Mariusz Kozak otrzymał zaskakujące życzenia urodzinowe. Wideo obiegło sieć

Mariusz Kozak
Przedpremierowy fragment książki "Coming out jest Kozak"
Źródło: MW MEDIA
Mariusz Kozak niedawno obchodził urodziny. Nie zabrakło hucznej imprezy i plejady gwiazd. To jednak nie koniec niespodzianek dla solenizanta. Na jego instagramowym profilu pojawiło się nietypowe wideo. Życzenia nadeszły prosto z... Afryki!

Mariusz Kozak to jeden z najbardziej znanych i lubianych bohaterów telewizji TTV. Widzowie znają go z takich produkcji jak "Gogglebox. Przed telewizorem", czy "99 - gra o wszystko. VIP". Gwiazdor niedawno świętował urodziny, a relacja z imprezy odbiła się w mediach szerokim echem. Zaśpiewała na nich sama... Majka Jeżowska!

Mariusz Kozak otrzymał nietypowe życzenia urodzinowe

Urodziny Mariusza Kozaka odbyły się w jednym z popularnych warszawskich klubów. To właśnie tam gwiazdor TTV spotkał się z przyjaciółmi i znajomymi, by świętować ten wyjątkowy czas. Wśród zaproszonych gości pojawili się między innymi: Sebastian Szarata (partner Mariusza), Majka Jeżowska, Julia von Stein, czy Ramona Rey. Z godziny na godzinę parkiet zapełniał się też przez osoby, które chciały spędzić weekend w tanecznym stylu. To połączenie sprawiło, że w mediach społecznościowych mogliśmy obserwować dziesiątki relacji wyraźnie roześmianych i zadowolonych gości Mariusza Kozaka.

Zobaczcie sami:

To jednak nie wszystko. Kilka dni po przyjęciu urodzinowym, Mariusz Kozak opublikował nagranie z życzeniami, które otrzymał prosto z Afryki!

"Drogi Przyjacielu. Z okazji Twoich urodzin życzymy Ci wszystkiego najlepszego! Niech każdy dzień przynosi Ci uśmiech na twarzy, radość w sercu i spełnienie marzeń. Niech każdy kolejny rok przynosi Ci wiele wspaniałych chwil, wspaniałych ludzi i niezapomnianych przygód. Życzymy Ci, aby Twoje życie było pełne miłości, sukcesów i spełnienia marzeń. Bądź zawsze szczęśliwy, zdrowy i pełen energii" - napisali pod postem.

Mariusz Kozak o związku z Sebastianem Szaratą

Mariusz Kozak od dłuższego czasu spotyka się z projektantem mody - Sebastianem Szaratą. Panowie wspólnie wystąpili nawet w programie "99 - gra o wszystko. VIP". Niedawno w rozmowie z Dagmarą Olszewską para opowiedziała o tym, jak reagują na nich internauci, widzowie TTV i ludzie spotkani na ulicy. Są bowiem rozpoznawalni i choć nieprzyjemne sytuacje są rzadkością, niestety systematycznie się powtarzają.

- Mieszkamy w takim miejscu w Warszawie, że czasem hordy kibiców przechodzą tamtędy na mecze i zdarza im się, gdy chcą się popisać przed kolegami, nas wyzwać. Ostatnio jeden powiedział do nas "czy mu zrobimy dobrze razem" - mówił Mariusz Kozak.

Sebastian Szarata zaznaczył, że ludzie lubią Mariusza Kozaka, dlatego nawet odważne stylizacje schodzą czasami na dalszy plan i nie są przez nikogo oceniane.

- Wszyscy, gdy nas widzą, mówią "o, to Mariusz z Goggleboxa" i mój kolorowy strój już im nie przeszkadza. Może bardziej jak sam idę, to czasem się zdarza, że ktoś się krzywo spojrzy - dopowiedział jego partner, Sebastian Szarata.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości