jeden z najbardziej charakterystycznych uczestników 6. edycji "Hotelu Paradise". Podczas programu mieszkańcy rajskiej willi i widzowie przed telewizorami kibicowali mu w tworzeniu miłosnej relacji z Magdaleną Gałdą. Ta jednak nie przetrwała, a ku zdziwieniu wszystkich kilka miesięcy później okazało się, że jego serce skradła Natalia. Niestety mimo wspólnych planów, niedawno poinformowali o rozstaniu. 

Grzegorz Głuszcz z "Hotelu Paradise" o rozstaniu z Natalią Bajko 

Grzegorz Głuszcz nie kryje smutku po rozstaniu z Natalią. W rozmowie z nami wyjaśnił, że wciąż ją bardzo kocha i choć między nimi pojawiło się wiele niejasności, trudno zapomnieć mu o pięknych, wspólnie przeżytych chwilach. Uczestnik "Hotelu Paradise" od kilku miesięcy rozwija swoją karierę muzyczną, więc emocje po rozpadzie związku postanowił przelać na utwór "Poradzę sobie sam".

"Minął taki czas, a zapomnieć znów nie mogę. Czasem, zamiast spać, myślę sobie o niej. [...] Wziąłem się za pracę, rozwijam też karierę. Niby wszystko dobrze, ale pusto tak bez Ciebie. Chciałbym Cię usłyszeć i pogadać tak jak wcześniej, numer znam na pamięć, ten z początkiem 507. [...] Mam złamane serce, ale masz to w dupie, wiem. Bo widziałem, że kogoś masz na moje miejsce. [...] Zniknij na zawsze, daj mi poukładać życie. To nie takie łatwe, serce me dla Ciebie bije" - śpiewa w utworze Grzegorz. 

Grzegorz Głuszcz z HP

Grzegorz i Natalia z "HP" rozstali się 

Miłosna historia pary rozpoczęła się podczas nagrywania jednego z teledysków uczestnika rajskiego show. Grzegorz Głuszcz niedługo później postanowił nawet wykonać tatuaż na podobiznę ukochanej. Tuż po tym, jak media obiegła wiadomość o ich rozstaniu, mężczyzna odwiedził studio tatuażu i pokazał, że tatuator pracuje już nad nowym dziełem, niemal w tym samym miejscu, w którym wcześniej widniała podobizna Natalii. 

Grzegorz mimo swojej aktywności w mediach społecznościowych stroni od pytań internautów dotyczących Natalii. Jeden z jego obserwatorów zapytał jednak, czy obecnie szuka dziewczyny. Takiej odpowiedzi chyba nikt nie mógł się spodziewać. 

"Nie mam, nie szukam i na razie nie chcę mieć. Szkoda mi tracić czas, energię i pieniądze na głupoty" - napisał.

Grzegorz Głuszcz
Grzegorz Głuszcz z "HP" o tym, czy szuka nowej relacji Grzegorz Głuszcz Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj. 

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prywatne Grzegorza Głuszcza

Pozostałe wiadomości