Sevag Formella z "Hotelu Paradise". Co wiadomo o jego życiu?

Sevag Formella z "Hotelu Paradise"
Sevag Formella z "Hotelu Paradise"
Źródło: TVN
Sevag Formella to uczestnik 5. edycji "Hotelu Paradise", który jest otwarty na nowe znajomości i doświadczenia. W jego żyłach płynie polska i włoska krew, co wpływa na jego żywiołowy temperament. Co wiadomo o jego życiu?

Sevag Formella wszedł do "Hotelu Paradise" w nietypowych okolicznościach. Kiedy mieszkanki willi spotkały go po raz pierwszy, nie wiedziały oficjalnie, że jest nowym uczestnikiem show. Sevag udawał asystenta włoskiej sommelierki, która przygotowała niespodziankę dla dziewczyn. Przeczytajcie, co wiadomo na jego temat.

Sevag Formella z "Hotelu Paradise" - wiek, zawód, praca, skąd pochodzi

Sevag Formella urodził się 2 stycznia 1997 roku. Ma 25 lat i mieszka w Warszawie. Z zawodu jest informatykiem finansowym w największym na świecie sklepie internetowym. Jest pół Polakiem, pół Włochem. Urodził się w Dubaju, gdzie mieszkał do 16. roku życia i uczył się w amerykańskiej szkole. Od 10 lat mieszka w Polsce.

"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o znajomościach z uczestnikami

Sevag Formella z "Hotelu Paradise" - jaki jest, pasje

Sevag Formella uwielbia sport. Trenuje kolarstwo i sporty wytrzymałościowe. Do tego biega i podnosi ciężary. Chwali się, że pobił nawet rekord Guinessa w robieniu pajacyków na czas. Wolny czas lubi też spędzać w kuchni. Kocha gotować. W szczególności włoskie dania. Najlepiej wychodzą mu makarony.

Sevag Formella z "Hotelu Paradise"
Sevag Formella z "Hotelu Paradise"
Źródło: TVN

Sevag Formella z "Hotelu Paradise" - związki, ideał partnerki

Sevag to typ podrywacza. Uwielbia poznawać ludzi, szczególnie kobiety. Jest ekstrawertykiem, otwartym na nowe doświadczenia i znajomości. Często wybiera się do klubów na "polowania". Chodzi tam sam, bo wie, że zawsze pozna kogoś nowego - czy to kumpla czy nową dziewczynę, chociaż na jedną noc.

Sevag był tylko raz w dwuletnim związku. Ma już dość przelotnych znajomości i chciałby znaleźć swoją drugą połówkę. A w jego typie są ładne, niskie dziewczyny o długich włosach, wyrozumiałe, z poczuciem humoru i zawsze chętne do rozmów. Chciałby, żeby jego związek oparty był na wzajemnych wsparciu i zaufaniu oraz na realizacji wspólnych celów i pragnień.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Sevag Formella z "Hotelu Paradise" – Instagram

Sevag Formella udziela się w social mediach. Ma oficjalny instagramowy profil o nicku @sevcio_hotelparadise5_official. Na swoim koncie chętnie dzieli się z fanami selfie oraz zdjęciami z innymi uczestnikami programu.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości