Klaudia El Dursi komentuje zachowanie Grzegorza z "HP". "Nie można się na niego złościć"

Klaudia El Dursi o zachowaniu Grzegorza wobec Szahiry
Klaudia El Dursi o zachowaniu Grzegorza wobec Szahiry
Źródło: MW MEDIA
Klaudia El Dursi w rozmowie z Aleksandrą Głowińską dla cozatydzien.tvn.pl skomentowała zachowanie Grzegorza wobec Szahiry, które widzowie mogli zobaczyć w drugim odcinku "Hotelu Paradise". Co powiedziała prowadząca?

Już po raz szósty możemy oglądać na szklanym ekranie Klaudię El Dursi w roli prowadzącej programu "Hotel Paradise". Kolejna edycja "Hotelu Paradise" właśnie się rozpoczęła, a widzowie mogli poznać już wszystkich uczestników rajskiej willi. Pojawiły się już pierwsze niesnaski. O co poszło?

"Hotel Paradise 6". Klaudia El Dursi komentuje zachowanie Grzegorza

Panowie już w pierwszym odcinku mieli za zadanie zorganizowanie przyjęcia powitalnego dla pań, które wkrótce pojawiły się w hotelu. To właśnie wtedy, podczas poznania uczestników, Grzegorz Głuszcz, któremu spodobała się jedna z uczestniczek — Szahira, postanowił zachęcić ją do wejścia do basenu, w którym sam się znajdował, jednak jego słowa były dobrane niefortunnie.

Spalisz trochę kalorii, przyda ci się. Nie martw się, też mam trochę ciałka, też mógłbym zrzucić. Ja tylko żartowałem
- powiedział uczestnik.

Szahira na początku programu wspomniała, że jeszcze rok temu ważyła ponad 90 kg, dlatego jest dumna ze swojej metamorfozy. Po słowach Grzegorza powiedziała:

"Ukłuł takie moje miejsce, którego bałam się najbardziej w tym programie" - wyznała.

Zobacz całą rozmowę:

Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP"
Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Klaudia El Dursi o zachowaniu Grzegorza wobec Szahiry

Widzowie byli podzieleni, co do sytuacji pomiędzy Grzegorzem a Szahirą. Część osób krytykowała zachowanie Grzegorza, a pozostali uważali, że uczestnik nie miał nic złego na myśli i był to jedynie niefortunny dobór słów. Co o tej sytuacji myśli Klaudia El Dursi? W rozmowie z Aleksandrą Głowińską przedstawiła swoje stanowisko.

- On to właśnie niefortunnie palnął. Nie można się na niego złościć, nie można mieć mu tego za złe. Pamiętajmy, że oni dopiero co weszli do tego domu, byli cali zestresowani, być może on nie miał nawet świadomości tego, że powiedział coś niestosownego. To są takie emocje i niecodzienna dla nich sytuacja. Wiedzą, że są kamery, że inni ich podsłuchują, że wiedzą, że to będzie w telewizji. To przebodźcowanie i stres. Jestem przekonana, że Grzegorz nie miał nic złego na myśli, Grzesiu jest takim uroczym gadułką, który nie raz jeszcze coś palnie i trzeba mu to wybaczyć — wyjaśniła prowadząca "Hotelu Paradise".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Reporter: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości