Kuba o powodach płaczu w ostatnim odcinku. Odniósł się też do reakcji Elizy i Dominiki na łzy

Autor:
Aleksandra
Głowińska
Kuba Sobczak z "Hotelu Paradise" o łzach w programie

Ostatni odcinek "Hotelu Paradise" choć był pełen łez, wywołał na twarzach widzów sporo uśmiechu. Wszystko z powodu Kuby, który - zdaniem wielu - po raz pierwszy od początku show pokazał swoją prawdziwą twarz. A jak on sam do tego podchodzi i skąd wzięły się te krokodyle łzy? Zobaczcie, co powiedział.

Kuba Sobczak dał się poznać w "Hotelu Paradise" jako wyjątkowo kochliwy młody mężczyzna. Przystojny, dobrze zbudowany, zabawny blondyn szybko zaskarbił sobie sympatię koleżanek z programu. Część z nich miała wobec niego poważniejsze zamiary. Podobnie jak i on wobec nich. Ostatecznie jednak jego serce skradła Oliwia. A przynajmniej wszystko na to wskazuje. To nie spodobało się Dominice, która była przekonana, że kiedy wróci do hotelu, jej ekspartner będzie na nią czekał i padną sobie w ramiona. Tak się jednak nie stało. Wokół tej dwójki ostatnio wydarzyło się naprawdę wiele. Dziewczyny próbowały wyrzucić z programu Oliwię, ale ta została uratowana przez Sevaga. Potem Karolina próbowała namówić Kubę, by jednak zostawił Oliwkę dla Dominiki, ale ten nie uległ sugestiom. Ostatecznie po raz kolejny Oliwia otarła się o wylot, ale uczestnicy ją uratowali, wręczając więcej czarnych róż jej rywalce - Karolinie. I to właśnie ona musiała pożegnać się z programem.

Trudno się więc dziwić, że po takiej dawce emocji, uczestnikom puszczają nerwy. Tak stało się w przypadku Kuby. Co powiedział na temat swoich łez w programie?

Kuba z "Hotelu Paradise" o swoich łzach w programie

Ostatni odcinek upłynął pod znakiem łez. Emocje sięgają zenitu, finał zbliża się wielkimi krokami, a uczestnikom coraz trudniej trzymać nerwy i emocje na wodzy. Podczas jednej z ostatnich imprez Kuba i Wiktoria trochę się posprzeczali. Wiki oburzyło to, że... Kuba nie płakał po jej odpadnięciu! Kuba najpierw się wkurzył na hotelową przyjaciółkę, a potem... pękło mu serce i zaczął płakać. Sevag próbował ratować sytuację, ale nawet on nie był w stanie zatamować łzotoku Kuby. I kiedy Kasper i Jay wzruszali się, że Kuba jest tak wrażliwą osobą, Eliza i Dominika żartowały z niego w kuchni, sugerując, że to "gra pod publikę, żeby wyjść na ofiarę". Eliza przyznała dodatkowo, że nie może podejść do płaczącego Kuby, bo nie byłaby w stanie zahamować łez.

Zapytaliśmy Kubę o tę sytuację. Odpowiedział krótko, acz dosadnie.

"Czułem zażenowanie postawą dziewczyn" - mówi w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

"Hotel Paradise". Luiza szczerze o nowej edycji. Wiemy, komu kibicuje
"Hotel Paradise". Luiza szczerze o nowej edycji. Wiemy, komu kibicuje

Dlaczego Kuba płakał w "Hotelu Paradise"?

Zapytaliśmy Kubę, co spowodowało, że tak się rozkleił. Chłopak przyznaje, że to mieszanka kilku czynników.

"Łzy zapoczątkowała Wika, a później już alkohol trzymał to przez cały wieczór. Do tego wszystkiego doszło też wyładowanie emocjonalne" - mówi nam Kuba Sobczak.

Czy Kuba wstydzi się swoich łez, bo — jak mówi tytuł komedii w reżyserii Olafa Lubaszenki — chłopaki nie płaczą?

"Oczywiście, że faceci mogą płakać. Poprzez płacz uwalniamy kortyzol, hormon stresu, dzięki czemu mamy mniej w sobie emocji i jest nam zdecydowanie lepiej. Nie ma różnicy, jaka jest płeć, bo płacz to nie słabość" - powiedział.

Dajcie nam znać w komentarzu, jak podobał Wam się ostatni odcinek.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: instagram.com/kubi_hotelparadise5_official/

Pozostałe wiadomości