Bartek Kasprzykowski czule o Tamarze Arciuch w jej 47. urodziny. "Przybyłaś i zmieniłaś moje życie"

Tamara Arciuch kończy 47 lat
Tamara Arciuch kończy 47 lat
Źródło: MWMEDIA
Tamara Arciuch 24 marca świętowała 47. urodziny. Z tej okazji Bartłomiej Kasprzykowski pokazał kilka prywatnych zdjęć ukochanej i wyznał jej miłość. Co napisał aktor? Jego słowa stopiłyby każdy lód. Sami zobaczcie.

Tamara Arciuch to bardzo charakterystyczna aktorka, która na długo zostaje widzom w pamięci. Wojciech Smarzowski powierzył jej postać panny młodej w filmie "Wesele". Rozpoznawalność przyniosła jej później rola w serialu komediowym TVN "Niania", w którym występowała u boku Agnieszki Dygant i Tomasza Kota. Od 2021 roku wciela się w postać prawniczki Moniki Litwin w serialu "Tajemnica zawodowa".

Urodziny Tamary Arciuch. Pełne miłości wyznanie Bartłomieja Kasprzykowskiego

Aktorka skończyła 47 lat. Z tej okazji Bartek Kasprzykowski pokazał kilka fotografii ukochanej. Dodał pełne miłości życzenia.

"Dziś urodziny mojej Muzy! Przybyłaś i zmieniłaś moje życie na zawsze. Jesteś największym cudem, najwspanialszym darem dla nas — twojej rodziny. Życzę Ci, żeby świat widział Cię naszymi oczami, widział dobro i miłość, które w sobie nosisz i ciepło, które w sobie masz. Niech ten rok będzie czasem realizacji twoich projektów i marzeń, rokiem Twojego talentu. Każdego dnia jestem wdzięczny za Ciebie" - wyznał Bartek Kasprzykowski na Instagramie.

Aktorska para cieszy się swoim związkiem i zamieszcza na Instagramie wiele wspólnych zdjęć. Zakochani chętnie okazują sobie uczucia. Życzenia urodzinowe nie są wyjątkiem. Bartek Kasprzykowski potrafi pięknie opisywać relację z Tamarą Arciuch.

"Nie znam lepszego towarzysza podróży niż ona. Zsynchronizowane wrażliwości i umysły" - pisał jakiś czas temu, wspominając wakacje z ukochaną.

TZARCIUCH_DZIECI
Tamara Arciuch o wojnie w Ukrainie: Mój 12-letni syn bardzo się boi

Tamara Arciuch — małżeństwo, dzieci

Tamara Arciuch była żoną aktora Bernarda Szyca, z którym ma syna Krzysztofa Maksymiliana (ur. 1999). Z Bartkiem Kasprzykowskim ma syna Michała i córkę Nadię. Najstarsze dziecko aktorki próbowało swoich sił na szklanym ekranie. Chłopak pojawił się nawet w serialu "Niania". Jednak wybrał inną drogę zawodową. Pracuje w Radio Aktywne — najstarszym radiu studenckim w Warszawie. Syn Tamary Arciuch spełnia się jako perkusista w zespole Stypa.

"Zostałam mamą w wieku 24 lat. Ten człowiek ukształtował moje życie, ukształtował mnie. Jest moim przyjacielem, inspiracją, teraz już partnerem" - pisała o synu Tamara Arciuch.

Aktorka stara się nie nadużywać wizerunku młodszych dzieci. Jednak chętnie podkreśla miłość między rodzeństwem. Pokazuje relację najstarszego dziecka, które jest już dorosłym mężczyzną z jego młodszym bratem i siostrą. Zdjęcie poniżej.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości