Hania z "HP" w zjawiskowej kreacji u boku znanego aktora i byłego prezydenta. Fani zdumieni

Hanna Balcerzak
Hanna Balcerzak z "Hotelu Paradise 6". Kim jest?
Źródło: Materiały prasowe
O Hani z 6. edycji "Hotelu Paradise" nie da się zapomnieć. Uczestniczka show zaprezentowała się w zjawiskowej kreacji na gali "Osobowości i Sukcesy 2023". Hania pokazała zdjęcia ze znanymi osobami, które miała okazję poznać. Będziecie zaskoczeni, z kim się tam spotkała.

Hania z "Hotelu Paradise" po zakończeniu programu rozwija swoją karierę w mediach społecznościowych. Reklamuje różne produkty i usługi kosmetyczne. Niedawno Hania z "HP" pochwaliła się metamorfozą ust. Kobieta zaprezentowała teraz kreację pewnej marki, jednak fani mogą zobaczyć też to, z kim znanym pozuje do zdjęć.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

CZT_HP_Hania_Zwiazek
"Hotel Paradise". Hania Balcerzak o związku. Odniosła się do jej zdjęcia z uczestnikiem innego show
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Hania z "Hotelu Paradise" na zdjęciu z Michałem Koterskim i Lechem Wałęsą

Hania udostępniła na Instagramie kilka nowych zdjęć. Okazało się, że wzięła udział w gali "Osobowości i sukcesy", która odbyła się 24 kwietnia 2023. Jest to jedno z najbardziej prestiżowych i ciekawych wydarzeń towarzysko-biznesowych w Polsce. W uroczystej gali uczestniczą wybitne osobowości z różnych dziedzin życia społecznego: naukowcy, sportowcy, dziennikarze oraz ludzi ze świata show-biznesu i przedsiębiorcy. Hania miała okazję poznać tam m.in. Michała Koterskiego oraz Lecha Wałęsę, z którymi wykonała pamiątkowe zdjęcia.

"Niesamowity wieczór wśród ważnych, ale też ciekawych i uzdolnionych osób" - skomentowała Hania. Uczestniczka "Hotelu Paradise" dodała, że w swojej sukience czuła się jak milion dolarów. Fani też to zauważyli.

"Najpiękniejsza kobieta z HP"; "wyglądałaś zjawiskowo" - oceniają internauci.

Hania Balcerzak z "HP" na zdjęciu z Lechem Wałęsą
Hania Balcerzak z "HP" na zdjęciu z Lechem Wałęsą
Źródło: Instagram @hania_balcerzak

"Hotel Paradise". Czy Hania znalazła miłość?

Hania Balcerzak nie znalazła miłości w "Hotelu Paradise", choć najbliżej było jej do Mikołaja. Dziewczyna w styczniu 2023 zdradziła nam, że się z kimś spotyka, ale to świeża sprawa. Hania nie udostępnia na Instagramie żadnych zdjęć związanych z jej życiem uczuciowym. Przypomnijmy, że zaprzyjaźniła się z Grzegorzem Głuszczem, który ma na koncie kilka burzliwych związków. Fani "HP" byli ciekawi, czy Hania mogłaby być w parze właśnie z Grzesiem. Jednak dowiedzieliśmy się, że nie ma takiej możliwości.

- Moja relacja z Grzesiem od początku była wyłącznie przyjacielska, nigdy nie patrzyłam na niego pod względem przyszłego partnera i wydaje mi się, że on również. Mamy bardzo dobry kontakt i wspieramy się w każdym aspekcie, rozmawiamy o sprawach sercowych i szczerze, zawsze rozmawiamy o tym co myślimy na dany temat. Osobiście jestem bardzo szczęśliwa. Grzesiu ma bardzo dobre serce, a nie ukrywam, że raczej nie miał do tej pory szczęścia w miłości, więc trzymam mocno kciuki - wyjaśniła w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Grzegorz Głuszcz ma takie samo zdanie, co jego przyjaciółka. Choć słyszy od fanów: "Bądźcie z Hanią, kibicuję wam", to nie wyobraża sobie, że mógłby przekroczyć granicę.

"Przecież Hania to moja młodsza siostrzyczka, nie dopuszczam się kazirodztwa w rodzinie" - zażartował.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości