Menedżer Sylwii Peretti zabrał głos po jej wpisie. Mówi o pożegnaniu

Sylwia Peretti
Sylwia Peretti
Źródło: MWMEDIA
Sylwia Peretti zabrała głos w sprawie tragicznie zmarłego syna. Na jej instagramowym profilu pojawił się obszerny post, pełen osobistych wątków, którym gwiazda pożegnała się z ukochanym dzieckiem. Wydźwięk całości mocno zaniepokoił internautów. Teraz w tej sprawie wypowiedział się menedżer gwiazdy.

Ponad dwa miesiące po tragedii Sylwia Peretti zdecydowała się przerwać milczenie i publicznie pożegnać ukochanego syna. Patryk Peretti zginął w wypadku samochodowym na moście Dębnickim. 24-latek był jedynym dzieckiem gwiazdy "Królowych życia".

Dalsza część artykułu pod materialem wideo.

Kulisy programu "MasterChef" z Ewą Chodakowską
Kulisy programu "MasterChef" z Ewą Chodakowską
Źródło: "Co Za Tydzień"

Sylwia Peretti publicznie pożegnała syna

Sylwia Peretti zamieściła na Instagramie emocjonalny wpis, w którym pożegnała się z synem. Słowa chwytają za serce tym bardziej, że są skierowane bezpośrednio do ukochanego dziecka. Nie zabrakło też bardzo osobistych elementów.

"Ogarnęła mnie pustka, bezradność i niesamowita samotność. (…) Daj mi siłę Synek, bym z tęsknoty zbyt szybko nie zostawiła tych, dla których tutaj ja jestem wszystkim... (…) Tak bardzo Cię kocham dzieciaku, tak bardzo nie umiem bez Ciebie żyć, bo to już nie jest życie. Brakuje mi tylko jednej osoby, a czuję, jakby nie było nikogo" - napisała na swoim instagramowym profilu Sylwia Peretti.

Wraz z obszernym wpisem, celebrytka udostępniła zdjęcie, na którym syn prowadzi ją do ołtarza. Animacja przerywa fotografię na pół, oddzielając ją niejako od ukochanego dziecka.

"Byłeś, jesteś i będziesz miłością mojego życia, a to zdjęcie, które wybrałam w Twoją ostatnią drogę, było naszym ulubionym, pamiętasz?" - brzmi fragment posta.

Sekcja komentarzy została wyłączona, co dodatkowo zaniepokoiło fanów gwiazdy.

Menadżer Sylwii Peretti tłumaczy jej wpis

Wpis Sylwii Peretti był na tyle emocjonalny, że internauci wyrazili zaniepokojenie jej stanem zdrowia. Menadżer kobiety, Adam Zajkowski, postanowił zainterweniować. Zabrał głos, tłumacząc, że publiczne pożegnanie celebrytki było elementem jej terapii i potrzebą serca.

"Ten wpis to podsumowanie tego, co Sylwia czuje i co przeżywa matka po stracie dziecka. Wpis nie miał na celu wzbudzenia większego zainteresowania, tak po prostu czuła w tym momencie, nie są to działania planowane. Był taki moment, że poczuła, że chce to zrobić i to zrobiła. Myślę, że to element terapii i pożegnania" - tłumaczył menadżer celebrytki w rozmowie z "Faktem".

Adam Zajkowski odniósł się też, do wyjątkowej sytuacji, jaką w przypadku Sylwii Peretti jest wyłączenie możliwości komentowania.

"To jest coś, z czym ona się zmaga wewnętrznie i nie chce, żeby postronne osoby to komentowały" - czytamy w oświadczeniu.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości