Kasper z "HP" już zapomniał o Karolinie? "Nie byliśmy parą, zobaczymy co będzie"

Hotel Paradise 5". Kasper zdradził, skąd ma bliznę na czole
Hotel Paradise 5". Kasper zdradził, skąd ma bliznę na czole
Źródło: player.pl
"Hotel Paradise" z każdym odcinkiem dostarcza widzom więcej emocji. W ostatnim odcinku niespodziewanie rajską willę musiała opuścić Karolina, która całkowicie zaangażowała się w budowanie relacji z Kasprem. Ten, choć wyraźnie zasmucony i przygnębiony sytuacją szybko odnalazł się w nowej roli. 

Kasper i Karolina to dla wielu widzów "Hotelu Paradise" para, która była typowana na jedną z dwóch finałowych. Choć karmieni nadzieją powrotów fani programu czekają na obrót wydarzeń, uczestnicy podchodzą do sytuacji pragmatycznie. "Nie wydaje mi się, żebym jakoś bardzo na nią czekał" - powiedział Kasper.

"Hotel Paradise". Kasper szczerze o eliminacji Karoliny

Odcinek, w którym z "Hotelu Paradise" odpadła Karolina to jak do tej pory najsmutniejszy, a zarazem najchętniej komentowany moment sezonu. Nie wszystkim do gustu przypadło zachowanie Kaspra, który zgodnie z zasadami programu chce jak najdłużej utrzymać się w grze. W mediach społecznościowych jasno wyraził swoje stanowisko w tej sprawie. Karolina nie będzie zadowolona z tych wypowiedzi?

"Hotel zafundował mi niezły rollercoaster, bo najpierw miałem świetną randkę, spacery przy zachodzie słońca. Potem przyszedł list. Straciłem osobę, na której mi naprawdę zależało w tamtym momencie. Mimo że tam byłem i że oglądałem to drugi raz, to też się wzruszyłem, bo to był mocny moment tego sezonu. Nie dziwię się, że niektórym z Was mogła polecieć łezka. (...) Do momentu, w którym Karo odpadła czułem, że jesteśmy coraz bliżej, idzie to w fajną stronę. Ale skończyliśmy w takim momencie, że nie byliśmy parą, to nie był związek, więc zobaczymy, co będzie" - powiedział Kasper na Instagramie.

K El Dursi - Czy ma z kims kontakt_
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o znajomościach z uczestnikami

"Hotel Paradise 5". Kasper nie będzie czekał na Karolinę? 

Kasper za pośrednictwem Instagrama odpowiedział także na pytanie co łączyło go z Karoliną. Wyznał, że zauroczenie to dobre określenie. Jak twierdzi, ich relacja mogła przerodzić się w coś większego, ale niestety nie dostali na to czasu.  Niewykluczone jednak, że sytuacja w "Hotelu Paradise" jeszcze diametralnie się zmieni. 

"Mam nadzieję, że wróci, ale nie wydaje mi się, żebym jakoś bardzo na nią czekał. To może się nigdy nie wydarzyć, a jak będę czekał, to się mogę nie doczekać i sam wylecieć. To nie jest tak, że tę relację całkowicie zlewam i to nigdy nie było prawdziwe, ale to jest 'Hotel Paradise'" - powiedział Kasper tuż po wyeliminowaniu Karoliny z programu.

Zobacz także:

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości