Marta Podbioł ze "ŚOPW" o randkach. "Trafiłam na introwertyka"

Marta Podbioł zdradza, czy kogoś poznała
Marta Podbioł zdradza, czy kogoś poznała
Źródło: player.pl
Marta Podbioł wzięła udział w 8 edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Niedługo po zakończeniu emisji show zdecydowała się na wycofanie z mediów społecznościowych. Niedawno jednak zrobiła wyjątek i zorganizowała dla obserwatorów sesję pytań i odpowiedzi. Odniosła się w niej do rozwodu z programowym mężem, dziecka i... randkowania!

Marcie Podbioł nie udało się stworzyć związku z poznanym w programie mężem Maciejem Mikołajczakiem. Para postanowiła rozejść się po zakończonym eksperymencie. Widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wciąż trzymają kciuki za bohaterkę show i życzą jej znalezienia prawdziwej miłości. Jak obecnie wygląda status jej związku?

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Jacek ze "ŚOPW" z narzeczoną o zaręczynach i wizji wesela
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Marta Podbioł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o związku

Marta Podbioł na kilka miesięcy niemal całkowicie zawiesiła swoją obecność w mediach społecznościowych. Tym bardziej, sesja pytań i odpowiedzi, którą zorganizowała, wzbudziła w internautach wiele emocji. Wśród zagadnień dotyczących pracy, rodziny i opieki nad synkiem nie zabrakło też ciekawostek odnoszących się do jej związków i randek.

"Mas kogoś?" - zapytał jeden z internautów.

"Oczywiście, że nie i tak już zostanie" - odpowiedziała konkretnie Marta Podbioł.

To jednak nie oznacza, że Marta Podbioł całkowicie zrezygnowała z poszukiwania miłości.

"Randkujesz?" - czytamy w kolejnym zagadnieniu.

"Tak. Ostatnio trafiłam na introwertyka, który odpowiadał półsłówkami. Ja gadałam jeszcze więcej, bo nie lubię krępującej ciszy na pierwszych randkach. Generalnie to była męczarnia dla mnie" - wyznała.

Marta Podbioł o miłości i rozwodzie z Maciejem Mikołajczakiem

Związek Marty Podbioł i Macieja Mikołajczaka niemal od pierwszych chwil w programie budził wiele emocji wśród widzów. Para nie przypadła sobie do gustu, stroniła od spędzania wspólnie czasu i nie kryła zawiedzenia. Tym bardziej internautów zainteresowało, czy obecnie uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest szczęśliwa.

"Tak. To zasługa mojego syna. To bardzo pogodny, roześmiany chłopczyk z poczuciem humoru. Chodzący antydepresant dla mnie. Ja tam lubię swoje życie, swoją pracę, swoją rodzinę, swojego kota. Jest dobrze nawet mimo braku partnera" - powiedziała.

Marta Podbioł w sesji pytań i odpowiedzi wyznała też, że obecnie wciąż jest żoną Macieja.

"Jesteś już po rozwodzie?' p- zapytał jeden z obserwatorów.

"Nie. Za miesiąc mam poznać termin rozprawy" - odpowiedziała krótko.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości