Tamara Arciuch opowiedziała o dolegliwości sprzed lat. Jej córka mierzy się z tym samym

Tamara Arciuch o dolegliwości sprzed lat
Tamara Arciuch o dolegliwości sprzed lat
Źródło: MWMEDIA
Tamara Arciuch wyznała, że w dzieciństwie wakacyjne wycieczki nie były dla niej przyjemnym czasem. Aktorka cierpiała na uciążliwą dolegliwość, która odbierała jej radość z podróży. Teraz córka Tamary Arciuch ma podobny problem.

Tamara Arciuch jest aktorką teatralną i telewizyjną, której ogólnopolską popularność przyniosła rola Karoliny w sitcomie "Niania". Wcześniej zagrała pannę młodą w kultowym filmie "Wesele" Wojciecha Smarzowskiego. Jej pierwszym mężem był Bernard Szyc, z którym doczekała się syna Krzysztofa.

Tamara Arciuch o dolegliwości sprzed lat

Aktorka opublikowała w mediach społecznościowych post, w którym opowiedziała o uciążliwej dolegliwości. Gdy była dzieckiem, radość z podróży odbierała jej choroba lokomocyjna. Jak wiadomo, wiąże się ona z fatalnym samopoczuciem i mdłościami w trakcie poruszania się środkami lokomocji. Aktorka wyznała, że odczuwała z tego powodu ogromny stres.

"Jak każde dziecko uwielbiałam wakacje, ale niestety samochodowym czy autokarowym podróżom zawsze towarzyszył stres: czy tym razem znów będę mieć chorobę lokomocyjną? Czy w czasie gdy moje koleżanki i koledzy będą się dobrze bawić i podziwiać widoki za oknem - ja będę co chwilę prosić kierowcę, by stanął, bo źle się czuję albo siedzieć otępiała i senna po zażyciu lekarstw na tę przypadłość" - napisała na swoim profilu na Instagramie.

Tamara Arciuch zdradziła, że na tę samą przypadłość cierpi również jej najmłodsze dziecko - córka Nadia.

Tamara Arciuch o wojnie w Ukrainie: Mój 12-letni syn bardzo się boi

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski - historia miłości

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski tworzą jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Są razem już 15 lat. Choć oboje żyją w blasku fleszy, ich relacja nie jest medialna. Dbają o swoją prywatność i starają się nie uczestniczyć w skandalach. Jednak nie zawsze tak było. Gdy się poznali, oboje byli w związkach małżeńskich i znajdowali się u szczytu kariery - Tamara Arciuch występowała w słynnym serialu "Niania", natomiast Bartek Kasprzykowski - w produkcji "Magda M.".

Para poznała się na planie innego serialu, w którym grali bardzo dużo wspólnych scen. Choć początkowo łączyła ich jedynie przyjaźń, w mediach rozpisywano się o romansie i skandalach.

"Pisano, że zostawiłam męża, bo chciałam sobie strzelić romansik. W naszym przypadku decyzja o rozstaniu z poprzednimi partnerami i zaczęciu wspólnego życia była bardzo dojrzała" - mówiła aktorka w rozmowie z "Vivą!".

Pierwszy raz wspólnie pokazali się publicznie po dwóch latach od spotkania, w 2009 roku. Wówczas Tamara Arciuch była w ciąży z drugim dzieckiem. Tak po latach wspominał to Bartek Kasprzykowski:

"To nie było żadne wyjście z cienia, jak interpretują to dziennikarze. Poszliśmy po prostu na premierę filmu, w którym zagrała Tamara. Pozowaliśmy do zdjęć jak wszyscy, zresztą fotografowie rzucili się na nas natychmiast, nie dając nam przejść".

Para chroni prywatność swoją i dzieci, których mają dwoje. W mediach kilkukrotnie pojawiały się domysły na temat ślubu pary, który miał się ponoć odbyć w tajemnicy w 2011 roku. Aktorzy nigdy nie odnieśli się do plotek.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości