Uczestnicy "ŚOPW" na świątecznym spotkaniu. Ktoś zaskoczył swoim wyglądem

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Uczestnicy "ŚOPW" na świątecznym spotkaniu

Po eksperymencie w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" można zyskać nie tylko miłość, ale również przyjaźń. Przekonali się o tym uczestnicy różnych edycji, którzy nawiązali ze sobą bliską znajomość i zapraszają do swojej grupy "ślubnych ludków" nowych bohaterów show. Kto pojawił się na ich spotkaniu świątecznym?

W życiu uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wiele się dzieje. Agnieszka Łyczakowska-Janik i jej mąż Wojtek planują kolejne wesele. Rozwozili już zaproszenia na ślub, informując, że zaproszą wielu przyjaciół, którzy również wzięli udział w miłosnym eksperymencie. Te same plany ma Jacek Wojciechowski z 1. edycji show, który oświadczył się ukochanej i w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl zdradził, kogo z programu możemy spodziewać się na jego ślubie. Bohaterowie "ŚOPW" pamiętają o pielęgnowaniu swojej przyjaźni.

Jacek ze "ŚOPW" z narzeczoną o zaręczynach i wizji wesela
Jacek ze "ŚOPW" z narzeczoną o zaręczynach i wizji wesela Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Świąteczne spotkanie uczestników "ŚOPW". Kto się pojawił?

W spotkaniu świątecznym "ślubnych ludków" wzięli udział: małżeństwo Janików, Martyna Końca, Joanna Lazar, Iga Śmiechowicz, Agata Stankowska (przed ślubem Ząbczyk), Jacek Wojciechowski z narzeczoną oraz Kamil Borkowski.

Mamy super tradycję. Losujemy siebie nawzajem, robimy prezenty i otwieramy je razem. W tym roku niestety online. 

Agnieszka Łyczakowska-Janik w tym roku uczestniczyła w przygotowaniach do tego spotkania razem ze swoją córeczką Tosią, która wkrótce skończy rok.

Kocham tych ludzi. Dziękuję im wszystkim za obecność. Za fajny klimat i za to, co stworzyliśmy

Wojciech Janik ceni przyjaźnie zawarte dzięki programowi.

Najważniejsze, że zawsze razem mimo tylu dzielących nas kilometrów

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kto zaskoczył wyglądem?

Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podzielili się z fanami zdjęciem, które zrobili sobie podczas świątecznego spotkania. Widzimy na nim miniaturki z połączenia wideo. Ktoś postanowił zaskoczyć wszystkich wyglądem. Była to Iga Śmiechowicz, która nałożyła na swoją twarz świąteczny filtr z brodą i czapką Mikołaja. Była żona Karola Maciesza chroni swoją prywatność i rzadko dzieli się nowinkami ze swojego życia.

Ekipa "ślubnych ludków" przyjęła do swojego grona uczestnika 7. edycji show Kamila Borkowskiego. Był on mężem Agnieszki Miezianko. Formalnie nadal są małżeństwem, bo nie dostali jeszcze rozwodu.

"To jest dziwna historia" - przyznała Agnieszka i wyjaśniła, co się stało, że jeszcze się nie rozwiodła. O szczegółach przeczytacie TUTAJ.

Wigilia uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Kto się pojawił? Źródło: Instagram @lankija_

Asia Lazar ma dziecko w tym samym wieku, co Agnieszka Łyczakowska-Janik. Mała Zosia też brała udział w losowaniu prezentów. Być może przygotowała drobny upominek dla swojej rówieśniczki Tosi.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości