Wiktoria Kozar z "Hotelu Paradise". Kim jest?

Wiktoria Kozar - nowa uczestniczka "Hotel Paradise 5"
Wiktoria Kozar - nowa uczestniczka "Hotel Paradise 5"
Źródło: Materiały prasowe TVN, "Hotel Paradise"
Pierwsze Rajskie Rozdanie w "Hotelu Paradise" zmieniło układ w parach. Rajscy uczestnicy pożegnali Grzegorza. Do wilii wkroczyła kolejna piękność. Który z panów będzie jej wymarzonym kandydatem na partnera? Co wiemy o Wiktorii Kozar?

Nowa uczestniczka w "Hotelu Paradise". Kim jest Wiktoria Kozar?

Kim jest nowa uczestniczka "Hotelu Paradise"?
Kim jest nowa uczestniczka "Hotelu Paradise"?
Źródło: Materiał prasowy TVN, "Hotel Paradise"

Nowa bohaterka naszego randkowego show ma 22 lata. Dziewczyna marzy o karierze prawniczki. Bardzo dba o urodę, a przede wszystkim o sylwetkę. W wieku 16 lat wyjechała z Polski do Londynu, gdzie zamieszkała u kuzynostwa. Wiktoria mówi biegle w 3 językach. Bardzo dobrze czuje się w blasku fleszy, w świecie mody i luksusowym życiu, dlatego marzy o sławie. Świadoma swojego wyglądu, uwielbia flirtować. Panowie nigdy nie przechodzą obok niej obojętnie. Zdobywa każdego, na kim jej zależy, chociaż jak twierdzi, nie jest typem podrywaczki. Lubi, gdy mężczyzna o nią zabiega i stara się o jej względy. Czy właśnie takiego mężczyznę odnajdzie wśród uczestników "Hotelu Paradise"?

Wiktoria jest singielką od dwóch lat. Nie narzeka na brak adoratorów. Dziewczyna chętnie randkuje, ale uważa, że w dzisiejszych czasach trudno o fajnego, porządnego faceta. Jej ideał to wysoki, wysportowany i żartobliwy mężczyzna. Chciałaby, żeby ją zaskakiwał na każdym kroku i dbał o to, by się nie nudziła.

K EL Durs- w Co w nowym Hotelu Paradise_
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o 5. sezonie

"Hotel Paradise" - układ sił w willi

W willi wszystko się może zdarzyć, co doskonale obserwuje Pan Lektor. Nikt nie może czuć się pewny, choć dotychczas zdecydowaną liderką była Karolina. Blond piękność przyciągała mężczyzn w każdym miejscu, gdzie tylko się pojawiała. W pewnym momencie miała już dosyć tej adoracji i zadeklarowała, że ucieszy się tylko z jednego obiektu westchnień. Po ostatnim Rajskim Rozdaniu była wyraźnie zadowolona, że to właśnie Kasper stworzył z nią parę. Po piętach depcze jej Eliza, która niestety odrzuciła zaloty Grzegorza.

Również u Oli i Kamila zaczęło wiać... nudą. Kamil coraz śmielej mówi, że relacja z Olą jest czysto kumpelska i niewystarczająca dla niego.

HP5_ODC_06_KAMIL
Kamil z HP

Coraz gorzej dzieje się w związku Mariki i Jaya. Widać, że oboje stają się coraz bardziej niepewni jutra i otwarci na nowe relacje. Marika, choć była pewna, że hotelowy partner będzie przy niej trwać i bez wahania wysłała go na randkę z nową uczestniczką, może być zaskoczona tym, co się wydarzy w najbliższych godzinach. A komuś na pewno puszczą nerwy.

"Hotel Paradise" można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.35 w TVN7. Warto śledzić odcinki w serwisie Player.pl. Dla ciekawskich serwis cozatydzien.tvn.pl również będzie relacjonował nowości w show. Bądźcie czujni!

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe TVN, "Hotel Paradise"

podziel się:

Pozostałe wiadomości