Kamil ze "ŚOPW" spotyka się z kimś? Odniósł się do plotek. "Chcę zacząć na spokojnie"

Kamil ze "ŚOPW" o życiu uczuciowym po programie
Kamil ze "ŚOPW" o życiu uczuciowym po programie
Źródło: Facebook "Ślub od pierwszego wejrzenia"
Kamil Borkowski z 7. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstał się z Agnieszką. Uczestnik show wyznał żonie, że nic do niej nie poczuł. W czasie emisji programu fani "ŚOPW" znaleźli w sieci zdjęcie, na którym rozpoznali Kamila w towarzystwie tajemniczej kobiety. Internauci sugerowali, że mąż Agnieszki ma już nową partnerkę. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Kamil opowiedział, jak zmieniło się jego życie, również to uczuciowe.

Kamil ze "ŚOPW" zgłosił się do programu z nadzieją, że eksperci znajdą mu wymarzoną żonę, czyli taką, którą będzie mógł obdarzyć zaufaniem. Agnieszka okazała się idealną kandydatką. Spełniła bowiem jego wyobrażenie o szczerej osobie. Mimo tego, że od początku w ich relacji pojawiła się czułość, uczucie bardzo szybko wygasło. Kalina Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl zapytała Kamila, czy teraz odnalazł szczęście.

Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" marzy o rodzinie. Ma nową partnerkę?

Kamil zareagował na informacje o tym, że spotyka się z inną kobietą. Odpowiedział na pytanie o nowy związek krótko i stanowczo.

- Jestem szczęśliwy, ale nie jestem z nikim. Były plotki, że jestem w związku. Nie jestem w związku teraz, z nikim nie byłem, jestem singlem - dodał.

Kamil oficjalnie nadal jest mężem Agnieszki, z którą czekają na rozwód. I choć deklaruje, że jest singlem, to nie zamyka się na nowe znajomości.

- Marzę o rodzinie, to na pewno, ale chciałbym może ostrożniej podejmować jakieś decyzje. Jestem jak najbardziej otwarty na to, żeby kogoś poznać. To nie jest tak, że ja teraz na siłę szukam, byleby tylko z kimś być. Teraz chcę zacząć na spokojnie od jakiegoś spotykania się, dać temu czas, żeby to rozkwitło. I dopiero wtedy podejmować jakieś decyzje. No bo może być tak, że uczucie się nie pojawi u którejś ze stron.

Obejrzyj rozmowę wideo z Kamilem. Przejdź do drugiej części artykułu.

"ŚOPW". Co zmieniło się w życiu Kamila. Czy z kimś się spotyka?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Kamil Borkowski o popularności po programie

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Udział w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" sprawił, że wiele kobiet jest teraz zainteresowanych Kamilem. Uczestnik show śmiało przyznał, że po jego występie w telewizji spotyka się z dużym odzewem fanek. Profil Kamila na Instagramie śledzi teraz ponad 48 tys. osób.

- Nie będę ukrywał, że odzew jest dosyć duży. Ale na większość wiadomości na razie nie odpisuję. Przeróżne wiadomości dostaję, ale też nie będę ich tutaj cytował. Dosyć sporo jest osób, które się ze mną kontaktują - podkreśla.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki 7. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dostępne są na Playerze. W serwisie można też oglądać australijską edycję eksperymentu. Jakie są różnice między programami? Sprawdźcie koniecznie!

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Facebook "Ślub od pierwszego wejrzenia"

podziel się:

Pozostałe wiadomości