Weź udział w castingu do 11. edycji Top Model i zawalcz o swoje marzenia

Weź udział w castingu do 11. edycji Top Model

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Michał Piróg szukają uczestników do "Top Model". Już 4 kwietnia rozpoczęły się castingi do 11. edycji programu. Jeśli zawsze marzyliście o tym aby spróbować swoich sił w świecie mody, teraz jest do tego niesamowita okazja!

11. sezon "Top Model"

Już jesienią na antenie TVN oraz na platformie Player.pl ponownie będziemy mogli śledzić losy kandydatów, którzy zawalczą o tytuł top modela bądź top modelki. Kto przypadnie do gustu naszym jurorom? O tym przekonamy się niebawem. Na ten moment jedno jest pewne - uczestników wspierać będzie niezawodny Michał Piróg.

W tym sezonie pojawią się także niespodzianki. Oprócz złotego biletu, czyli przepustki do domu modelek i modeli przyznanej przez jury, ważną rolę odgrywać będą także widzowie. To oni będą mogli za pomocą głosowania przyznać faworytce lub faworytowi srebrny bilet. Ten gwarantuje miejsce na bootcampie.

Weź udział w castingu do 11. edycji Top Model
Weź udział w castingu do 11. edycji Top Model Weź udział w castingu do 11. edycji Top Model Źródło: mat. prasowe

Top Model 11. edycja – casting

Od lat program Top Model przyciąga przed ekrany miliony Polaków. To niepowtarzalna okazja, by dać się odkryć polskim i światowym markom oraz projektantom. Jeśli przed aparatem czujesz się jak ryba w wodzie i marzysz o  rozpoczęciu kariery na wybiegu - postaw na nowe wyzwania. W kwietniu ruszyły internetowe castingi do nowej edycji Top Model.

Kto ma szansę, by powtórzyć sukces Karoliny Pisarek, Kasi Szklarczyk czy Dominiki Wysockiej? Podpowiemy – KAŻDY! Nie od dziś jednak wiadomo, że ku realizacji marzeń trzeba zrobić pierwszy krok, zrób go więc na planie programu Top Model.

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Michał Piróg czekają na Twoje zgłoszenie od 4 kwietnia 2022 roku. Jury poszukuje zarówno kobiet jak i mężczyzn. Jedyny wymóg -  ukończenie 18. roku życia (osoby powyżej 16. roku życia mogą zgłosić się, pod warunkiem dostarczenia pisemnej zgody opiekuna prawnego).

Od zostania top modelką i top modelem dzieli cię tylko kilka prostych kroków. Wejdź na stronę Top Model i prześlij zdjęcie bądź film, w którym zaprezentujesz się w kreatywny sposób oraz przekonasz jury, że to właśnie Ty zasługujesz na miejsce w programie.

Podpowiadamy, na samym castingu warto pokazać swoje prawdziwe ja. Pomóc może Wam stylizacja, która nie tylko podkreśli urodę, ale i przede wszystkim charakter oraz osobowość. Delikatna i subtelna modelka, a może rockowy model w skórzanej ramonesce? Pokażcie jurorom, co w modzie (i Twoim sercu) piszczy. Modeling to przecież nie tylko ładne zdjęcia i ciekawe pokazy, to przede wszystkim wyrażanie siebie poprzez ubiór. Ta idea przyświeca także partnerowi castingu – MODIVO, czyli platformie, na której znajdziecie szeroki asortyment znanych marek. Zainspiruj się i daj się poznać. Widzimy się na castingach!

Nie zwlekajcie, zgłoszenia trwają tylko do 22 maja 2022 roku. Następnie wybrane osoby zostaną zaproszone na casting z jurorami "Top Model". Szczegółowe informacje na temat castingu internetowego znajdują się w regulaminie.

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Pozostałe wiadomości