Ich miłość zrodziła się na planie filmowym. 11 gwiazdorskich par, które połączyła wspólna praca

Te gwiazdy poznały i pokochały się na planie
Te gwiazdy poznały i pokochały się na planie
Źródło: Getty Images/MWMEDIA
#TEGONIEWIESZ. Długie godziny spędzone razem na planie potrafią zbliżyć do siebie ludzi. Niektórzy aktorzy w pracy znaleźli drugą połówkę. Które gwiazdy odnalazły miłość, grając razem? Kto rozpoczął romans podczas kręcenia wspólnego filmu lub serialu? Przedstawiamy historie gwiazdorskich par, które poznały się na planie i do dziś są razem.

W świetle reflektorów rodzą się nie tylko fikcyjne wielkie historie miłosne. Niektóre pary chemię, która narodziła się między nimi, przenieśli do realnego świata. Oto fascynujące historie gwiazd, których uczucie zakwitło w oku kamery, a ich miłość trwa nadal.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Filmy i seriale

Źródło: "Co Za Tydzień"
"Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży". Główna aktorka ma polskie korzenie
"Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży". Główna aktorka ma polskie korzenie
"Sukcesja". Sarah Snook i Kieran Culkin o sukcesie serial
"Sukcesja". Sarah Snook i Kieran Culkin o sukcesie serial
"Wszystko o moim starym". Robert De Niro,  o graniu w komediach
"Wszystko o moim starym". Robert De Niro, o graniu w komediach
Drugi sezon serialu "Perry Mason" można już zobaczyć w HBO Max
Drugi sezon serialu "Perry Mason" można już zobaczyć w HBO Max
"Creed III" – rozmowa z Michaelem B. Jordanem i Jonathanem Majorsem
"Creed III" – rozmowa z Michaelem B. Jordanem i Jonathanem Majorsem
"Shazam! Gniew bogów". Zachary Levi ma pomysł na kontynuację serii
"Shazam! Gniew bogów". Zachary Levi ma pomysł na kontynuację serii
"The Last of Us" - relacja z polskiej premiery serialu i rozmowy z twórcami i aktorami
"The Last of Us" - relacja z polskiej premiery serialu i rozmowy z twórcami i aktorami
"Biały Lotos". Serial HBO Max okazał się hitem. O czym jest drugi sezon?
"Biały Lotos". Serial HBO Max okazał się hitem. O czym jest drugi sezon?
Gwiazdy "Rodu smoka" opowiedziały o pracy nad serialem
Gwiazdy "Rodu smoka" opowiedziały o pracy nad serialem
Serial "Westworld" na HBO. Twórcy o zagrożeniach w przyszłości
Serial "Westworld" na HBO. Twórcy o zagrożeniach w przyszłości
"Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" dostępne w HBO MAX
"Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" dostępne w HBO MAX
Gwiazdy o nowej wersji filmu "Ojciec panny młodej". Film już w HBO Max
Gwiazdy o nowej wersji filmu "Ojciec panny młodej". Film już w HBO Max
Film "Air" - zwiastun
Film "Air" - zwiastun
"#BringBackAlice" – zwiastun
"#BringBackAlice" – zwiastun

Blake Lively i Ryan Reynolds

Historia związku Blake Lively i Ryana Reynoldsa sięga 2010 roku, gdy spotkali się na planie filmu "Green Lantern". Wtedy jednak byli w innych związkach. Po rozstaniu z poprzednimi partnerami, w grudniu 2011 roku zaczęły krążyć plotki o ich romansie, potwierdzone wspólnym wyjazdem do Vancouver.

Para wzięła ślub 10 września 2012 roku w tajemniczej ceremonii w Południowej Karolinie. Ich prywatność jest dla nich ważna, ale kilka razy publicznie dzielili się informacjami o swoim małżeństwie. Pierwsze dziecko, córka James, przyszło na świat w styczniu 2015 roku. Druga córka, Inez, urodziła się we wrześniu 2016 roku. Trzecią ciążę ogłosili na premierze filmu "Pokémon: Detektyw Pikachu" w maju 2019 roku, latem na świat przyszła ich córka Betty. Czwarte dziecko pary urodziło się w lutym 2023.

Blake Lively i Ryan Reynolds
Blake Lively i Ryan Reynolds
Źródło: Getty Images

Ryan Gosling i Eva Mendes

Eva Mendes i Ryan Gosling tworzą jedną z najbardziej tajemniczych par Hollywood. Ich związek zaczął się w 2011 roku, kiedy poznali się na planie filmu "Drugie oblicze". Choć byli widywani razem, oficjalnie unikali potwierdzenia swojego związku.

Eva Mendes jest starsza od Ryana Goslinga o sześć lat. Wcześniej spotykała się z Jasonem Sudeikisem, podczas gdy Ryan Gosling z Rachel McAdams. W 2014 roku urodziła się ich pierwsza córka, Esmeralda, a w 2016 roku druga córka Amada. Eva Mendes zdecydowała się na przerwę od kariery filmowej i skupiła się na macierzyństwie. Choć para strzeże swojej prywatności, drobne wskazówki sugerują, że mogą być małżeństwem, choć oficjalnie tego nie potwierdzają. Ostatnio w wywiadzie nazwała Ryana Goslinga "mężem" i pokazała tatuaż z jego nazwiskiem.

Ryan Gosling i Eva Mendes
Ryan Gosling i Eva Mendes
Źródło: Getty Images

Ben Affleck i Jennifer Lopez

W 2021 roku świat obiegła informacja o powrocie do siebie Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Ich burzliwa historia miłosna zaczęła się od ich pierwszego spotkania na planie filmu "Gigli" w 2002 roku. Pomimo szybkiego wzrostu popularności i określenia "Bennifer", związek przetrwał tylko do stycznia 2004 roku, głównie z powodu nadmiernego zainteresowania mediów.

W 2021 roku po rozstaniu z poprzednimi partnerami zaczęli spędzać więcej czasu razem, co doprowadziło do plotek o ich powrocie do siebie. Oficjalne potwierdzenie nastąpiło w lipcu 2021 roku. W kwietniu 2022 roku zaręczyli się ponownie, a miesiąc później w Las Vegas odbyła się pierwsza ceremonia ślubna. Druga miała miejsce w Georgii. Para cieszy się teraz małżeństwem.

Ben Affleck i Jennifer Lopez
Ben Affleck i Jennifer Lopez
Źródło: Getty Images

Adam Brody i Leighton Meester

Adam Brody i Leighton Meester poznali się około 15 lat temu w Canter’s Deli w Los Angeles, gdzie oboje jedli obiad. Wtedy aktorka towarzyszyła obsadzie serialu "Plotkara", w którym była gwiazdą. Pomimo kilku przypadkowych spotkań, ich drogi zaczęły się krzyżować rok później, kiedy ponownie spotkali się na planie "The Oranges", choć wtedy Adam Brody był związany z kimś innym.

Leighton Meester i Adam Brody pobrali się w 2014 roku, a rok później stali się rodzicami córki o imieniu Arlo. Ich syn przyszedł na świat we wrześniu 2020 roku.

Adam Brody i Leighton Meester
Adam Brody i Leighton Meester
Źródło: Getty Images

Ginnifer Goodwin i Josh Dallas

Ginnifer Goodwin i Josh Dallas poznali się w 2003 roku, grając razem w sztuce w Londynie. Mimo że zaczęli jako przyjaciele, ich związek ewoluował, gdy w 2011 roku spotkali się ponownie na planie "Dawno, Dawno Temu", gdzie zagrali główne role - Królewnę Śnieżkę i Księcia z Bajki. Para wzięła ślub w 2014 roku i ma dwóch synów Olivera i Hugo.

Ginnifer Goodwin i Josh Dallas
Ginnifer Goodwin i Josh Dallas
Źródło: Getty Images

Javier Bardem i Penelope Cruz

Penélope Cruz i Javier Bardem uznawani są za jedną z najbardziej zgranych par w Hollywood. Para poznała się na planie filmu "Jamón, jamón" w 1992 roku, kiedy Penelope Cruz miała 15 lat, a Javier Bardem 21. Mimo wcześniejszej chemii między nimi ich relacja pozostała profesjonalna. Po latach spotkali się ponownie na planie filmowym. Zaiskrzyło między nimi podczas imprezy po zakończeniu zdjęć.

Związek utrzymywali w tajemnicy przez trzy lata. Penelope Cruz, patrząc na doświadczenia poprzedniego związku z Tomem Cruisem, postanowiła chronić prywatność. Para pobrała się w 2010 roku na Bahamach podczas intymnej ceremonii. Para mieszka w Madrycie. Mają dwójkę dzieci: Leo i Lunę.

Javier Bardem i Penelope Cruz
Javier Bardem i Penelope Cruz
Źródło: Getty Images

Zendaya i Tom Holland

Tom Holland i Zendaya, aktorzy znani z filmów o przygodach Spider-Mana, poznali się w 2016 roku na planie pracy nad jednym z filmów. Mimo spekulacji fanów, którzy zastanawiali się nad naturą ich relacji, oboje twierdzili, że są tylko przyjaciółmi. Latem 2021 roku zostali przyłapani przez paparazzi na pocałunkach, co potwierdziło ich romans. Są uważani za jedną z najpiękniejszych par młodego pokolenia w show-biznesie. Ostatnio pojawili się na koncercie Beyonce w Warszawie, co wywołało entuzjazm polskich fanów.

Zendaya i Tom Holland
Zendaya i Tom Holland
Zendaya i Tom Holland
Źródło: WireImage/Getty Images

Emily VanCamp i Josh Bowman

Emily VanCamp i Josh Bowman, aktorzy znani z serialu "Zemsta", tworzą udany związek od ponad dekady. Choć ich bohaterowie w serialu naprzemiennie kochali się i nienawidzili, to między aktorami narodziło się prawdziwe uczucie. Połączyła ich praca na planie produkcji, gdzie wcielali się w główne postacie. Niedługo po emisji pierwszego sezonu serialu pojawiły się spekulacje o ich romansie. Informację potwierdził magazyn "Us Weekly" na początku 2012 roku. Para starannie chroniła swoją prywatność, unikając zbyt wielu szczegółów na temat swojego związku. Po trzech latach pojawiły się informacje o zaręczynach, a ślub odbył się w grudniu 2018 roku na Bahamach. Para powitała córkę dwa lata później, skrzętnie ukrywając informację o ciąży do momentu rozwiązania.

Emily VanCamp i Josh Bowman
Emily VanCamp i Josh Bowman
Źródło: Getty Images

Channing Tatum i Zoë Kravitz

Zoe Kravitz i Channing Tatum utrzymują udany związek od ponad dwóch lat. Ich wspólna praca nad debiutanckim filmem reżyserskim Zoe zbliżyła ich do siebie. Obydwoje weszli w tę relację po rozwodach z poprzednimi małżonkami – Zoe z Karlem Glusmanem, a Channing Tatum z Jenną Dewan po 13 latach małżeństwa. Para przez długi czas unikała publicznych wypowiedzi na temat swojego związku i unikali pojawiania się razem na branżowych imprezach, starając się nie podsycać spekulacji. Dopiero niedawno po raz pierwszy zostali uchwyceni przez fotoreporterów.

Channing Tatum I Zoë Kravitz
Channing Tatum I Zoë Kravitz
Źródło: Getty Images

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak to para aktorska, która jest razem niemal 20 lat i ma dwójkę synów. Poznali się na planie serialu "Kasia i Tomek" w 2002 roku, gdzie grali tytułowe postaci i zbliżyli się do siebie. W 2004 roku oficjalnie potwierdzili związek. Para zawsze kładła duży nacisk na prywatność i udzielała mediom tylko wybranych informacji.

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak 
Joanna Brodzik i Paweł Wilczak 
Źródło: MWMEDIA

Tamara Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski

Tamara Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski poznali się 16 lat temu na planie serialu "Halo, Hans!". Mimo spekulacji mediów, że ich związek to przelotny romans, para udowodniła, że ich decyzja o rozstaniu z poprzednimi partnerami i rozpoczęciu wspólnego życia była dojrzała. Przez lata przeszli przez wiele trudności, w tym negatywne komentarze prasy i hejt, jednak zawsze potrafili się wzajemnie wspierać. Wspólnie wychowują trójkę dzieci: syna Krzysztofa z poprzedniego małżeństwa Tamary, oraz syna Michała i córkę Nadię. Zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, para tworzy doskonały duet, pracując razem na scenie teatralnej.

Tamara Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski
Tamara Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Joanna Krupa o podziale obowiązków i życiu na dwóch kontynentach. "Staramy się zachować balans"

Joanna Krupa o podziale obowiązków i życiu na dwóch kontynentach. "Staramy się zachować balans"

Syn Doroty Wellman nie chciał zgodzić się na współpracę z mamą. "To była jego obsesja" [TYLKO U NAS]

Syn Doroty Wellman nie chciał zgodzić się na współpracę z mamą. "To była jego obsesja" [TYLKO U NAS]

Julia Wieniawa powiedziała, co ją najbardziej stresuje. "Ciężko mi to odpuścić" [TYLKO U NAS]

Julia Wieniawa powiedziała, co ją najbardziej stresuje. "Ciężko mi to odpuścić" [TYLKO U NAS]

Nie żyje Tomasz Komenda. W więzieniu spędził niesłusznie 18 lat

Nie żyje Tomasz Komenda. W więzieniu spędził niesłusznie 18 lat

Jan Pirowski o karierze i naturze buntownika. "Skręcałem w te niewybrane przez nikogo ścieżki" [TYLKO U NAS]

Jan Pirowski o karierze i naturze buntownika. "Skręcałem w te niewybrane przez nikogo ścieżki" [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha chciałby wrócić do popularności sprzed lat? "To jest bardzo niebezpieczne" [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha chciałby wrócić do popularności sprzed lat? "To jest bardzo niebezpieczne" [TYLKO U NAS]

Aleksandra Popławska chciałaby wystąpić z córką na ekranie? Zaskakujące słowa [TYLKO U NAS]

Aleksandra Popławska chciałaby wystąpić z córką na ekranie? Zaskakujące słowa [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o łączącej je relacji. "Obie mamy charaktery" [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o łączącej je relacji. "Obie mamy charaktery" [TYLKO U NAS]

Sylwia Bomba przeżyła w młodości dramat. "Płakałam godzinami"

Sylwia Bomba przeżyła w młodości dramat. "Płakałam godzinami"

Agnieszka Woźniak-Starak zaskakująco o karierze. "Zostałam wrzucona na głęboką wodę" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak zaskakująco o karierze. "Zostałam wrzucona na głęboką wodę" [TYLKO U NAS]

Monika Miller z partnerem o chorobie, relacji z Leszkiem Millerem i dzieciach. "Bardzo bym chciała bliźnięta" [TYLKO U NAS]

Monika Miller z partnerem o chorobie, relacji z Leszkiem Millerem i dzieciach. "Bardzo bym chciała bliźnięta" [TYLKO U NAS]

Krzysztof i Karolina Skibowie tylko nam zdradzają, o co się kłócą. "Ostatnio chciałem być macho" [TYLKO U NAS]

Krzysztof i Karolina Skibowie tylko nam zdradzają, o co się kłócą. "Ostatnio chciałem być macho" [TYLKO U NAS]

Leon Myszkowski ma wyjątkowe plany na walentynki. Czym zaskoczy ukochaną? [TYLKO U NAS]

Leon Myszkowski ma wyjątkowe plany na walentynki. Czym zaskoczy ukochaną? [TYLKO U NAS]

"Hotel Paradise 8" - znamy nowych uczestników. Kim są Martyna i Michał? [TYLKO U NAS]

"Hotel Paradise 8" - znamy nowych uczestników. Kim są Martyna i Michał? [TYLKO U NAS]

Dorota Wellman wspomina najbardziej wyjątkowe walentynki. "Nie mylcie tego z..." [TYLKO U NAS]

Dorota Wellman wspomina najbardziej wyjątkowe walentynki. "Nie mylcie tego z..." [TYLKO U NAS]

Olivier Janiak o wychowaniu synów. "Dopóki mają taką potrzebę, to myślę, że nie jest najgorzej" [TYLKO U NAS]

Olivier Janiak o wychowaniu synów. "Dopóki mają taką potrzebę, to myślę, że nie jest najgorzej" [TYLKO U NAS]

Klaudia Kardas o karierze i kulisach związku z Jackiem Kopczyńskim. "Nie ja zabiegałam o spotkania" [TYLKO U NAS]

Klaudia Kardas o karierze i kulisach związku z Jackiem Kopczyńskim. "Nie ja zabiegałam o spotkania" [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o wspólnych rytuałach. Niektóre są... nietypowe [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o wspólnych rytuałach. Niektóre są... nietypowe [TYLKO U NAS]

Bartosz Gomoła o roli Antka w "Na Wspólnej". "Różnimy się relacjami z kobietami" [TYLKO U NAS]

Bartosz Gomoła o roli Antka w "Na Wspólnej". "Różnimy się relacjami z kobietami" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska o dzieciństwie i braku wsparcia. "Nie widzieli we mnie nikogo" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska o dzieciństwie i braku wsparcia. "Nie widzieli we mnie nikogo" [TYLKO U NAS]

Sztuka "Nienasyceni" prowokuje do refleksji nad relacjami. Maciej Zakościelny o błędach w związkach

Sztuka "Nienasyceni" prowokuje do refleksji nad relacjami. Maciej Zakościelny o błędach w związkach

Natalia Niemen o 12 latach terapii. "W wieku 48 lat nadal powielam pewne schematy relacyjne" [TYLKO U NAS]

Natalia Niemen o 12 latach terapii. "W wieku 48 lat nadal powielam pewne schematy relacyjne" [TYLKO U NAS]

Francuski hot-dog Sebastiana Olmy. Z gruszką i karmelizowaną cebulką smakuje wyjątkowo
Materiał promocyjny

Francuski hot-dog Sebastiana Olmy. Z gruszką i karmelizowaną cebulką smakuje wyjątkowo

Julia Chatys o roli w "Na Wspólnej" i nękaniu w szkole. "Ten czas był dla mnie okrutny" [TYLKO U NAS]

Julia Chatys o roli w "Na Wspólnej" i nękaniu w szkole. "Ten czas był dla mnie okrutny" [TYLKO U NAS]

Luna o hejcie i nowej muzyce. "W show-biznesie czuję się jak kosmitka" [TYLKO U NAS]

Luna o hejcie i nowej muzyce. "W show-biznesie czuję się jak kosmitka" [TYLKO U NAS]

Mata gościem programu "Autentyczni". Znamy datę emisji

Mata gościem programu "Autentyczni". Znamy datę emisji

Ola Ciupa o kobiecości, najdroższych rzeczach z szafy i kupowaniu na kredyt. "Donatan się ze mnie śmiał" [TYLKO U NAS]

Ola Ciupa o kobiecości, najdroższych rzeczach z szafy i kupowaniu na kredyt. "Donatan się ze mnie śmiał" [TYLKO U NAS]

Kasia Klich o powrocie do branży, miłości i życiu po 50. "Zaczyna się moja walka sądowa" [TYLKO U NAS]

Kasia Klich o powrocie do branży, miłości i życiu po 50. "Zaczyna się moja walka sądowa" [TYLKO U NAS]

Uczestnik "Top Model" powalczy o Eurowizję. Jego utwór wzbudził kontrowersje

Uczestnik "Top Model" powalczy o Eurowizję. Jego utwór wzbudził kontrowersje

Dorota Szelągowska otworzyła się na temat dzieci. "Dużo bardziej boję się o moją córkę" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska otworzyła się na temat dzieci. "Dużo bardziej boję się o moją córkę" [TYLKO U NAS]

Bogna Sworowska zdradziła swój sekret. Wiemy, jak zachowuje dobrą formę. "Wiek to tylko numer" [TYLKO U NAS]

Bogna Sworowska zdradziła swój sekret. Wiemy, jak zachowuje dobrą formę. "Wiek to tylko numer" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska zrezygnowała z macierzyństwa. "Zderzam się z potwornym hejtem" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska zrezygnowała z macierzyństwa. "Zderzam się z potwornym hejtem" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska wspomina swój debiut na scenie. "Nie należał do najłatwiejszych" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska wspomina swój debiut na scenie. "Nie należał do najłatwiejszych" [TYLKO U NAS]

Edyta Folwarska ostro o sobie w "Królowej przetrwania". "Nie zdawałam sobie sprawy, że taka wredna..." [TYLKO U NAS]

Edyta Folwarska ostro o sobie w "Królowej przetrwania". "Nie zdawałam sobie sprawy, że taka wredna..." [TYLKO U NAS]

Aneta Glam-Kurp o "Królowej przetrwania". Co było dla niej najtrudniejsze? [TYLKO U NAS]

