Programy

Adrian z "TM" to programowy podrywacz. "Jest jak Polska. W jego sercu pełno województw"

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Adrian Nkwamu z "Top Model" w gronie dziewcząt

Adrian Nkwamu to jeden z uczestników, którzy dostali do domu "Top Model". Chłopak bardzo szybko nawiązał nowe znajomości, szczególnie z konkurentkami płci pięknej. Jak się okazało uczestnik to rasowy lowelas.

Adrian Nkwamu zauroczył jury "Top Model". Chłopak startował w konkursach piękności, na których udało mu się nawet wywalczyć tytuł I Vice Mistera Polski. Jego urokowi ciężko jest się oprzeć także uczestniczkom programu.

Adrian Nkwamu porywaczem "Top Model"

Adrian Nkwamu jest uznawany w domu "Top Model" za kobieciarza i podrywacza. Która dziewczyna najbardziej przypadła mu do gustu? Nie jest to tylko jedna uczestniczka...

Jest kilka dziewczyn, które faktycznie przyciągają troszkę mocniej moją uwagę. Natalka ogólnie z wyglądu jest bardzo piękną kobietą. Aleks ma bardzo miły charakter. Taki góralski, taki swojski, taki fajny. Można z nią porozmawiać, pożartować. Karolina u niej na początku bardzo spodobały mi się włosy. U Klaudii mi się podoba charakter. Ja lubię czasami mieć znajomych, przyjaciół, z którymi można się droczyć i faktycznie z Klaudią możemy się droczyć. Jeśli chodzi o tę czwórkę, to podoba mi się każda z nich. Jeszcze bym dodał Michalinę, tylko Maciek i Michalina po prostu złapali lepszą relację

"Jakaś może mała chemia coś w tym stylu, ale widzę, że Adrian nie jest taki, tylko powiedzmy wobec mnie" - komentowała Nataia Woś.

"Adrian jest takim lowelasem. W ogóle przepiękne słowa i takie tam. Także no widać to po nim" - mówiła z kolei Aleksandra Helis.

"Jest to typ faceta czarusia, podrywacza trochę, ale nie uważam, żeby to było coś złego" - wyjaśniała Karolina Kuracińska.

"Odsunęłam się od Adriana, bo to taki babiarz. Adrian to jest jak Polska. W jego sercu pełno województw. On musi sobie gdzieś wszystkie dziewczyny wyczaić i mieć na nie takie fazy po prostu. Więc jakby mnie w ogóle nie rusza" - komentowała z kolei Klaudia Nieścior.

"Nie lubię bardzo słowa podrywacz, szczerze mówiąc. Słyszałem to wielokrotnie, że mam taki charakter, że wygląda, jakbym flirtował z każdą dziewczyną, ale w mojej głowie tak nie jest" - podsumował Adrian Nkwamu.

Adrian Nkwamu z "Top Model" podrywa uczestniczki
Adrian Nkwamu z "Top Model" podrywa uczestniczki Źródło: TVN

Adrian Nkwamu w "Top Model" – kim jest?

Adrian Nkwamu ma 20 lat. Pochodzi z Jawora, ale mieszka w Warszawie. Ma brata bliźniaka. Jego tata pochodzi z Tanzanii. Ciężkim doświadczeniem w życiu Adriana było zetknięcie się z rasizmem w szkole podstawowej. Adrian kocha sport. Trenuje sporty walki, piłkę nożną, ćwiczy na siłowni.

"Top Model" – gdzie i kiedy oglądać?

11. sezon programu "Top Model" można oglądać w telewizji TVN i w Playerze w każdą środę o 21.35.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości