Izabela ze "ŚOPW" znalazła miłość. "Pojawił się mężczyzna w moim życiu"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Izabela Juszczak znalazła miłość

Izabela Juszczak szukała męża w 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W programie został nim Kamil Węgrzyn, jednak para rozstała się. Iza przed dłuższy czas cieszyła się życiem singielki. Ostatnio zasugerowała obserwatorom na Instagramie, że coś zmieniło się w jej życiu. Zapytaliśmy wprost, czy znalazła miłość.

Już pod koniec sierpnia 2022 roku Iza opublikowała w mediach społecznościowych InstaStories, które sugerowały, że się z kimś spotyka. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła nam wtedy, że ktoś pojawił się w jej życiu. Podkreśliła jednak, że nie chce więcej opowiadać, by nie narzucać sobie i partnerowi żadnej presji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska
Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska

Izabela Juszczak znalazła miłość

Iza znów pokazała na Instagramie romantyczne sceny we dwoje, nadal nie zdradzając tożsamości partnera. Kobieta potwierdziła nam jedynie, że nie jest samotna.

- Tak, pojawił się już mężczyzna w moim życiu - wyznała cozatydzien.tvn.pl.

Nie wiemy, czy mowa o tej samej osobie, o której Iza opowiadała nam w wywiadzie z sierpnia 2022. Wtedy tłumaczyła, z kim się spotyka.

- Spotykam się z osobą nowo poznaną, to nie jest nikt z mojego otoczenia. Nie mogę też powiedzieć, że nasza historia jest jak z filmu romantycznego. Przynajmniej nie na ten moment. Na razie jesteśmy na etapie przyjaźni, poznawania się i ciężko mi powiedzieć, czy coś więcej z tego może być. Czas pokaże - stwierdziła kilka miesięcy temu.

Iza ze "ŚOPW" o małżeństwie z Kamilem i szukaniu miłości

Iza w wywiadzie z cozatydzien.tvn.pl wyjaśniła, dlaczego ma taki dystans do mówienia o swoim życiu uczuciowym. Zaufanie jest dla niej najważniejsze.

Szczerze mówiąc, rozczarowałam się nieudanym małżeństwem, więc do związków i relacji podchodzę bardzo ostrożnie, z większym dystansem. Nie jestem już taka w "gorącej wodzie kąpana". Nie muszę być w związku "już, teraz i od razu". Jeżeli kogoś poznaję, to sprawdzam sobie portale społecznościowe, weryfikuję, czy ta osoba nie ma jakiegoś ukrytego, drugiego oblicza. Wiadomo, że nie wszyscy są do końca szczerzy, ludzie bywają bardzo zakłamani. Nie chcę wytwarzać na sobie i tej drugiej osobie żadnej presji 

Izabela Juszczak po udziale w programie zmieniła swoje życie. Na jej profilu na Instagramie obserwujemy jej metamorfozę. Kobieta ćwiczy na siłowni i stawia na rozwój osobisty.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @iziiij85

Pozostałe wiadomości