"Listy do M. 5". Tomasz Karolak o swojej roli. W kolejnej części zobaczymy nowe twarze

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Listy do M. 5". Wywiad z Tomaszem Karolakiem

Olivier Janiak z ekipą programu "Co Za Tydzień" zawitali na plan filmu "Listy do M.". Właśnie trwają zdjęcia do 5. części serii z udziałem Tomasza Karolaka. Co aktor powiedział o swojej roli?

W nowej części "Listów do M." zobaczymy tak jak w poprzednich czterech Tomasza Karolaka w roli świętego Mikołaja. Do obsady "Listów do M. 5" dołączyli także między innymi Mateusz Banasiuk, Maria Dębska i Aleksandra Popławska. W programie "Co Za Tydzień" opowiedzieli o pracy na planie filmu.

"Listy do M. 5". Tomasz Karolak o swojej roli

"Listy do M." są filmem, który ma rzesze fanów. Tomasz Karolak stworzył postać, bez której nie wyobrażamy sobie tej historii.

- Jako student szkoły teatralnej dorabiałem sobie, przebierając się za Mikołaja i odwiedzając przedszkola. Kiedy dostałem tę rolę, okazało się, że wiem o niej wszystko. Doskonale czuję tę postać, dlatego że nią byłem - powiedział aktor.

Tomasz Karolak wciela się w rolę, którą pokochały miliony.

- Zrobił się serial filmowy z tej opowieści świątecznej. Z tego co słyszę, ludzie uwielbiają ten film. Mamy wielu nowych gościnnie grających aktorów - stwierdził artysta.

Nową postacią będzie dziennikarka Anna grana przez Aleksandrę Popławską.

- Mam małe co nieco z Tomkiem Karolakiem. Nie jest to romans - od razu uprzedzam. Chociaż szkoda... Gram dziennikarkę telewizyjną. Myślę, że piątka będzie petardą - powiedziała aktorka.

Zobacz nagranie z programu:

"Listy do M.5". Aleksandra Popławska i Tomasz Karolak o pracy na planie filmu
"Listy do M.5". Aleksandra Popławska i Tomasz Karolak o pracy na planie filmu Źródło: Co Za Tydzień

"Listy do M. 5".  Aktorzy o nowych postaciach

Do obsady dołączyli, między innymi, Piotr Cyrwus i Aleksandra Popławska w roli dziennikarki Anny. W nowych rolach zobaczymy: Bartłomieja Kotchedoffa i Mariannę Zydek, a także Marię Dębską i Mateusza Banasiuka. 

- My wprowadzamy nową historię czwórki przyjaciół, trudnej miłości, trochę niemożliwej. Myślę, że będzie bardzo ciekawy wątek - stwierdził Mateusz Banasiuk.

- Majka chce sprzedać mieszkanie po babci i na stałe wyjechać do Kanady. Podczas świąt dzieje się jednak coś, co sprawia, że zastanawia się, czy nie zostać - wyjasniła Maria Dębska.

Zobacz nagranie z programu:

"Listy do M. 5". Tomasz Karolak, Mateusz Banasiuk, Maria Dębska o pracy na planie filmu
"Listy do M. 5". Tomasz Karolak, Mateusz Banasiuk, Maria Dębska o pracy na planie filmu Źródło: Co Za Tydzień

Piąta część Listów do M. w kinach od 4. listopada. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Co Za Tydzień

Pozostałe wiadomości