Martyna ze "ŚOPW" świętuje ważną dla niej chwilę. "Moje wszystko"

Autor:
Dominika
Kowalewska
Martyna Końca ze "ŚOPW" pochwaliła się sukcesem

Martyna Końca ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w zeszłym roku została mamą. Od tamtej pory syn stał się jej oczkiem w głowie. Uczestniczka show często dzieli się zdjęciami pociechy. Niedawno w wyjątkowy sposób uczciła pierwsze wspólnie spędzone 6 miesięcy.

Martyna Końca wzięła udział w 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Kobieta została sparowana z Przemkiem, z którym nie nadawała na tych samych falach. Mimo niepowodzenia w programie odnalazła szczęście po nim. W zeszłym roku Martyna poinformowała, że spodziewa się dziecka. Zaręczyła się, a od 6 miesięcy jest dumną mamą. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowiła uczcić to w wyjątkowy sposób.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Tajemnice produkcji #8 Kulisy programu "Kuba Wojewódzki". Wygląd studia, zakamarki, sekrety programu
Tajemnice produkcji #8 Kulisy programu "Kuba Wojewódzki". Wygląd studia, zakamarki, sekrety programu Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Martyna Końca świętuje pół roku syna

Mimo że Martyna wycofała się z publicznego życia, odkąd poinformowała o zbliżającej się ciąży, coraz aktywniej działa w mediach społecznościowych. Szczególnie dużo uwagi poświęca synkowi, który stał się dla niej całym światem. Martyna często publikuje wspólne zdjęcia, celebrując wyjątkowe chwile. Niedawno syn uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" skończył pół roku. Dumna mama postanowiła to uczcić. Opublikowała szczery wpis, w którym opowiedziała o mijających miesiącach. Martyna podkreśliła, że macierzyństwo to najlepsze, co jej się w życiu przytrafiło.

"Nie istnieje większa miłość, niż miłość matki do dziecka. Kocham go najmocniej na świecie. Moje #mojewszystko. Dziękuję Bogu za to, że mogłam zostać jego mama. Dziś jestem wzruszona, bo mój mały syneczek kończy 6 miesięcy, kiedy to minęło. A ja kocham go z każdym dniem coraz mocniej" - napisała.

Pod wpisem pojawiły się liczne komentarze zachwyconych internautów. I nie tylko! Swoimi doświadczeniami postanowili podzielić się inni uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

"Aż się łezka w oku zakręciła" - napisała Joanna Lazar.

"Boski bobas, nic tylko tulić i całować. Nasze szczęście ma już 9 m-cy. Czas pędzi szybko, a w każdym etapie rozwoju zachwyca mnie na nowo...moc uścisków" - dodał Marcin Wichrowski.

A Agnieszka Łyczakowska zareagowała, zalewając Martynę morzem serduszek.

Martyna Końca - "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Martyna i Przemek byli jedną z par 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Od początku ich relacja nie rokowała. Świeżo upieczeni małżonkowie mieli trudności ze znalezieniem wspólnego języka. Choć Martyna spodobała się mężowi, Przemek od pierwszych godzin testował cierpliwość Martyny. Scena, która miała miejsce podczas podróży poślubnej, stała się wręcz kultowa. Mężczyzna przebrał się w pluszowy strój jednorożca i przechadzał się tak po ulicach Barcelony. Ten związek nie miał szans na powodzenie.

W rozmowie z Aleksandrą Głowińską z cozatydzien.tvn.pl Martyna wyznała, że nigdy nie miała szczęścia w miłości, toteż fakt, że w programie jej nie wyszło, nie był dla kobiety zaskoczeniem. Dodała jednak, że miłość przyszła do niej w najmniej oczekiwanym momencie.

- Miłość do mnie przyszła dopiero wtedy, kiedy odpuściłam, znienacka. Kiedy przeprowadziłam się do swojego mieszkania, zainstalowałam aplikację randkową. Na nic się nie nastawiałam. Nie znałam nikogo w okolicy. Chciałam po prostu mieć z kim wyjść na spacer. Tak poznałam mojego chłopaka i się zakochałam. (...) Myślę o drugim ślubie. Chciałabym wziąć ślub kościelny. Tamten ślub nie był po mojemu (śmiech). Nie znałam wcześniej męża i nie traktuję tamtej ceremonii jako tej jedynej, wymarzonej, na którą czeka się całe życie. Ta jest wciąż przede mną i mamy już pewne plany - powiedziała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości