Kasper Nowakowski z "Hotelu Paradise". Co wiadomo o jego życiu?

Autor:
Kamila
Jamrożek
Kasper Nowakowski z "Hotelu Paradise"

Kasper Nowakowski to jeden z pierwszych uczestników, który zamieszkał w "Hotelu Paradise". Sprawdźcie, co wiemy o życiu prywatnym i zawodowym uczestnika 5. edycji show.

Kasper Nowakowski zaistniał już w świecie sportu i modelingu. Czy "Hotel Paradise" przyniesie mu miłość i popularność? Ile ma lat? Co studiuje? Gdzie pracuje? Oto, co o nim wiemy!

Kasper Nowakowski z "Hotelu Paradise" - wiek, zawód, praca, skąd pochodzi

Kasper Nowakowski urodził się 26 stycznia 1999 roku. Ma 23 lata i mieszka w Łodzi. Prowadzi pizzerię, a w weekendy studiuje zarządzanie.

Uczestnik "Hotelu Paradise" trenował lekkoatletykę. Przez sześć lat trenował lekkoatletykę w Rudzkim Klubie Sportowym. Specjalizował się w sprintach i biegu przez płotki. Jego życie zmieniło się w 2018 roku, gdy jako 19-latek wziął udział w "The Look of The Year", czyli najstarszym i najbardziej prestiżowym konkursie dla początkujących modeli i modelek.

Zgłosił się do niego za namową swojego przyjaciela, Aleksandra, który rok wcześniej zakwalifikował się do finału zmagań. Nie tylko udało się powtórzyć sukces swojego kolegi, ale nawet go przebić. Razem z warszawianką Laurą Palką zostali zwycięzcami polskiej edycji konkursu. Był też modelem w Azji. Później karierę modela zamienił na studia.  

"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o znajomościach z uczestnikami
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o znajomościach z uczestnikami

Kasper Nowakowski z "Hotelu Paradise" - jaki jest?

Kasper Nowakowski przyznaje, że wie, czego chce i uparcie dąży do celu. Marzy mu się sława i dlatego wziął udział w castingu do "Hotelu Paradise". Nie wyobraża sobie życia bez przyjaciół, spotkań towarzyskich i klubów. Ma duże poczucie humoru i charyzmę. Jest też otwarty na ludzi i zaradny życiowo. Zawsze wyróżnia się z tłumu. 

Kasper Nowakowski z "Hotelu Paradise" - związki, ideał partnerki

Kaper Nowakowski nie zakochuje się zbyt łatwo i nie dopuszcza do siebie emocji. Spotyka się z dziewczynami, ale te relacje nie kończą się związkami. Jest bardzo wymagający. Chciałby mieć u boku dziewczynę, którą mógłby się pochwalić i za którą każdy się obejrzy, od 3 lat szuka ideału. Chciałby przekonać się do związków i uwierzyć w miłość, której kompletnie nie rozumie.

Po wielu krótkich relacjach już dokładnie wie, czego chce. Szuka zaufania, przyjaźni, miłości, dobrej zabawy i luźnego podejścia do życia. Jego ideał to ładna, inteligenta, zabawna i wygadana kobieta. Musi być trochę szalona i lubić imprezować tak samo jak on. 

Kasper Nowakowski z "Hotelu Paradise" - jaki jest?
Kasper Nowakowski z "Hotelu Paradise" - jaki jest? Źródło: TVN

Kasper Nowakowski z "Hotelu Paradise" – Instagram

Kasper Nowakowski dzieli się swoim życiem z fanami na Instagramie. Znajdziecie go tam pod nazwą @kasper_hotelparadise5_official. Konto jest prywatne, więc trzeba go zaobserwować, żeby zobaczyć zdjęcia.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości