Najbardziej kontrowersyjne pary ze "ŚOPW". Jak im się ułożyło po rozwodzie?

Autor:
Kamila
Jamrożek
Najbardziej kontrowersyjne pary ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to miłosny eksperyment, podczas którego o losach par decydują eksperci. Często ich wybory okazują się słuszne i małżonkowie przypadają sobie do gustu. Czasami jednak konflikty i nieporozumienia sprawiają, że ich drogi ostatecznie się rozchodzą. Które małżeństwa wywołały w programie najwięcej kontrowersji? Czy ostatecznie uczestnicy znaleźli upragnioną miłość?

Podczas "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przysięgę małżeńską składają sobie zupełnie obcy ludzie. Różnice charakterów, upodobań, oczekiwań, zaangażowania to niektóre z przyczyn nieporozumień między parami. Jeśli dodamy do tego kontrowersyjne zachowanie, to otrzymamy przepis na kompletną katastrofę. Które pary biorące udział w miłosnym show wzbudziły w widzach najwięcej emocji? Czy pomimo niepowodzenia udało im się znaleźć drugie połówki. Odpowiedź znajdziecie w tekście.

"Ślubu od pierwszego wejrzenia" sezon 1. - Ewa Kraka i Dariusz Stanuchowski

"Ślubu od pierwszego wejrzenia" sezon 1. - Ewa Kraka i Dariusz Stanuchowski
"Ślubu od pierwszego wejrzenia" sezon 1. - Ewa Kraka i Dariusz Stanuchowski Źródło: TVN

Ewa i Darek to jedna z par pierwszej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Obydwoje doskonale bawili się na weselu i wydawało się, że się sobie spodobali, ale rzeczywistość zweryfikowała ich uczucia. Cały eksperyment przebiegał w atmosferze gniewu, złych emocji, złości i rozczarowań. Pod koniec wydawało się, że para wreszcie znalazła wspólny język. Ostatecznie podjęli jednak decyzję o rozwodzie. Po programie Ewa skupiła się na pracy w ubezpieczeniach. Założyła też kanał na YouTubie, gdzie publikowała filmimi dotyczące tego tematu. Darek też niedawno otworzył kanał na YouTubie, o czym opowiedział nam w wywiadzie. Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowił czytać bajki dla dzieci.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" sezon 2. - Anna Wróbel i Grzegorz Zygadło

Ślub od pierwszego wejrzenia" sezon 2. - Anna Wróbel i Grzegorz Zygadło
Ślub od pierwszego wejrzenia" sezon 2. - Anna Wróbel i Grzegorz Zygadło Źródło: TVN

Ania i Grzegorz wydawali się być bardzo dobrze dobraną parą. Od razu zaczęli zachowywać się jak zakochana para. Wydawało im się, że znają się od lat. Spędzili wspólnie noc poślubną, a podczas podróży jeszcze bardziej się do siebie zbliżyli. Jednak po powrocie do Polski stała się nieoczekiwana rzecz. Grzegorz stwierdził, że "nie czuje iskry". Podczas wspólnej wizyty w dyskotece zachował się skandalicznie. Chłopak poderwał inną dziewczynę, z którą namiętnie tańczył, przytulał się, a nawet całował. Ania nagrała całą sytuację i pokazała w programie. Małżonkowie rozstali się, a rozwód trwał długo. Ania znalazła jednak szczęście w ramionach nowego partnera.

Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia o jej relacji z Tomkiem
Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia o jej relacji z Tomkiem Źródło: Co za Tydzień

"Ślub od pierwszego wejrzenia" sezon 3. - Martyna Końca i Przemysław Stelmach

"Ślub od pierwszego wejrzenia" sezon 3. -  Martyna Końca i Przemysław Stelmach
"Ślub od pierwszego wejrzenia" sezon 3. - Martyna Końca i Przemysław Stelmach Źródło: TVN

Związek Martyny i Przemka od samego początku zwiastował katastrofę. Martynie zrzedła mina na widok przyszłego męża. Przyznała przed kamerą, że Przemek nie odpowiada jej wizualnie i powtarzała, że woli brunetów. Nie pasowało jej także, że mąż mieszka w akademiku, a podczas podróży poślubnej przebrał się za jednorożca. Kiedy zaczęła patrzeć na męża nieco przychylniejszym okiem, ten zrobił coś skandalicznego. Zaprosił żonę na urodziny do dyskoteki, gdzie obściskiwał się ze swoją byłą dziewczyną. Para postanowiła się rozwieść. Martyna ostatecznie odnalazła szczęście w ramionach przystojnego bruneta i niedługo będzie mamą. W wywiadzie opowiedziała nam, jak zareagował na to Przemek.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" sezon 4. - Joanna Lazar i Adam Miciak

"Ślub od pierwszego wejrzenia" sezon 4. - Joanna Lazar i Adam Miciak
"Ślub od pierwszego wejrzenia" sezon 4. - Joanna Lazar i Adam Miciak Źródło: TVN

W czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poznawaliśmy Joannę i Adama. Ich związek od początku obfitował w konflikty. Różnice w ich charakterach powodowały wzajemne niezrozumienie. Joanna chciała stabilizacji, a Adam imprez. W głębi serca tęsknił też za byłą partnerką. Para rozstała się w atmosferze skandalu - Joanna chciała dać szansę mężczyźnie, a ten ją odrzucił. Po programie nie chciał mieć kontaktu z Asią. Kobieta poczuła się oszukana. Obecnie para jest już po rozwodzie i każde z nich układa sobie życie uczuciowe u boku nowych partnerów. Oboje doczekali się także potomstwa.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" sezon 5. - Iga Śmiechowicz i Karol Maciesz

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Iga i Karol
"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Iga i Karol Źródło: Player

Według ekspertów Iga i Karol powinni stworzyć udaną parę. Oboje mieli podobny zawód, zainteresowania i poczucie humoru. Kiedy na początku odkryli, ze tak wiele ich łączy wydawało się, że między nimi zacznie się układać. Jednak między małżonkami dochodziło do coraz to większych spięć. Kłótnie głównie prowokowała Iga. Chociaż Karol bardzo starał się dać szansę dziewczynie, to ta zachowywała się coraz dziwniej. Ciągle miała mężowi coś do zarzucenia. Mężczyzna w finale programu stanowczo oświadczył, że chce rozwodu. Powiedział też, że poza kamerami Iga nachodziła go w domu i pełen obaw wyniósł się ze swojego mieszkania na jakiś czas. Karol znalazł szczęście u boku innej uczestniczki tej edycji - Laury. Sprawa rozwodowa Karola i Igi ciągnęła się ponad rok.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" sezon 6. - Julia Gołębiowska i Tomasz Jochymski

"Ślub od pierwszego wejrzenia" sezon 6. - Julia Gołębiowska i Tomasz Jochymski
"Ślub od pierwszego wejrzenia" sezon 6. - Julia Gołębiowska i Tomasz Jochymski Źródło: TVN

Julię eksperci połączyli z Tomaszem. Piękna blondynka spodobała się mężczyźnie, ale miał problemy z okazaniem tego. Zamiast tego jedyne, o czym mówił to wady dziewczyny. Czarę goryczy przelał komentarz Tomasza dotyczący wagi jego żony. Przyznał, że lubi "chude dziewczyny, które nie mają nadwagi". Powiedział też, że Julia wyglądała lepiej na zdjęciach sprzed lat. Żona zapytała go, czy ich relacje ulegną poprawie, jeśli schudnie. Tomasz odpowiedział twierdząco. Po tych słowach Julia spakowała się i natychmiast opuściła męża. Eksperyment zakończył się przedwcześnie, bo kobieta nie chciała mieć nic wspólnego z mężem. Ostatnio Julia udzieliła nam wywiadu i pokazała nowego partnera.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" sezon 7. - Dorota Michalak i Piotr Sadowski

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dorota i Piotr podczas wesela
"Ślub od pierwszego wejrzenia" sezon 7. Dorota i Piotr Źródło: TVN

Dorota i Piotr to para najnowszego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jeszcze nie wiemy, jak potoczyły się ich dalsze losy. Jednak do tej pory para wywołała kilka kontrowersji. Przede wszystkim chodzi o zachowanie Piotra. Mężczyzna miał niekontrolowany wybuch agresji i wywołał awanturę w sklepie. Powiedział też wprost, że oczekuje od swojej telewizyjnej żony intymności. Ciągle opowiadał też o przyszłości ich jeszcze nienarodzonych dzieci.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości