Tamara Arciuch

"Tajemnica zawodowa" to serial, który łączy w sobie wątki prawnicze i medyczne. W pierwszym sezonie widzowie poznali historię małżeństwa Żuławskich. Jak potoczą się ich dalsze losy? W głównych rolach Cezary Pazura, Magdalena Różczka i Anna Dereszowska.

Tamara Arciuch wyznała, że w dzieciństwie wakacyjne wycieczki nie były dla niej przyjemnym czasem. Aktorka cierpiała na uciążliwą dolegliwość, która odbierała jej radość z podróży. Teraz córka Tamary Arciuch ma podobny problem.

Wiele gwiazdorskich par poznało się na planie filmowym, deskach teatru lub w szkole aktorskiej i do dziś cieszy się wspólnym szczęściem. Joanna Brodzik i Paweł Wilczak, Ilona Wrońska i Leszek Lichota, Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski, Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz czy Beata Ścibakówna i Jan Englert to niektóre z nich. Jak zmienili się na przestrzeni lat?

Tamara Arciuch obchodzi urodziny. Partner aktorki pokazał jej prywatne zdjęcia i złożył życzenia ukochanej.

Tamara Arciuch

"Tajemnica zawodowa" to serial, który łączy w sobie tematykę prawniczą i medyczną. W pierwszym sezonie widzowie mogli śledzić historie rozgrywające się na sali sądowej, ale też poznać ciekawe przypadki kliniczne inspirowane autentycznymi historiami. Głównymi bohaterami są prawniczka Julia Żurawska i jej mąż lekarz Andrzej Żurawski.

"Tajemnica zawodowa" to serial, w którym wątki prawnicze łączą się z wątkami medycznymi. Poruszające ludzkie historie pozwalają zrozumieć zarówno zawód obrońcy, jak i lekarza. Widzowie mogą śledzić historie rozgrywające się na sali sądowej, ale też poznać ciekawe przypadki kliniczne inspirowane autentycznymi historiami.

Przed nami drugi sezon serialu "Tajemnica zawodowa". Oprócz Magdaleny Różczki i Cezarego Pazury będziemy mogli przyglądać się relacji głównej bohaterki z postacią odgrywaną przez Piotra Stramowskiego. Tamara Arciuch również wiele wniesie do fabuły.