Telewizja Boomerang zmienia się w Cartoonito. Serial "Batwheels" wjeżdża na ekrany

Autor:
Kamila
Jamrożek
Boomerang zmienia się w Cartoonito

Niebawem, bo już 18 marca, w Polsce najmłodsi i ich opiekunowie będą mogli wejść do świata pełnego radości i bezpieczeństwa, zanurzyć się w bajkowych historiach stworzonych przez światowej sławy twórców, a także dzielić się uśmiechem i wzruszeniem podczas seansu z kreskówkowymi bohaterami. Wśród licznych atrakcji, jakie przygotował nowy kanał Cartoonito, znajdują się takie hity jak: "Batwheels", "Królik Bugs: nowe konstrukcje", "Pająk Lucas", "CoComelon" i wiele innych, które z pewnością zainteresują najmłodszych.

Kanał Cartoonito to magiczne królestwo, gdzie dzieci od 2. do 6. roku życia oraz ich opiekunowie mogą cieszyć się pełnymi przygód kreskówkami, a jednocześnie poznać siebie i świat na nowo. To niepowtarzalna przestrzeń, gdzie każdy maluch może rozwijać swoje wyjątkowe talenty i pasje, odkrywając swoją indywidualność i kreatywność. W Polsce Cartoonito zastąpi popularny kanał Boomerang. Ta globalna inicjatywa Warner Bros. Discovery ma na celu ujednolicenie nazewnictwa kanałów, aby ułatwić widzom wybór odpowiedniego programu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Telewizja Boomerang zmienia się w Cartoonito
Telewizja Boomerang zmienia się w Cartoonito

Boomerang zmienia się w Cartoonito

Kanał telewizyjny Cartoonito to wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o najmłodszych widzach w wieku 2-6 lat, ich rodzicach i opiekunach. To przestrzeń, w której dzieci mogą swobodnie wyrażać swoją wyjątkowość, kreatywność i oryginalność. Cartoonito wierzy w potencjał każdego malucha i zachęca do wyzwolenia w sobie wewnętrznej siły oraz odwagi do bycia sobą. Wartości takie jak szacunek, empatia i inkluzywność są fundamentami, na których opiera się ta wyjątkowa marka. Cartoonito to miejsce, w którym najmłodsi widzowie mogą bawić się, śmiać i wychodzić poza sztywne ramy narzucone przez społeczeństwo.

Jestem dumna, że w roku, w którym świętujemy 100 lat Warner Bros. pokazujemy jak bardzo nam zależy na najmłodszych widzach, wprowadzając do naszej oferty markę przedszkolną Cartoonito w całym regionie EMEA. Celebrując takie wartości jak indywidualizm i oryginalność, Cartoonito oferuje bezpieczną przestrzeń, w której dzieci i ich rodziny mogą się śmiać i uczyć wraz z ukochanymi postaciami. Jesteśmy podekscytowani, że możemy przedstawić nowemu pokoleniu naszą zróżnicowaną ofertę seriali oryginalnych i powitać je w świecie kultowych postaci Warner Bros. Discovery. Specjalnie dla przedszkolaków przygotowaliśmy nowe adaptacje ulubionych przez fanów franczyz, takie jak - Batwheels czy Królik Bugs: nowe konstrukcje.

Telewizja Boomerang zmienia się w Cartoonito
Telewizja Boomerang zmienia się w Cartoonito Telewizja Boomerang zmienia się w Cartoonito Źródło: Mat. prasowe

Serial "Batwheels" – premiera w Cartoonito

Telewizja Cartoonito to prawdziwa gratka dla najmłodszych widzów i ich rodziców, którzy z pewnością ucieszą się z informacji o nadchodzących premierach. Stacja zaprasza na emisję zupełnie nowych, angażujących seriali, a także kontynuacje już uwielbianych przez dzieci produkcji. Przygotujcie się na nowe przygody i wiele pozytywnych emocji!

Już 18 marca na kanale Cartoonito odbędzie się premiera pierwszego w historii uniwersum DC animowanego serialu dla przedszkolaków o Batmanie - "Batwheels". W tej pełnej akcji i przygód kreskówce dzieci zobaczą niesamowitą grupę superpojazdów, które wspólnie z Batmanem, Robinem i Batgirl bronią Gotham City przed złoczyńcami. "Batwheels" to nie tylko widowisko pełne wrażeń, ale także ciekawy sposób na przekazanie najmłodszym wartości takich jak przyjaźń, współpraca i odpowiedzialność. Bohaterowie muszą radzić sobie z wyzwaniami związanymi z byciem nowopowstałą superdrużyną. Serial "Batwheels" przedstawia najmłodszym widzom wartości takie jak przyjaźń, współpraca i odpowiedzialność i daje nie tylko dużo zabawy, ale również wiele lekcji życia.

Pełne akcji przygody bohaterów serialu "Batwheels" będzie można oglądać 18 marca od 6.00 na Cartoonito. Serial przejmie kanał Cartoonito na 9 dni, aż do 26 marca

Serial "Batwheels" – premiera w Cartoonito 18 marca
Serial "Batwheels" – premiera w Cartoonito 18 marca Serial "Batwheels" – premiera w Cartoonito 18 marca Źródło: Mat.prasowe

Cartoonito – co oglądać na kanale?

Telewizja Cartoonito to doskonała opcja dla rodziców szukających wartościowych i angażujących programów dla swoich dzieci. Stacja zachęca do oglądania zarówno zupełnie nowych seriali, jak i kontynuacji już popularnych produkcji. W ofercie znajduje się wiele ciekawych i wciągających propozycji, które na pewno zainteresują młodszych widzów. Wśród nich:

 • "Królik Bugs: nowe konstrukcje" – serial zbudowany na fundamencie animowanej komedii, ikonicznych „Zwariowanych Melodiach”. Wnosi do świata Cartoonito zwariowany humor i komedię slapstickową: prezentuje ją małym widzom w zupełnie nowym świetle! Królik Bugs i Króliczka Lola zarządzają ekipą budowniczych w firmie, która być może nie powinna zbliżać się do placu budowy. Jednak pracując wspólnie jako zespół, Kaczor Daffy, Świnka Porky, Tweety i inni używają narzędzi i superpojazdów, by stworzyć jedne z najbardziej zwariowanych konstrukcji.
 • "Interstellar Ella" – komediowa animacja 3D pełna akcji i międzygwiezdnych przygód Elli i jej przyjaciół. Bohaterowie odkrywają niesamowitość komet, planet i innych wyjątkowych rzeczy, które tworzą ich dom. Jest nim kosmiczna Droga Mleczna!
 • "Pająk Lucas" – animacja wyprodukowana na podstawie viralowego hitu YouTube. Opowiada o perypetiach uroczego małego pająka. Razem z przyjaciółmi Lucas odkrywa otaczający ich świat – a jest on wielki!
 • "Mush-Mush i Grzybaszki" – serial pokazuje perypetie społeczności uroczych Grzybaszków, które uwielbiają ekscytujące przygody. Aktywność jest dla nich samą przyjemnością! Dzięki temu, każdy Grzybaszek uczy się swoich możliwości i poznaje własne ograniczenia. Dorastanie nie zawsze jest łatwe dla tych kieszonkowych strażników lasu, ale każdy spędzony razem dzień jest piękny.
 • "Tomek i przyjaciele" – czas wyruszyć w podróż śladami Lokomotywy Numer Jeden i jego przyjaciół. Postacie przeżywają najzabawniejsze i najbardziej muzykalne przygody na całej wyspie Sodor! Serial został wyprodukowany w stylu tętniącej życiem animacji 2D. Pokazuje perypetie pięciu małych lokomotyw: Tomka, jego najlepszego przyjaciela Piotrusia, rywala Diesla, odważnej podróżniczki Nii i nowej, superszybkiej elektrycznej lokomotywy Kany.
 • "Toad & Friends" – animowany serial stworzony na podstawie klasycznej książki „O czym szumią wierzby” Kennetha Grahame’a. Produkcja celebruje życie na wsi i pokazuje zabawne przygody Toada, Ratty, Mole i Hedge nad brzegiem rzeki. Uczą się oni odwagi, szacunku i poznają wartość przyjaźni.
Serial "Batwheels" – premiera w Cartoonito 18 marca
Serial "Batwheels" – premiera w Cartoonito 18 marca

Premiery Cartoonito – lista na cały rok 2023

Cartoonito zaprasza najmłodszych widzów na wiele nowych przygód z ich ulubionymi postaciami! Na kanale pojawią się nowe odcinki ulubionych seriali oraz zupełnie nowe produkcje, które z pewnością zachwycą dzieci i zapewnią im wartościową rozrywkę. Przygotujcie się na pełną akcji i wciągającą rozrywkę na antenie Cartoonito! Oto lista premier w 2023 roku:

 • STYCZEŃ "Krecio" S1 - nowe odcinki
 • LUTY "Batwheels: Geneza" - 30 min. odcinek specjalny
 • MARZEC 18.03. (rebranding kanału) "Batwheels" S1 - nowy serial
 • KWIECIEŃ "Królik Bugs: Nowe konstrukcje" S1 - nowy serial "Pająk Lukas" S1 - nowe odcink
 • MAJ "Thomas & Friends" S26 - nowe odcinki "Pająk Lukas S1" - nowe odcinki
 • CZERWIEC "Toad & Friends" S1 - nowy serial "Thomas & Friends" S26 - nowe odcinki
 • LIPIEC "Batwheels" S1 - nowe odcinki "Królik Bugs: Nowe konstrukcje" S1 - nowe odcinki
 • SIERPIEŃ "Interstellar Ella" S1 - nowy serial "Krecio" S1 - nowe odcinki
 • WRZESIEŃ "Lu & the Bally Bunch" S1 - nowy serial "Alice & Lewis" S2 Start - nowe odcinki
 • PAŹDZIERNIK "Interstellar Ella" S1 - nowe odcinki "Królik Bugs: Nowe konstrukcje" S1 - nowe odcinki
 • LISTOPAD "Batwheels" S1 - nowe odcinki "Toad & Friends" S1 - nowe odcinki
 • GRUDZIEŃ "Thomas & Friend"s S26 - nowe odcinki

Cartoonito – od kiedy i jak oglądać kanał?

Od soboty 18 marca kanał Boomerang zostanie zastąpiony przez Cartoonito - stację, która zaoferuje najmłodszym widzom zupełnie nowe, angażujące programy. Cartoonito będzie dostępny w ofertach różnych platform telewizyjnych, w tym telewizji satelitarnych, kablowych, IPTV oraz internetowych, takich jak Polsat Box, CANAL+, Orange, UPC, Vectra, Multimedia Polska, Netia, Toya, Inea. Dzięki temu dzieci w całej Polsce będą mogły oglądać swoje ulubione kreskówki na nowym, ciekawym kanale.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Mat. prasowe

Pozostałe wiadomości