Sebastian z "TL" zaskoczony propozycją. Ktoś chciał zostawić dla niego męża

Sebastian Borowicz-Skoneczny
Sebastian Borowicz-Skoneczny z "True Love"
Źródło: Materiały prasowe
Sebastian Borowicz-Skoneczny to jeden z tych uczestników "True Love", który nie musiał starać się o sympatię widzów. Niemal od pierwszych chwil spędzonych w rajskiej willi zjednał sobie oglądających. Dodatkowo pozytywne emocje wzbudzał tym, że długo i zaciekle walczył o względy jednej z programowych koleżanek. To jednak, co pojawiło się na jego profilu w mediach społecznościowych w ostatnim czasie, zaskoczyło wszystkich. Jedna z obserwatorek zaproponowała, że... zostawi dla niego męża.

Sebastian Borowicz-Skoneczny ma 28 lat i pochodzi z Olsztyna. Jest lekarzem w trakcie specjalizacji z Medycyny Rodzinnej. Pracuje też w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. W wolnych chwilach oddaje się grze na gitarze basowej i marzy o występie na wielkiej scenie. Choć nie odnalazł miłości w "True Love", ewidentnie nie może narzekać na brak propozycji matrymonialnych. Jedną z nich postanowił nawet publicznie skomentować.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

saraurban
"True Love". Sara Urban zapowiada premierę singla. Posłuchajcie fragmentu!
Źródło: Sara Urban

Sebastian Borowicz-Skoneczny z "True Love" krytycznie o propozycji z Instagrama

Większość uczestników "True Love" aktywnie korzysta z dobrodziejstw mediów społecznościowych. Chętnie bowiem pokazują swoją codzienność i starają się nawiązać owocne relacje z internautami i ewentualnymi reklamodawcami. Co jakiś czas na ich profilach pojawiają się też specjalne okienka umożliwiające zdawanie pytań. To właśnie tam, Sebastian Borowicz-Skoneczny odczytał nietypową propozycję matrymonialną.

"Matka rocznych bliźniaczek, zostawię dla Ciebie męża. Idziesz w to? Pytam poważnie" - zapytała jedna z obserwatorek Sebastiana.

Na odpowiedź nie musiała długo czekać.

"Podziękuję. Ale na Twoim miejscu zastanowiłbym się, co Cię skłoniło do rzucenia takiej propozycji i ewentualnej refleksji, że może trzeba coś zmienić?" - odpowiedział wymownie.

Sebastian Borowicz-Skoneczny z "True Love"
Sebastian z "True Love" o nietypowej propozycji
Sebastian Borowicz-Skoneczny z "True Love"
Źródło: Instagram

Sebastian Borowicz-Skoneczny jest w związku z inną uczestniczką z "True Love"?

Widzowie "True Love" często interesują się tym, jak wygląda życie uczuciowe uczestników show, po opuszczeniu rajskiej willi. Niedawno jedno z opublikowanych przez Sebastiana Borowicza-Skonecznego zdjęć sprawiło, że w mediach zawrzało. Wszystko przez to, że na fotografii przytula się do niego... Patrycja Siemionow!

Oficjalnie para nie potwierdziła, ani nie zaprzeczyła doniesieniom o związku.

Co wiemy o ich wcześniejszych relacjach?

Najdłuższa relacja Sebastiana trwała cztery lata. Para zdecydowała się na rozstanie, ponieważ zabrakło swobody i przestrzeni na pasje mężczyzny. Jakiej partnerki mężczyzna szuka obecnie? O naturalnej urodzie, z dystansem do jego żartów i życia. Sebastian jest w trakcie budowy domu, w którym chciałby zamieszkać ze swoją wybranką, a w przyszłości - założyć rodzinę.

Patrycja Siemionow wyznała w programie natomiast, że łatwo poddaje się emocjom, jednak nie zakochuje się szybko. Tworzy związki z dłuższym stażem. Ostatni z nich, dość burzliwy, trwał przeszło 4 lata. Od roku jest singielką, a do nowych znajomości podchodzi bardzo asekuracyjnie. Jej ideał powinien być pewny siebie, wyrozumiały, lojalny, aktywny fizycznie i rodzinny.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: DagmaraOlszewska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości