Agata Rubik (Paskudzka)

Agata Rubik pokazała zdjęcie z córką

Agata Paskudzka (Agata Rubik) urodziła się 12 grudnia 1986 r. we Wrocławiu. Polska modelka i celebrytka. Od 2008 r. w związku małżeńskim z wokalistą, kompozytorem (muzyki pop, teatralnej i filmowej), producentem muzycznym, dyrygentem, prezenterem telewizyjnym — Piotrem Rubikiem. Mając 19 lat zajmowała się modelingiem. Zdobyła tytuł II wicemiss w konkursie Miss Polonii. Aktywnie prowadzi konto na Instagramie, gdzie chwali się zdjęciami z życia prywatnego oraz udostępnia sponsorowane posty.

Agata Rubik (Paskudzka) – kariera

Agata Rubik w 2005 roku wygrała konkurs Miss Dolnego Śląska, zaraz po zdaniu matury. Tego samego roku, mając 19 lat wzięła udział w konkursie Miss Polonia, gdzie zdobyła tytuł II wicemiss. W 2006 roku wystąpiła w teledysku do piosenki „Psalm dla Ciebie" z repertuaru Piotra Rubika, Janusza Radka i Małgorzaty Markiewicz.

Tego samego roku otrzymała propozycję udziału w konkursie Miss Earth. (trzeci co do wielkości na świecie międzynarodowy konkurs piękności odbywający się każdego roku na Filipinach). Mimo atrakcyjnej oferty zrezygnowała z udziału. Postanowiła poświęcić się związkowi z Piotrem Rubikiem i założeniu rodziny.

W 2010 roku ukończyła z wyróżnieniem studia magisterskie na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna w DSW (prywatna Dolnośląska Szkoła Wyższa we Wrocławiu).

Agata Rubik (Paskudzka) – ciekawostki

Agata Rubik pracowała w biurze Le Collet (sklep odzieżowy) jako dyrektorka zarządzająca. W 2005 roku na konkursie Miss Polonia poznała swojego przyszłego męża – Piotra Rubika. 3 lata później została jego żoną. Ceremonia zaślubin była trzymana w tajemnicy. Ostatecznie zdjęcia z uroczystości opublikowane zostały w czasopiśmie „Viva!”, które wykupiło na wyłączność prawa do sesji zdjęciowej.

Wraz z Piotrem Rubikiem są rodzicami Heleny (ur. 20 maja 2009) i Alicji (ur. 25 maja 2013). Uczestniczyła wraz z Piotrem Rubikiem w polskim programie telewizyjnym typu reality show – „Power Couple” (na antenie TVN) polegającym na rywalizacji z innymi parami, które walczą ze swoimi słabościami. Program emitowano w Polsce, wiosną w 2021 r.

Założyła indywidualną działalność gospodarczą – ATARU Agata Rubik (2021 r.) związaną z marketingiem i reklamą w Internecie. Prowadzi konto w aplikacji Instagram pod nazwą @agata_rubik, gdzie można zobaczyć rodzinne fotografie oraz posty sponsorowane.z Piotrem Rubikiem oraz 2 córkami zostali ambasadorami w świątecznej kampanii reklamy ZoZo Design (marka biżuterii – 2021 r.).

Angażuje się w akcje charytatywne np. oddając swoje obcięte włosy na darmowe peruki, które przekazywane są bezpłatnie osobom w trakcie chemioterapii oraz pomaga mężowi (Piotr Rubik) w prowadzeniu prywatnego przedszkola – Rubik Music School.

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA