Jędrek Gąsienica dodał niesamowite zdjęcie. "W takim widoku można się zakochać"

Autor:
Kamila
Jamrożek
Jędrek Gąsienica dodał niesamowite zdjęcie

Jędrek Gąsienica to bohater wielu formatów telewizji TTV i prawdziwy góral z krwi i kości. Wraz ze swoją żoną Kasią i dwójką dzieci mieszkają w Zakopanem. Mężczyzna postanowił wyruszyć na nocny spacer do Kościeliska. Dodał na Instagram zdjęcie, które zapiera dech w piersiach. Wywołało ono niezwykły zachwyt wśród jego obserwujących.

Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie to para, którą pokochali widzowie stacji TTV. Najbardziej znani są z programu "Gogglebox. Przed telewizorem", ale już niedługo będziemy mogli oglądać ich w "Azji Express". Para opuści klimatyczny dom w samym sercu Zakopanego, aby podbić Azję. Dla Jędrka jednak nie ma lepszych widoków niż w jego rodzinnej miejscowości. Udowodnił to na najnowszym zdjęciu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Andrzej Gąsienica o zaręczynach
Andrzej Gąsienica o zaręczynach Andrzej Gąsienica o zaręczynach

Jędrek Gąsienica dodał niesamowite zdjęcie

Jędrek Gąsienica z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" wie, że góry to wspaniałe miejsce do życia, ponieważ oferują piękne widoki. Mężczyzna chętnie znajduje czas, aby spędzić chwilę na podziwianiu przepięknej panoramy, której nie znajdziemy w mieście. Widoki w Zakopanem są bardzo różnorodne, od łagodnych, pofalowanych wzgórz po góry otoczone przez wieczne śniegi. Góral może cieszyć się długimi spacerami w otoczeniu przyrody, korzystając z licznych szlaków turystycznych. Góry oferują cudowne krajobrazy, które można podziwiać zarówno w dzień, jak i w nocy. Widać to na zdjęciu dodanym przez Jędrka Gąsienicę. Mężczyzna podziwia ośnieżone góry, a nad nim widzimy gwiaździste niebo.

Ten widok nie znudzi się nigdy!!! Nie ma opcji!!!

Pod zdjęciem natychmiast pojawiła się fala pozytywnych komentarzy. Obserwatorzy Jędrka Gąsienicy zachwycali się fotografią, którą wstawił. Zwracali też uwagę, że życie w górach jest idealne dla osób szukających wytchnienia od stresu. Podkreślali też, że korzyści z mieszkania w górach są niezliczone i sami chętnie przenieśliby się w te okolice, aby prowadzić cichszy i spokojniejszy tryb życia. Dla niektórych mieszkanie w górach byłoby wspaniałym wyborem ze względu na piękne widoki i odpoczynek od zgiełku wielkiego miasta. Tak pisali w komentarzach pod zdjęciem bohatera programów TTV:

"Mi też by się nie znudził magiczny widok";

"Jak wklejony do obrazka ! Ale widok!";

"Góra z górą się nie spotka, ale Jędrek i owszem. Piękny widok. No, może nie tak piękny jak Ty, ale równie zacny";

"Piękny widok... W zeszłym roku byłam pierwszy raz w życiu w górach i nocleg mieliśmy właśnie w Kościelisku i codziennie z tarasu ten widok...Cudo";

"Byłam dwa razy. Widok zapiera dech";

"W takim widoku można się zakochać";

"Widoki przednie teraz mam chęć rzucić ten zgiełk miasta i wynieść się w góry cudownie boskie góry";

"Moim marzeniem jest tam zamieszkać!".

Jędrek Gąsienica - nowy dom

Andrzej i Kasia Gąsienicowie mocno związani są z Zakopanem, gdzie wychowują swoje dzieci. Para postanowiła jednak rozpocząć budowę nowej, rodzinnej rezydencji. Tym razem zdecydowali się na dom w województwie podkarpackim. Katarzyna Gąsienica za pośrednictwem mediów społecznościowych systematycznie pokazuje postępy w budowie wymarzonego domu. Internauci towarzyszyli jej od momentu zakupu wyjątkowej działki z sadem. Ostatnio pochwaliła się nową fotografią. Po raz pierwszy pokazała zadaszony salon i schody.

Bohaterka programu "Gogglebox. Przed telewizorem" chętnie rozmawiała z obserwatorami i odpowiadała im na pytania dotyczące budowy posiadłości. Wyjaśniła, że schody, które widać na zdjęciu prowadzą na antresolę, która będzie rozciągnięta niemal na połowę domu. Uwadze internautów nie umknęły także góralskie ozdoby na desce nad schodami. 

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości