Izabela Macudzińska zapozowała do odważnego zdjęcia z mężem. Co za widok!

Izabela Macudzińska-Borowiak i Patryk Borowiak 
Izabela Macudzińska-Borowiak i Patryk Borowiak 
Źródło: x-news
Izabella Macudzińska-Borowiak zdecydowała się na opublikowanie sensualnego zdjęcia, do którego zapozowała z mężem. Na odważnym kadrze możemy zobaczyć zakochanych podczas rajskiego wypoczynku.

Izabela Macudzińska-Borowiak jest znana z programu "Królowe życia", gdzie razem z mężem Patrykiem Borowiakiem dzieliła się z telewidzami swoją codziennością zarówno na polu prywatnym, jak i zawodowym. Gwiazda uczestniczyła również w innych produkcjach telewizyjnych stacji TTV między innymi w edycji VIP "99 - Gra o wszystko" oraz "Diabelnie boskie".

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak o związku
Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak o związku. Jaki mają sposób na kłótnie?
Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak o małżeństwie. Jak podtrzymują ogień w związku?

Izabela Macudzińska-Borowiak na odważnym zdjęciu z mężem

Izabela Macudzińska-Borowiak jest właścicielką niezwykle popularnego konta na Instagramie, które śledzi ponad pół miliona obserwujących. Gwiazda regularnie publikuje na nim zdjęcia ze swojej codzienności, pracy oraz podróży, w których towarzyszą jej najbliżsi. To właśnie fotografie z jednej z rajskich wypraw ukazały się niedawno na jej profilu.

Izabela Macudzińska-Borowiak aktualnie wypoczywa w towarzystwie męża Patryka Borowiaka na egzotycznych wakacjach na Malediwach. Zakochani w licznie dodawanych przez siebie postach relacjonują spędzany czas na położonym na Oceanie Indyjskim archipelagu.

Jedna z ostatnich fotografii małżeństwa wywołała szczególne posuszenie wśród obserwujących ich fanów. Izabela Macudzińska-Borowiak zapozowała w czułych objęciach męża. W tle zdjęcia możemy dostrzec rajskie okoliczności natury.

Izabela Macudzińska pokazała swoich rodziców

Izabela Macudzińska kilka miesięcy temu podzieliła się z fanami szczęśliwą wiadomością dotyczącą jej córki Elizy. 15-letnia dziewczyna zakończyła edukację w szkole podstawowej z wybitnym sukcesem. Pociecha gwiazdy czasem pojawia się na jej instagramowym profilu, a także zagrała w jednym z odcinków show "Diabelnie boskich".

Jakiś czas temu Izabela Macudzińska postanowiła pokazać fanom także swoich rodziców składając im życzenia z okazji urodzin matki i jednocześnie rocznicy ślubu małżeństwa. Dzięki zamieszczonemu zdjęciu możemy zobaczyć jak wyglądają rodzice gwiazdy TTV. Matka Izabeli Macudzińskiej - pani Elżbieta chętnie dzieli się na swoim profilu zdjęciami z dziećmi.

Warto dodać, że podczas drugiego odcinka "Diabelnie boskich" widzowie również mieli okazję poznać matkę Izabeli Macudzińskiej. Wtedy to gwiazda TTV wraz z mężem podjęli decyzję o wsparciu matki w opiece nad ich dziećmi. Pani Elżbieta w programie wyraziła chęć pomocy swojej córce jeśli ta kolejny raz zdecyduje się na powiększenie rodziny.

Izabela Macudzińska
Izabela Macudzińska pokazała rodziców
Izabela Macudzińska
Źródło: Instagram @justuniquebyisabel
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości