Julia ze "ŚOPW" pokazała, jak wygląda na ślubie ojca. Fani: "Ekran mi strzelił. Jaka petarda!"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz

Julia Gołębiowska z 6. edycji "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" bierze udział w ślubie swojego ukochanego ojca. Uczestniczka show została jego świadkową. Pokazała na Instagramie przygotowania do uroczystości. Wszyscy zwrócili uwagę na jej piękny makijaż. Aneta Żuchowska skomentowała zdjęcie koleżanki z telewizyjnego show.

Julia Gołębiowska ma już za sobą jedno wesele. Jednak marzy o kolejnym - tym razem już z wybrankiem, u boku którego wyobraża sobie swoją przyszłość. Zanim to się stanie, będzie świadkiem na ślubie swojego ukochanego ojca Tomasza, którego widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mieli okazję lepiej poznać.

Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia o hejcie
Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia o hejcie Czy Julia Gołębiowska ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” czyta komentarze o sobie w Internecie? Źródło: Co za Tydzień

Julia ze "ŚOPW" na ślubie ojca. Wygląda zjawiskowo

Julia mieszka z partnerem w Wielkiej Brytanii. Niedawno przyjechała do Polski, by uczestniczyć w przygotowaniach do ślubu swojego ojca. Najpierw zorganizowała jego partnerce Monice imprezę panieńską w Sopocie. Uczestniczka show opublikowała kolejne zdjęcie, już w weselnej stylizacji.

"Nadszedł ten dzień, już za kilka godzin osobiście będę świadkiem ślubu mojego Tatuśka i Moniki. Już się nie mogę doczekać" - oznajmiła na Instagramie.

Internauci nie mogli oprzeć się najnowszemu zdjęciu Julki i jej błękitnym oczom. Pochwalili też jej naturalność.

"Ale piękności" skomentowała Aneta Żuchowska.

"Ekran mi strzelił. Jaka petarda!" - napisała kolejna osoba.

"No i to jest zdjęcie! Widać, że prawdziwa twarz, nie to, co 99 procent insta bazujące na faceapp, gdzie nawet porów skóry nie widać. Brawo dziewczyno" - pochwalił ktoś inny.

Julia ze "ŚOPW" pokazała, jak wygląda na ślubie ojca Źródło: Instagram @golebiowska.julka
Julia ze "ŚOPW" z partnerką ojca Źródło: Instagram @golebiowska.julka

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Julia Gołębiowska czeka na zaręczyny?

Z Julią i jej partnerem Dominikiem rozmawiała Dagmara Olszewska z serwisu cozatydzien.tvn.pl. Zakochani wspólnie opowiedzieli o swoich planach na przyszłość. Podkreślili, że mają podobne oczekiwania.

- Mamy z Dominikiem taki sam cel. Chcemy ślubu i dzieci, ale wydaje mi się, że jesteśmy jednogłośni w tym, że teraz jest jeszcze na to za wcześnie. Nie jesteśmy nawet rok ze sobą, więc takie planowanie to nie ten etap. Chcemy się poznać, nacieszyć swoim towarzystwem. Mamy plany na jakieś wyjazdy, chcemy korzystać z czasu we dwoje na tyle, o ile jest nam to dane. Ale wiadomo, że nie bierzemy pod uwagę zakładania rodziny za 5 czy 7 lat. Ja już mam 27 lat, Dominik ma rocznikowo 39, więc nie będziemy też długo zwlekać. Wiadomo, że przed ślubem są też zaręczyny, więc ktoś musi ten ślub zapoczątkować - stwierdziła Julia.

Przeczytajcie całą rozmowę z Julią ze "ŚOPW" i Dominikiem TUTAJ.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @golebiowska.julka

Pozostałe wiadomości