Joanna Lazar ze "ŚOPW" jest w szpitalu. "Każdy dzień wygląda tak samo"

Joanna Lazar przechodzi przez chorobę
Joanna Lazar ze "ŚOPW" jest w szpitalu
Źródło: player.pl
Na początku lutego Joanna Lazar ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poinformowała o pogorszeniu stanu zdrowia. Kobieta wylądowała w szpitalu, gdzie miała zostać poddana dalszym badaniom. W trudnym czasie wspiera ją córka, która przygotowała dla mamy niezwykłą niespodziankę.

Joanna Lazar była bohaterką 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W programie jej mężem został Adam Miciak. Fani show właściwie od początku podejrzewali, że ten związek nie ma przyszłości. Para często się kłóciła, a różnice charakterów i podejścia do życia z biegiem czasu stawały się niemożliwe do przeskoczenia. Ku zaskoczeniu wielu, w dniu finałowych decyzji Joanna postanowiła pozostać w małżeństwie — w przeciwieństwie do jej męża.

Ten był za rozwodem, choć zadeklarował, że chciałby dalej poznawać kobietę, tym razem jednak bez presji. Słowa ostatecznie nie dotrzymał, a powrotna wizyta eksperta wyjawiła całą prawdę. Adam przez miesiąc nie odezwał się do Joanny, swoje zachowanie tłumacząc sprawami prywatnymi i wydarzeniami, które wpłynęły na jego życie. Oliwy do ognia dolał fakt, że niedługo po zakończeniu emisji show Adam został ojcem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

SOPW_JACEKEWELINA_SLUBDZIECI
Jacek ze "ŚOPW" z narzeczoną o zaręczynach i wizji wesela
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna Lazar trafiła do szpitala

Na początku lutego Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przekazała internautom niepokojącą wiadomość. Zamieściła post w mediach społecznościowych, w którym zdradziła, że nadszedł w jej życiu trudny czas. Kobieta zmaga się z problemami zdrowotnymi, w związku z którymi musi zostać w szpitalu.

"Tęsknota, stres, brak powietrza… Wszystko idealnie zaplanowane na pierwsze półrocze powrót do pracy, wyjazdy, spotkania towarzyskie, a jedna wizyta u specjalisty burzy harmonię życia. Nasze życie po usłyszeniu mojej diagnozy stanęło w miejscu" - napisała.

W dalszej części Joanna Lazar snuła filozoficzne domysły co do powodów takiej zmiany w jej życiu. Czy los chciał jej coś przekazać?

"Może los chciał, abym się na jakiś czas zatrzymała? Załamanie, płacz i nieprzespane noce nie pomagają mi dojść do pełni sił, ale nie poddaje się. Najgorsze są noce, kiedy zapada cisza, a w głowie miliony myśli" - dodała.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Córka Joanna Lazar przygotowała dla mamy niespodziankę

W trudnym czasie Joannę wspierają bliscy i fani, którzy pod wpisem zalali uczestniczkę "Ślubu od pierwszego wejrzenia" miłymi słowami. Jednak największym motorem napędowym jest dla kobiety rodzina. 7 stycznia 2022 roku na świat przyszła jej pierwsza córka Zosia. Dziewczynka niedawno świętowała roczek, a jej mama miała w planach powrót do pracy.

Sytuacja uległa zmianie i Joanna musi najpierw zadbać o zdrowie. W powrocie do formy wspiera ją córka, która przygotowała dla mamy specjalną laurkę. Joanna Lazar podzieliła się radosną twórczością pociechy i opublikowała zdjęcie w mediach społecznościowych.

"W szpitalnych murach każdy dzień wygląda tak samo, ale i ja dostałam piękną walentynkę" - napisała, nawiązując do odbywającego się zaledwie kilka dni temu święta zakochanych.

Joanna Lazar ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się laurką od córki
Joanna Lazar ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się laurką od córki
Joanna Lazar ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się laurką od córki
Źródło: Instagram @asia_lazar33
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości