Hania żałuje jednej rzeczy, która wydarzyła się w "HP". Zdjęcie wszystko wyjaśnia

"Hotel Paradise". Hania i Mikołaj
"Hotel Paradise". Hania i Mikołaj
Źródło: mat. prasowe
Hanna Balcerzak to jedna z najbardziej wyrazistych uczestniczek 6. edycji "Hotelu Paradise". Dziewczyna musiała pożegnać się z programem, choć wydawało się, że stworzy trwałą parę z Mikołajem. Jednak ciągłe spięcia między nimi doprowadziły do rozpadu pary. Jednego z nich Hania z "HP" żałuje najbardziej.

Hania Balcerzak zorganizowała na swoim profilu na Instagramie sesję pytań i odpowiedzi. Uczestniczka zdradziła, czy żałuje decyzji podjętych w "Hotelu Paradise". W odpowiedzi nawiązała do słynnej "afery tostowej".

Hania z "Hotelu Paradise" żałuje awantury o tosty

Hania Balcerzak była jedną z najbardziej charakterystycznych postaci 6. sezonu "Hotelu Paradise". 23-latka już na początku programu stworzyła parę z Mikołajem Grzybowskim. Dziewczyna okazała się jednak dosyć mocno konfliktowa i bardzo często dawała upust swoim emocjom. Jedna z kłótni z Mikołajem była tak groteskowa, że uczestniczka od razu trafiła po niej pod ostrzał widzów. Poszło bowiem o... chleb tostowy. Widzowie "Hotelu Paradise" w mediach społecznościowych programu stwierdzili, że Mikołaj powinien jak najszybciej stworzyć parę z inną uczestniczką.

Uczestniczka wróciła wspomnieniami do "Hotelu Paradise" na Instagramie. Poprosiła swoich obserwatorów o zadawanie jej pytań. Większość z nich dotyczyła programu. Hania została zapytana, czy żałuje jakiejkolwiek decyzji podjętej w "HP". Odpowiedziała, że nie, ale "niektórych aferek bardzo". Zdjęcie chleba tostowego wskazuje, że chodzi jej o kłótnię z Mikołajem.

Hania odpowiedziała też, jaka była jej pierwsza reakcja na to, że jej były partner stworzył parę z Moniką Schmidt. Przyznała, że było to dosyć dziwne, ale każdy ma swój plan na przetrwanie w hotelu. Dodała też, że między nimi jest wszystko wyjaśnione, więc mogą działać.

"Hotel Paradise". Hania odpowiedziała na pytania na Instagramie
"Hotel Paradise". Hania odpowiedziała na pytania na Instagramie
Źródło: Instagram/@hania.hotelparadise6
Klaudia El Dursi szczerze o popularności. "Nie dowierzałam w to, co się dzieje"
Klaudia El Dursi w rozmowie z Aleksandrą Głowińską opowiedziała o swojej popularności.

Hania Balcerzak w "Hotelu Paradise"

Hanna Balcerzak ma 23 lata i pochodzi z Gorzowa Wielkopolskiego. To właśnie tam pracuje w salonie kosmetycznym i butiku. Jako dziecko skupiała na sobie całą uwagę rodziców, przez co - jak twierdzi - była rozpieszczana. Jej życie nie było jednak pozbawione zasad i reguł. Dlatego też mając 18 lat postanowiła, że się usamodzielni i wyfrunie z rodzinnego gniazda.

Uczestniczka na Instastories wyjaśniła niedawno fanom, jak wygląda sytuacja z telefonami w programie i co jest w kopertach, które dostają uczestnicy, a chodzi o "Pocztę z Raju".

"Hotel Paradise". Hania odpowiedziała na pytania na Instagramie
"Hotel Paradise". Hania odpowiedziała na pytania na Instagramie
Źródło: Instagram/@hania.hotelparadise6

Chcesz wiedzieć się więcej na temat Hani Balcerzak z "Hotelu Paradise"? Czytaj cozatydzien.tvn.pl!

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości