Sara James w amerykańskim "Mam Talent". Reakcja Simona Cowella przejdzie do historii

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Sara James zachwyciła jurorów w amerykańskim "Mam Talent"

Sara Egwu-James wzięła udział w amerykańskim "Mam Talent". Polska wokalistka nigeryjskiego pochodzenia zachwyciła jurorów - szczególnie ich przewodniczącego gwiazdora Simona Cowella, który zadecydował, że Sara otrzymała złoty przycisk i dzięki niemu będzie mogła wystąpić w odcinkach na żywo. Sprawdźcie szczegóły.

Sara James to 14-latka, o której słyszała już cała Polska. Wokalistka zdobyła drugie miejsce w 19. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Nagrała też kilka piosenek. Utalentowana nastolatka spróbowała swoich sił w amerykańskim "Mam Talent". Teraz już stało się jasne, że to nie była tylko próbka jej możliwości, ale fenomenalny pokaz nowej muzycznej gwiazdy. Jurorzy z USA docenili jej głos.

Sara James w amerykańskim "Mam Talent". Zdobyła złoty przycisk

Sara James z uśmiechem weszła na scenę "America's Got Talent". Simon Cowell zapytał, skąd pochodzi Sara. Entuzjastycznie zareagował na wieść, że przyjechała z Polski. Dziewczyna wyznała, że przyleciała do Stanów po to, by sprawdzić, czy amerykański sen faktycznie może się spełnić. Sara przygotowała piosenkę Billie Eilish pt. "Lovely". Simon Cowell życzył jej powodzenia i miał dobre przeczucia co do jej występu.

Sara po występie otrzymała owacje na stojąco od publiczności. Później jurorzy również wstali ze swoich foteli. Przewodniczący jury wzruszył się podczas jej śpiewu.

"Sara, mieliśmy tu wielu wokalistów przez te wszystkie lata, ale... wow! To są takie momenty... To było doskonałe. Jesteś prawdziwą gwiazdą, która ma w sobie blask. To jest twój pierwszy raz w Ameryce? To musi być niewiarygodne uczucie robić to przed amerykańską publicznością, bo jak się domyślam, to było twoje marzenie. Pamiętam, jak ja przyjechałem do Ameryki po raz pierwszy 20 lat temu i to był moment, którego nigdy nie zapomnę i chciałbym sprawić, aby to był również moment, którego ty nie zapomnisz na zawsze!" - powiedział Simon Conwell.

Sara otrzymała złoty przycisk, dzięki któremu wystąpi w półfinale, w odcinku na żywo.

Anna Karwan o córce Oliwii. Czy dziewczynka pójdzie w ślady mamy?
Anna Karwan o córce Oliwii. Czy dziewczynka pójdzie w ślady mamy? Anna Karwan w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o swojej córeczce i niezwykłej rodzinie, jaką udało się jej stworzyć.

Sara James doceniona na świecie. Co sądzą o jej występie widzowie amerykańskiego "Mam Talent"?

Sara czekała na ten występ kilka miesięcy. Simon Cowell opublikował zdjęcie z młodą wokalistką na Instagramie.

"Poznajcie Sarę, mój złoty przycisk w tym roku w 'America's Got Talent'" - napisał.

Internauci komentowali występ dziewczyny w serwisie YouTube. Wszyscy byli pod wrażeniem jej talentu.

"Powiedzmy sobie szczerze, ma dopiero 14 lat, a już wygląda jak supergwiazda!" - napisał ktoś pod nagraniem z "AGT".

"W pełni zasłużenie. Jest nie tylko bardzo utalentowana, ale i niezwykle skromna. To sprawia, że o wiele bardziej można ją polubić. Jej głos jest anielski" - dodałała kolejna osoba.

"Jej głos jest obłędny. W ciągu najbliższych kilku lat z pewnością zostanie gwiazdą, a właściwie już nią jest" - podsumował kolejny internauta.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości