Kasia ze "ŚOPW" przeszła metamorfozę. Pomogła jej w tym uczestniczka innej edycji

Kasia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia" zmieniła fryzurę
Kasia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia" zmieniła fryzurę
Źródło: "Ślub od pierwszego wejrzenia"/TVN
Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po zakończeniu programu pozostaje aktywna w social mediach, gdzie dzieli się z fanami swoją codziennością. Ostatnio, poprzez instagramowe relacje poinformowała, że zdecydowała się na wyraźną zmianę w wyglądzie. Efekt metamorfozy wykonanej przez inną uczestniczkę show, zaskoczył internautów.

Katarzyna Zięciak wzięła udział w 6. edycji popularnego reality-show "Ślub od pierwszego wejrzenia". W programie została połączona z Pawłem, z którym w czasie trwania programu, starali się zbudować trwałą relację. Pomimo początkowego zauroczenia, para nie przetrwała próby czasu i rozstała się wraz z końcem telewizyjnego projektu. W ostatnim czasie Kasia postanowiła zamknąć pewien etap życia, a w związku z tym, zmienić swój wygląd. Takiego efektu nie spodziewał się nikt!

Kasia ze "ŚOPW" zaczyna nowy rozdział

Kasia Zięciak po emisji "ŚOPW" musiała zmierzyć się z ogromnym zainteresowaniem internautów, którzy śledzili wcześniej jej poczynania w programie. Jak się okazało, widzowie zawiedzeni zachowaniem kobiety w stosunku do Pawła, postanowili wyrazić swój żal w mediach społecznościowych. Wiadomo jednak, że serce nie sługa i nikogo nie można zmusić do głębszego uczucia.

Kasia za pomocą Instagrama postanowiła dać się poznać bliżej internautom. Dzięki szczerym opisom zamieszczanym pod zdjęciami, zbudowała relację z obserwatorami na nowo. Po trudnym okresie w życiu, Kasia postanowiła zamknąć tamten rozdział. W realizacji tego zadania pomogła jej metamorfoza, na którą się zdecydowała.

Piotr ze "ŚOPW" o początkach związku z Dorotą
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Kasia ze "ŚOPW" zmieniła fryzurę

Kasia Zięciak zdecydowała się na spektakularną zmianę w wyglądzie. W tym zadaniu pomogła jej uczestniczka 5. edycji "ŚOPW" - Izabela Juszczak, która z zawodu jest fryzjerką. Obie panie poznały się dzięki inicjatywie Kasi, która zadzwoniła do salonu prowadzonego przez Izę i poprosiła ją, aby pomogła jej w zmianie fryzury. Przebieg sytuacji został opisany na instagramowym profilu fryzjerki.

"Kochani! Dziś odwiedziła mnie Kasia! Pewnie większość z Was ją zna. Potrzebowała zmiany i to konkretnej. Pewnego dnia, gdy do mnie zadzwoniła, mówiąc mi: Iza potrzebuję metamorfozy, byłam zaskoczona, że właśnie wybrała mój salon. Kasiu, dziękuję za zaufanie. Ciesz się nową fryzurą, bo to jest właśnie Twój początek zmian na lepsze" - napisała Iza.

Nową fryzurą pochwaliła się również Kasia, która poświęciła kilka relacji na opis wizyty w salonie Izy. Jak się okazało zmianie uległa nie tylko długość włosów kobiety, ale również ich kolor. Na zdjęciach opublikowanych na Instagramie możemy zauważyć jak Kasia prezentowała się przed rozpoczęciem pracy nad fryzurą, a także jak wyglądał efekt końcowy.

W ciepłych słowach podziękowała Izabeli za udaną metamorfozę i serdecznie poleciła usługi wykonywane przez fryzjerkę.

Metamorfoza Kasi ze "ŚOPW"
Metamorfoza Kasi ze "ŚOPW"
Metamorfoza Kasi ze "ŚOPW"
Źródło: @kasia.kasikk/Instagram
Metamorfoza Kasi ze "ŚOPW"
Metamorfoza Kasi ze "ŚOPW"
Metamorfoza Kasi ze "ŚOPW"
Źródło: @kasia.kasikk/Instagram
Metamorfoza Kasi ze "ŚOPW"
Metamorfoza Kasi ze "ŚOPW"
Metamorfoza Kasi ze "ŚOPW"
Źródło: @kasia.kasikk/Instagram

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz też:

Autor: Julia Sadowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości