Karolina Antoniades z "Żon Miami" o relacjach z tatą. "To bardzo smutna historia"

Autor:
Dagmara
Olszewska
Karolina Antoniades z "Żon Miami" o śmierci taty

Karolina Antoniades to jedna z bohaterek programu "Żony Miami". Polka zaprosiła do swojego domu kamery i chętnie dzieliła się z widzami swoim zdrowym trybem życia. W szczerym wywiadzie z Dagmarą Olszewską wyznała, jak wyglądały jej relacje z tatą. Jego nagła śmierć wiele zmieniła.

Karolina Antoniades w programie "Żony Miami" pokazywała rodzinne perypetie, wychowywanie córki i wspólne chwile z mężem. Widzowie zwrócili uwagę na jej wielkie serce i polską otwartość w stosunku do innych. I choć z pozoru życie w pięknej willi w samym sercu Miami wydaje się bajkowe, los nie oszczędza nikogo. Bohaterka show musiała zmierzyć się niedawno z wielką tragedią. 

Karolina Antoniades o relacjach z tatą

Bohaterka programu opowiedziała, że nie zawsze jej relacje z tatą były proste. Wychowywała się na polskiej wsi, bez mamy. Jej tata, choć bardzo ją kochał, pokładał nadzieje, że córka zostanie w pobliżu domu i przejmie gospodarstwo. Karolina Antoniades zdecydowała jednak, że chce się uczyć, rozwijać i spełniać marzenia i chce to zrobić poza granicami ojczyzny.

- Muszę powiedzieć, że tata bardzo mnie kochał. Mieliśmy ciężkie relacje, ale byliśmy blisko. Nie popierał tego wyjazdu, ale nie był w stanie mnie powstrzymać. Wiedział, że mam silny charakter i będę dążyć do swojego wyznaczonego celu, którym na tamten moment była praca w modzie. Często przypominał mi, że jako dziecko mówiłam, że nie nie będę czegoś robić, nie będę nosić drzewa, tylko będę bizneswoman i będę podróżować po świecie - opowiedziała Karolina Antoniades. 

Karolina Antoniades o śmierci taty 

Podczas rozmowy Karolina Antoniades wyznała, że jej tata mierzył się z poważną chorobą i często przyjeżdżała ze swoją córką do Polski, by mu pomagać. Powiedziała także, że planowała przeprowadzkę taty do Ameryki, gdzie mogłaby mu zapewnić opiekę na najwyższym poziomie.

"To jest bardzo smutna historia. Myślałam o tym, ale nie zdążyłam" - wyznała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: X-News

Pozostałe wiadomości