Co Za Tydzień: Drugi sezon "Tajemnicy zawodowej". Tamara Arciuch o trzymającej w napięciu fabule

Tamara Arciuch na planie "Tajemnicy zawodowej". Aktorka wciela się w silną postać
Tamara Arciuch na planie "Tajemnicy zawodowej". Aktorka wciela się w silną postać
Źródło: X-NEWS
Przed nami drugi sezon serialu "Tajemnica zawodowa". Oprócz Magdaleny Różczki i Cezarego Pazury będziemy mogli przyglądać się relacji głównej bohaterki z postacią odgrywaną przez Piotra Stramowskiego. Tamara Arciuch również wiele wniesie do fabuły.

Specjalnie dla fanów serialu "Tajemnica zawodowa" Olivier Janiak pojawił się na planie sesji zdjęciowej, w której wzięli udział aktorzy występujący w produkcji. We wtorek 22 lutego w serwisie Player.pl odbędzie się premiera drugiego sezonu serialu TVN. W obsadzie zobaczymy ulubieńców widzów oraz nowe twarze.

Drugi sezon serialu "Tajemnica zawodowa"

Olivier Janiak porozmawiał na sesji zdjęciowej z Piotrem Stramowskim i Tamarą Arciuch. Aktorzy opowiedzieli o tym, czego można spodziewać się po ich postaciach w drugim sezonie.

- Moja postać jest takim włóczykijem i ja lubię go za to. Samotnik, jest człowiekiem, który cały czas błądzi i nie może się zdecydować. Oczywiście nie ma łatwo, bo tak los zadecydował, a zwłaszcza w drugim sezonie się tego dowiemy. Nie będę spoilerować, ale wydarzy się coś dramatycznego - powiedział Piotr Stramowski.

- Gram takie kobiety, które mocno stąpają po ziemi i są konkretne. Druga transza będzie jeszcze bardziej trzymająca w napięciu. Wydaje mi się, że widz będzie z tygodnia na tydzień przebierał nogami, aby zobaczyć, co będzie dalej - przekonywała do oglądania serialu Tamara Arciuch.

Zobacz poniżej całą rozmowę z aktorami. W drugim sezonie pojawi się nowa postać męska.

Co Za Tydzień na planie 2. sezonu serialu "Tajemnica zawodowa"
Źródło: Co Za Tydzień

Gdzie oglądać online seriale TVN?

TVN ma do zaoferowania sporo wciągających produkcji serialowych. Fani "Chyłki" mogą zobaczyć nową opowieść na podstawie prozy Remigiusza Mroza. Serial "Behawiorysta" to kryminał, w którym ścierają się postacie grane przez Roberta Więckiewicza i Krystiana Pestę. Inną propozycją jest serial "Bunt" z Janem Wieczorkowskim w roli pedagoga ośrodka wychowawczego. Obok niego występuje mnóstwo młodych aktorów. Polecamy również serial "Skazana" ze świetną rolą Agaty Kuleszy, który również doczeka się drugiego sezonu. Wszystkie produkcje dostępne są w serwisie Player.pl.

Zobacz więcej:

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło: Co Za Tydzień

Źródło zdjęcia głównego: X-NEWS

podziel się:

Pozostałe wiadomości