Martyna Końca

Martyna Końca ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" urodziła swoje pierwsze dziecko. Niestety nie wszystko poszło zgodnie z planem i synek przyszedł na świat po terminie.

Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest w zaawansowanej ciąży. Martyna Końca niedawno obchodziła 30. urodziny, wcześniej przyjęła oświadczyny ukochanego. Jej życie po zakończeniu programu radykalnie się zmieniło. Teraz jest w pełni szczęśliwa i może pochwalić się kolejnym sukcesem. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl zwierzyła się, dlaczego chciała spełnić akurat takie marzenie. Sprawdźcie.

Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zachwyciła zdjęciami z ciążowej sesji. Martyna Końca niedługo zostanie mamą i skrzętnie przygotowuje się do nowej, życiowej roli. "Chciałabym urodzić siłami natury, aczkolwiek nie wiem, jak to wyjdzie. Nie da się tego przewidzieć. Jedno jest pewne – kosmicznie się boję" - powiedziała niedawno.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to miłosny eksperyment, podczas którego o losach par decydują eksperci. Często ich wybory okazują się słuszne i małżonkowie przypadają sobie do gustu. Czasami jednak konflikty i nieporozumienia sprawiają, że ich drogi ostatecznie się rozchodzą. Które małżeństwa wywołały w programie najwięcej kontrowersji? Czy ostatecznie uczestnicy znaleźli upragnioną miłość?

Martyna Końca była uczestniczką 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Choć jej małżeństwo z dobranym przez ekspertów mężem nie wypaliło, kobieta odnalazła szczęście. Jakiś czas temu poinformowała o tym, że spodziewa się dziecka. Teraz zdradziła jego płeć!

Martyna Końca wzięła udział w trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", ale — stety, niestety — nie znalazła tam miłości. Szczęście się do niej uśmiechnęło dopiero wtedy, kiedy przestała go szukać. Dziś jest zakochana i wkrótce na świecie powita owoc tej miłości — swoje pierwsze dziecko. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl wyznała, jak poznała ukochanego i w jakich okolicznościach dowiedziała się o ciąży.