Jay z "HP" o związku z Elizą. "Nigdy nie będziesz w stanie zrozumieć, co mi zrobiłaś"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz

Jay z "Hotelu Paradise" podsumował miniony rok. Napisał długą wypowiedź o związku z Elizą. Odkrył przed fanami wszystkie karty i szczerze wyznał, co go najbardziej zabolało. Jay opowiedział o uczuciach do dziewczyny i hejcie, z jakim przyszło im się mierzyć.

Eliza Milewska i Jeremiah "Jay" Dąbrowski poznali się w 5. edycji programu "Hotel Paradise". Wytrwali razem prawie do samego finału. Między nimi nawiązało się prawdziwe uczucie, które przetrwało po powrocie do Polski. Eliza i Jay zamieszkali razem. Założyli też swój kanał w serwisie YouTube, na którym pokazują swoje życie.

Reszta artykułu poniżej wideo.

Quiz z Elizą i Jayem z "Hotelu Paradise"
Quiz z Elizą i Jayem z "Hotelu Paradise" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise". Jay podsumował rok spędzony z Elizą

Jay zamieścił na Instagramie zdjęcia z różnych chwil spędzonych z Elizą. Do fotografii dodał długi wpis. Miniony rok zapamięta do końca życia.

"2022, nie chcę, żeby to się skończyło. To był najpiękniejszy rok w moim życiu. Chcę podziękować wszystkim osobom, które wspierały mnie i dawały mi pozytywną energię przez ostatnie miesiące, mimo że się absolutnie nie znamy. Dziękuję mojej ojczyźnie za przyjęcie mnie z pełną miłością od pierwszego dnia, w którym postawiłem stopę w tym kraju" - zaczął swój wpis na Instagramie.

Dalsza część wpisu poświęcona jest Elizie. Jay nazwał ją miłością swojego życia. Podkreślił, że nikt nie zrozumie tego, przez co razem przeszli. Nie były to tylko radosne chwile.

"W chwili, gdy dopiero zaczynaliśmy się poznawać, uderzał w nas ogromny hejt, i codziennie musieliśmy słuchać, jak bardzo nasza relacja jest niezdrowym toksycznym śmieciem, gdzie ci ludzie nie mają pojęcia, jak to naprawdę wygląda między nami. W ciągu tego jednego roku przeżyliśmy razem więcej niż niektórzy ludzie prawdopodobnie przez wiele lat. Niektóre uczucia i doświadczenia, które mieliśmy, inni nigdy nie będą doświadczać. Nie chcę teraz napisać o wszystkich naszych celach, które osiągnęliśmy jeden po drugim, naszych podróżach, naszych projektach itd." - kontynuował swój wpis.

"Hotel Paradise". Poruszające słowa Jaya. Eliza uratowała jego życie

Jay skierował słowa do swojej ukochanej. Zapewnił ją, że zmieniła jego świat.

Kaczuszko, czy hajs, czy nie. Czy fame, czy nie. Ty jesteś młodsza i wiem, że nie mieliśmy tego samego życia, nie przeszliśmy przez to samo i mamy zupełnie inne doświadczenia. Dlatego chciałbym wykorzystać ten moment, żeby pokreślić, że ty, mała księżniczka, uratowałaś mi życie. Dałaś mi największy prezent na tej ziemi, coś, czego nie można kupić. Coś, w co wątpiłem, że w ogóle istnieje. Bebi, pierwszy raz w moim życiu jestem naprawdę ku*wa szczęśliwy. Nieważne, co stanie się w przyszłości, pozwoliłaś mi poczuć to uczucie

Jay powiedział, że Eliza uratowała jego życie i nawet nie jest do końca świadoma tego, jak ważną rolę odegrała.

"Mały zagubiony chłopiec z berlińskiego Moabit jest szczęśliwy i niczego więcej nie potrzebuje. Nigdy nie będziesz w stanie zrozumieć, co mi zrobiłaś. Nigdy nie zrozumiesz, ile to dla mnie znaczy. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby w końcu zmienić twoje nazwisko, ale nawet jeśli nie będzie mi to dane, żadna kobieta nigdy nie będzie dla mnie tyle znaczyć, co ty. Jesteś najpiękniejszą osobą, którą spotkałem na tym zepsutym świecie, i nie mówię o twojej nieosiągalnej urodzie. Życzę każdej osobie, aby choć raz poczuła to, co ja otrzymałem... You are the love of my life, kocham cię" - wyznał na koniec.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości