Maciej ze "ŚOPW" komentuje swój stan zdrowia. To dlatego schudł 12 kilogramów

Maciej Mikołajczak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 8"
Maciej Mikołajczak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 8"
Źródło: Player
Maciej Mikołajczak z 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niedawno zaskoczył internautów metamorfozą. Opublikował bowiem zdjęcie, na którym widać, że jego waga znacznie zmalała. Przemiana uczestnika miłosnego show wzbudziła wśród internautów wiele emocji. Pojawiły się pytania o zdrowie, a nawet zmartwienie. "Wystarczy mieć przepuklinę rozworu przełykowego" - napisał.

Maciej Mikołajczak wziął udział w 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i szybko zapadł w pamięć widzów. Wraz z dobraną przez specjalistów Martą Podbioł nie krył trudności w otworzeniu się na tę relację. Zgodnie z przewidywaniami para zadecydowała o rozstaniu i chęci ułożenia życia z dala od siebie. Jak zadeklarowali, tak też zrobili. Maciej Mikołajczak tuż po zakończeniu nagrań programu odnalazł miłość w ramionach innej kobiety. To nie była jedyna duża zmiana w jego życiu. Przeszedł bowiem poważną operację i metamorfozę, o której głośno w mediach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Piotr spotyka się z inną uczestniczką show?
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Piotr odpowiedział na pytania od fanów. Jego serce jest już zajęte?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Maciej Mikołajczak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o metamorfozie

Maciej Mikołajczak niedawno opublikował zdjęcie, które zmartwiło niektórych internautów. Pod fotografią szybko pojawiły się oceniające i negatywne komentarze dotyczące zmiany wyglądu. Niektórzy zdobyli się nawet na opinię, iż uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wygląda na osobę, która zmaga się z groźną chorobą.

"Cześć Wszystkim! Jakie macie sprawdzone sposoby, aby zgubić zbędne kilogramy? Dziwnie to zabrzmi, ale w dużej mierze przyczyniła się operacja, po której w moim jadłospisie pojawiła się dieta płynna. Wynik obecny 8 tyg - 12 kg" - napisał uczestnik miłosnego show.

Jednym z pierwszych pytań pod zdjęciem Macieja Mikołajczaka było zagadnienie dotyczące tego, jak obecnie się czuje.

"Czuję się tak samo jak i przed zgubieniem kilogramów, chociaż osobiście sam nie widzę, żebym wizualnie zmarniał. Przepraszam „skłamałbym” widzę to podczas wchodzenia na wagę, no i delikatnie brzuszek" - napisał.

Co ciekawe, uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie stroni od dyskusji z tymi osobami, które negatywnie go oceniają. Pod jedną z takich opinii wyznał, że nie odchudzał się specjalnie, a jego wygląd to efekt diety pooperacyjnej. Nie zabrakło też opinii miłych i żartobliwych. Jedna z obserwatorek napisała bowiem, że metamorfoza jest tak spektakularna, że... sama chciałaby przejść podobny zabieg!

"Wystarczy mieć refluks - przepuklinę rozworu przełykowego przepony, przejść serie nieprzyjemnych badań i dobry lekarz specjalista" - odpowiedział Maciej.

Jak się okazało, niedawny zabieg uczestnika "ŚOPW" na tę dolegliwość nie był pierwszym.

"Nie ukrywam ze to moja druga operacja pierwsza zakończyła się niepowodzeniem i wszystkie dolegliwości wróciły. Teraz została zastosowana siatka, która ma zapobiec nawrotom choroby. Ps. Gastroskopia to pikuś. Myślę ze gorsze było rtg z kontrastem & pH-metria" - napisał.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciej Mikołajczak o związku

Maciej Mikołajczak po uczestnictwie w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" aktywnie zaczął korzystać z mediów społecznościowych. Co jakiś czas pokazuje tam nawet piękne chwile spędzone u boku ukochanej. Jedną z nich był walentynkowy wyjazd we dwoje.

"Życie bez miłości to cza­rodziej­ska la­tar­nia bez światła". Jak obchodzicie walentynki, tylko 14.02? A może trwają cały rok?" - zapytał wtedy internautów.

Partnerką Macieja Mikołajczaka jest tajemnicza Patrycja, która miała zrozumieć, że go kocha, oglądając go jeszcze w miłosnym show. Obecnie uczestnik "ŚOPW" nie zdecydował się jeszcze na pokazanie partnerki w całej okazałości.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości