Karol i Laura ze "ŚOPW" pokazali swoje pierwsze wiadomości. "Tak zaczyna się miłość"

Autor:
Dagmara
Olszewska
Kiedy para zaczęła się spotykać?

Laura Wielich i Karol Maciesz z 5. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" są w szczęśliwym związku. Mimo iż na początku byli w innych związkach, ich uczucie narodziło się po zakończeniu show. Teraz zakochani pokazali wiadomości, którymi wymienili się na początku relacji.

Laura i Karol wzięli udział w 5. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", jednak zostali połączeni z innymi osobami. Po zakończeniu emisji wyszło na jaw, że łączy ich romantyczne uczucie, a nie przyjaźń, jak spekulowano na początku. W ostatnim specjalnym odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" para opowiedziała o swoim uczuciu i zdradziła, kiedy doszło do wymiany pierwszych wiadomości. W opublikowanych zdjęciach udowodnili, że nie złamali reguł programu i zasad małżeńskich.

Laura i Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - początki związku

Związek Karola Maciesza z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" komentowany jest do tej pory, choć od emisji minęło już wiele czasu. Według widzów razem z Igą stanowili prawdopodobnie najgorzej dobraną parę w historii. On — miłośnik sztuki kulinarnej, ona — energiczna i wybuchowa dziewczyna zakochana w tańcu. Niestety, rozbieżności w zainteresowaniach i wiele małych konfliktów doprowadziły do tego, że zdecydowali się na unieważnienie małżeństwa. 

Laura, obecna partnerka Karola w programie została sparowana z Maciejem. Jak zapewniała, nie była w stanie znieść braku stanowczości oraz pewności siebie męża. Niedługo po zakończeniu show w mediach zaczęły pojawiać się doniesienia o związku, którego widzowie się nie spodziewali. Karol i Laura niedawno postanowili odpowiedzieć na zarzuty, że nawiązali relację, będąc jeszcze w związkach małżeńskich z innymi osobami. 

"Ślub od pierwszego wejrzenia" Sezon 7. Odcinek 2. Zwiastun
"Ślub od pierwszego wejrzenia" Sezon 7. Odcinek 2. Zwiastun

Karol i Laura pokazali swoje pierwsze wiadomości

Karol i Laura oficjalnie są parą. W odcinku specjalnym "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mężczyzna wyznał, że byłby szczęśliwy nawet, gdyby w ciągu tygodnia Laura dowiedziała się, że jest w ciąży. 

"Dla mnie to by było spełnienie marzeń" - deklarował Karol.

Niedawno para w mediach społecznościowych pokazała zdjęcia swoich pierwszych rozmów w mediach społecznościowych. 

"Tak zaczyna się miłość, szczęście, uśmiech, podróże, wspólne plany, te same marzenia, życie" - napisał Karol na Instagramie. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: X-News

Pozostałe wiadomości