Aneta Glam-Kurp o "Królowej przetrwania". Co było dla niej najtrudniejsze? [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska o hejcie. "Jeśli mają się te wiadra wylewać na moją głowę, to niech tak będzie" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska o hejcie. "Jeśli mają się te wiadra wylewać na moją głowę, to niech tak będzie" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Janem Pirowskim. "Powiedział, że się mnie trochę boi"

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Janem Pirowskim. "Powiedział, że się mnie trochę boi"

Marcela Leszczak i Michał Koterski zaskakująco o synu. Pójdzie w ich ślady? [TYLKO U NAS]

Marcela Leszczak i Michał Koterski zaskakująco o synu. Pójdzie w ich ślady? [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska wspomniała swoje nastoletnie lata. "Wydawało mi się, że jestem pępkiem świata" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska wspomniała swoje nastoletnie lata. "Wydawało mi się, że jestem pępkiem świata" [TYLKO U NAS]

Hubert Urbański zdradził tajemnice "Milionerów", o których nikt wcześniej nie słyszał. Fakty i mity [TYLKO U NAS]

Hubert Urbański zdradził tajemnice "Milionerów", o których nikt wcześniej nie słyszał. Fakty i mity [TYLKO U NAS]

Marcin Prokop zaskoczył słowami o Julii Wieniawie. "Mogę się od niej sporo nauczyć" [TYLKO U NAS]

Marcin Prokop zaskoczył słowami o Julii Wieniawie. "Mogę się od niej sporo nauczyć" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska szczerze o relacji z mężem. "Wciąż jesteśmy świeżym związkiem" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska szczerze o relacji z mężem. "Wciąż jesteśmy świeżym związkiem" [TYLKO U NAS]

Monika Miller postanowiła usunąć pewien tatuaż. "To był mój pierwszy crush" [TYLKO U NAS]

Monika Miller postanowiła usunąć pewien tatuaż. "To był mój pierwszy crush" [TYLKO U NAS]

Edyta Golec o małżeństwie, dzieciach i karierze. "Rodzina szybko nas sprowadziła na ziemię" [TYLKO U NAS]

Edyta Golec o małżeństwie, dzieciach i karierze. "Rodzina szybko nas sprowadziła na ziemię" [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha o synu, który idzie w jego ślady. "Często podglądam jego koncerty". Szykuje się duet? [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha o synu, który idzie w jego ślady. "Często podglądam jego koncerty". Szykuje się duet? [TYLKO U NAS]

Marcin Tyszka przebranżawia się? "Co dalej z tego wyjdzie, zobaczymy..."

Marcin Tyszka przebranżawia się? "Co dalej z tego wyjdzie, zobaczymy..."

Natalia Siwiec szczerze o opuszczeniu ojczyzny. "Polakom brakuje tego luzu"

Natalia Siwiec szczerze o opuszczeniu ojczyzny. "Polakom brakuje tego luzu"

Blanka Lipińska o wyzwaniach w nowym roku. Myśli o karierze aktorskiej? [TYLKO U NAS]

Blanka Lipińska o wyzwaniach w nowym roku. Myśli o karierze aktorskiej? [TYLKO U NAS]

Małgorzata Ostrowska szczerze o mijającym roku. "Na prywatne życie nie było czasu" [TYLKO U NAS]

Małgorzata Ostrowska szczerze o mijającym roku. "Na prywatne życie nie było czasu" [TYLKO U NAS]

Edyta Herbuś podsumowała rok. "Im było mi trudniej, tym wychodziłam z tego silniejsza" [TYLKO U NAS]

Edyta Herbuś podsumowała rok. "Im było mi trudniej, tym wychodziłam z tego silniejsza" [TYLKO U NAS]

Monika Miller o przyszłości związku. Szykują się do zaręczyn? [TYLKO U NAS]

Monika Miller o przyszłości związku. Szykują się do zaręczyn? [TYLKO U NAS]

Tomasz Kot o zdobyciu roli pana Kleksa i synu. "W wielu momentach był ze mną"

Tomasz Kot o zdobyciu roli pana Kleksa i synu. "W wielu momentach był ze mną"

Bartłomiej Kasprzykowski o najgorszej plotce na swój temat. "Ostrzegali ją przede mną" [TYLKO U NAS]

Bartłomiej Kasprzykowski o najgorszej plotce na swój temat. "Ostrzegali ją przede mną" [TYLKO U NAS]

Karolina Malinowska i Olivier Janiak o początkach związku. Pobrali się po 3 miesiącach znajomości

Karolina Malinowska i Olivier Janiak o początkach związku. Pobrali się po 3 miesiącach znajomości

Co słychać u uczestników 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Wszyscy mają już dzieci

Co słychać u uczestników 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Wszyscy mają już dzieci

Majka Jeżowska szczerze o rozstaniu z byłym partnerem, który ją stopował. "Rozkwitłam"

Majka Jeżowska szczerze o rozstaniu z byłym partnerem, który ją stopował. "Rozkwitłam"

Krzysztof Skórzyński zdradził sekret Ewy Drzyzgi. Wszystko pokazano na wizji

Krzysztof Skórzyński zdradził sekret Ewy Drzyzgi. Wszystko pokazano na wizji

Najlepsze cytaty z programu "Kuchenne Rewolucje". "Dlaczego wy trujecie ludzi?" 

Najlepsze cytaty z programu "Kuchenne Rewolucje". "Dlaczego wy trujecie ludzi?" 

Ilona Felicjańska o świętach, synach i 50. urodzinach.  "Jestem dumna z siebie"

Ilona Felicjańska o świętach, synach i 50. urodzinach. "Jestem dumna z siebie"

Maria Seweryn nie przepada za jedną cechą swoich rodziców. "Ból głowy wywołuje" [TYLKO U NAS]

Maria Seweryn nie przepada za jedną cechą swoich rodziców. "Ból głowy wywołuje" [TYLKO U NAS]

Anita Lipnicka o córce oraz rozstaniach życiowych i  muzycznych. "Nie da się przejść przez życie, nie raniąc innych"

Anita Lipnicka o córce oraz rozstaniach życiowych i muzycznych. "Nie da się przejść przez życie, nie raniąc innych"

Michał Mikołajczak dołącza do grona uczestników "Czas na show. Drag Me Out"

Michał Mikołajczak dołącza do grona uczestników "Czas na show. Drag Me Out"

Joanna Krupa o współpracy z Ewą Chodakowską. "Jesteśmy mocnymi kobietami" [TYLKO U NAS]

Joanna Krupa o współpracy z Ewą Chodakowską. "Jesteśmy mocnymi kobietami" [TYLKO U NAS]

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy wszystkich par z 3. sezonu?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy wszystkich par z 3. sezonu?

Edyta Bartosiewicz pokazała syna. Są jak dwie krople wody?

Edyta Bartosiewicz pokazała syna. Są jak dwie krople wody?

Martyna Wojciechowska pokazała, jak teraz wygląda Kabula. "Niedaleko pada jabłko od jabłoni"

Martyna Wojciechowska pokazała, jak teraz wygląda Kabula. "Niedaleko pada jabłko od jabłoni"

Mery Spolsky o muzyce, kompleksach i życiu po 30-tce. "Mama walczyła, żebym taką pewność siebie miała" [TYLKO U NAS]

Mery Spolsky o muzyce, kompleksach i życiu po 30-tce. "Mama walczyła, żebym taką pewność siebie miała" [TYLKO U NAS]

Tych aktorów nie ma już w "Na Wspólnej". Wyjaśniamy, dlaczego zniknęli

Tych aktorów nie ma już w "Na Wspólnej". Wyjaśniamy, dlaczego zniknęli

Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Jan Emil Młynarski o ojcu i dorastaniu. "Otarłem się o różne niebezpieczeństwa. Jak o tym myślę, mam dreszcze"

Jan Emil Młynarski o ojcu i dorastaniu. "Otarłem się o różne niebezpieczeństwa. Jak o tym myślę, mam dreszcze"

Aktorki z "Na Wspólnej" szczerze o swoich rolach. Mają wspólne cechy?

Aktorki z "Na Wspólnej" szczerze o swoich rolach. Mają wspólne cechy?

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska o problemach nastolatków. "Wszystkiego nauczyłam się od dzieci" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska o problemach nastolatków. "Wszystkiego nauczyłam się od dzieci" [TYLKO U NAS]

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?